Pokec Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Milí hráči,

do tejto témy môžete písať svoje návrhy na súťaže.

Návrh sa musí týkať Westu.
 

DeletedUser4451

Hosť
Chyba mi tu nejaky kviz zase, co sa tyka westu samozrejme
 

DeletedUser

Hosť
Ak by TW Team zostavil kvízové otázky a zariadil, aby hráči používali nejakú formu na odpovede (zaslané ako príspevok do témy, podobne ako kedysi), rád znova vypomôžem s vyhodnotením za pomoci programovania. Dnes som o trochu skúsenejší, takže to bude flexibilnejšie (nie až tak moc citlivé na to, ako presne hráči dodržia formu), veľmi rýchle a jednoducho použiteľné i pre člena TW-Teamu.
 

DeletedUser5708

Hosť
Chcelo by to textovú súťaž na nejaký príbeh :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som uvítal súťaž o najbláznivejšie video....
 

DeletedUser

Hosť
Niečo podobné.

Alebo jednoducho o naj fotku s tématikou westu. Nahodím sa do kovbojského obleku, do ruky vzduchovka, sadnem na kona a odfotim sa pri zapade slnka. Alebo si dám monterky a odfotím sa ko zatĺkam klinec.


A nemusia to byť zrovna videa z westu. Myslím všeobecne....nejaké zaujímavé, ale museli by byť vlastnej tvorby.

Ja by som do toho šiel s týmto videom....hádajte kto je na ňom! Nedám sem link aby som nedostal BAN ale dajte si do youtube "herna admiral zvolen" a hneď prvé video.
 

DeletedUser2929

Hosť
Zvolen ? ty si zo Zvolena ? ak hej, napíš PM

ale aby som nebol OT, skôr by som bol za starý dobrý kvíz...
 

DeletedUser

Hosť
Niečo podobné.

Alebo jednoducho o naj fotku s tématikou westu. Nahodím sa do kovbojského obleku, do ruky vzduchovka, sadnem na kona a odfotim sa pri zapade slnka. Alebo si dám monterky a odfotím sa ko zatĺkam klinec.


A nemusia to byť zrovna videa z westu. Myslím všeobecne....nejaké zaujímavé, ale museli by byť vlastnej tvorby.

Ja by som do toho šiel s týmto videom....hádajte kto je na ňom! Nedám sem link aby som nedostal BAN ale dajte si do youtube "herna admiral zvolen" a hneď prvé video.

a ako dokažem že je to moja vlastna tvorba
 

DeletedUser

Hosť
Hmmm.......najskôr by som sa musel objaviť v klipe s menovkou na ktorej by bolo: The-West, prezývka v hre alebo na fóre a podobne
 

DeletedUser

Hosť
Aj to by bol dôkaz že si sa nejak podielal na tom videu.


Tak potom ostáva už len naskenovať občiansky preukaz, zavesiť ho sem na fórum a musel by vo videu ukázať originál toho občianskeho.
 

DeletedUser

Hosť
A nechceš rovno dávať scan občianskeho preukazu ku každému príspevku, ktorý dáš na fórum, aby bolo isté, že si to ty? :D

Ak by sa šlo do niečoho takéto, stačí aby bolo zjavné, že je to video zapojené do šúťaže a aby tam niekde bol uvedený nickname. Žiadne komplikovanejšie opatrenia sa pri súťažiach nerobili a ani ich nebolo treba. Ak sa niekto snaží použiť cudziu tvorbu, pri kontrole sa na to príde. No a ak niekomu dielo vyrobí kamarát.. no tak má fakt dobrého kamaráta, ktorý mu dal úspech v súťaži ako darček, kto hovorí, že nemôže...

Ja by som tu rád videl ten kvíz, myslím, že to je súťaž, do ktorej sa môže zapojiť už naozaj každý a fórum tu po ňom vtedy naozaj ožilo. Najviac roboty je iba s tým vymyslením dobrých otázok, kontrola už môže byť ľahká, rýchla (script) a objektívnejšia než v akejkoľvek inej súťaži. Linteo by mohol skúsiť vypýtať aspoň predbežné schválenie od InnoGames a dať to urobiť, až nebude prebiehať nejaká iná súťaž.
 

DeletedUser

Hosť
Kedysi som bol neuveriteľne fascinovaný starším seriálom "Verte Neverte" a tak som rozmýšľal, či by sa niečo také nedalo preniesť do The Westu. Samozrejme nie úplne, keďže ten seriál je niekedy fakt strašideľný, ale pointa by bola totožná.

Ako by to asi prebiehalo? No tak zbierali by sa bizarné príhody zo slovenského TW a určený dohodnutý termín by sa pravidelne uverejnilo 5 príbehov. Niektoré by boli pravdivé, niektoré vymyslené. Organizátor (prípadne aj admin) by musel vopred poslať správu adminovi s odpoveďou, ktoré príbehy sú reálne a ktoré sú vymyslené... ideálne by bol aj dôkaz alebo po vyhodnotení "svedok". Rovnako by mohol posielať hráč svoju príhodu organizátorovi/adminovi.

5 príbehov by sa zverejnilo napr. v pondelok o 18 hodine a prvý človek, ktorý by uhádol pravdivosť všetkých 5 príbehov (pravda/fikcia) by niečo vyhral. Každý hráč by mohol pridať len jeden príspevok, ktorý môže meniť. Príbehy by boli prevažne z prostredia SK TW, zo skutočného westernu prípadne aj zo sveta... najlepšie by bolo asi mix.

Lenže je tu hneď niekoľko komplikacii:
1. Tých kurióznych máloznámych príhod zo SK TW nie je veľa. (ale zo tucet takých fakt neuveriteľných poznám.)
2. Ide o poctivosť organizátora, keďže pozná odpovede.
3. Vždy niekomu nebude vyhovovať čas.
4. Okrem mňa asi nikoho nefascinoval seriál "Verte Neverte". :( :D
5. ...
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore