Modlenie (všetko čo bolo o modlení napísané na slovenskom fore)

DeletedUser

Hosť
ajtak sa nič z toho nedá dokázať, teda načo to tu riešime?
 

DeletedUser4451

Hosť
Hm a dnes sa postastilo aj mne... na obchode s indianmi nachadzam najmenej veci, dnes som sa pomodlil a za 4x 1 hodinu som našiel najprv Drahú košeľu a potom Kamennú retiazku, proste na 95% viem, ze to zvacsuje sancu na nalez... oznamenia mam na arizone v profile..
 

DeletedUser

Hosť
angel angel :D , všetko sú len dohady :D nikdy nezistíš pravdu pokiaľ to vývojári neprezradia...
 

DeletedUser4451

Hosť
Kedze sa prispevok zmazal a ja nema uz cas napisem to skratene:
Skusim s kamaratom prieskum tyzden v roznych pracach, rozne PB a tak. 3 dni budem pouzivat modlenie, 3 dni bez modlenia a potom si spravim den pauzu a vyhodnotenie. Budem to takto robit mesiac a potom napisem, ci je moja teoria z tych moznych 95% pravidva alebo nie.
 

DeletedUser

Hosť
z toho nezistiš ani prd... na sk1 najdem tak cca 2 predmety za tyzden modlim sa sem tam nepomaha kostol podla mňa nema učinky jetam len tak.. a niekde som čital ze modlenie je len požehnanie do novej prace čize bisi musel robiť modlenie ,praca,modlenie,praca, atd... :)
 

DeletedUser2586

Hosť
ja som sa pri preprave pomodlil a našiel som 2 hrudy hliny skúšal som bez modlenia a nič som nenašiel:pif paf:pif paf
 

DeletedUser

Hosť
ja som sa pomodlil 45 min a isiel som obchodovats indianmi a 2x po sebe som nasiel drahý motýlik
 

DeletedUser

Hosť
heh:) niekedy sa pomodlíš a nenájdeš predmety.. niekedy aj 2 za sebou a myslíš že to je kvôli modleniu ? :D , nie nie... je to o štastí.. síce je možné že to modlenie pridáva ku štastiu, k šanci k zraneniu a tak.. ale to sa nikdy nedá zistiť!!!! najlepšie by bolo spraviť prieskum 50 ľudí sa pomodlí každý deň aspon 2x krát a potom bude pracovať a 50 ľudí sa nepomodli a bude pracovať..
tým by si sa zistilo , kto sa viac krát zranil, kto našiel viac predmetov a iné... ale komu by sa chcelo robiť taký prieskumm .. mne určite nie :D
 

DeletedUser

Hosť
ja sa v poslednej dobe modlím dosť často kôli medaili,ale nezaznamenal som že by som našiel viac alebo lepších vecí.
 

DeletedUser5371

Hosť
Ked už som stratil nádej že nájdem vôbec vlajku únie tak som skúsil to modlenie a hned bum prvá 2 hodinovka a dostal som vlajku.
Dnes som sa pomodlil tiež a išiel som robiť prácu väzenský dozorca a tiež hned som dostal putá, robil som túto prácu aj pred tím ale vôbec som sa nemodlil. :)

jasom sa pomodlil 4x zasebou a našiel som drakeovu predovku.. to na sk2
a na sk3 taktiež ale tosom sa pomodlil 2x zasebou a hned prva 10min zase drakeova predovka...
takze jasa modlim a pomaha to :indian

zipo007 a pri akej práci ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Podla mna to pomaha trochu k stastiu a k tomu stavaniu, ked sa modlis a stavas lepsie veci , podla mna
 

DeletedUser

Hosť
pri jakej práci si drakeovu predovku našiel

jasom sa pomodlil 4x zasebou a našiel som drakeovu predovku.. to na sk2
a na sk3 taktiež ale tosom sa pomodlil 2x zasebou a hned prva 10min zase drakeova predovka...
takze jasa modlim a pomaha to :indian



pri jakej práci si tú drakeovu predovku našiel ?????
 

DeletedUser

Hosť
ja teraz skusam ci modlenie funguje a pomaha to aspon mne
 
Hore