Pokec Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser8961

Hosť
Asi tak
Inač šla by sútaž o najvtipnejší príbech (pochopitelne s tematikov Westu)
:happy1:
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som zase uvítal súťaž týkajúcu sa boja o pevnosť a samozrejme bez toho, aby boli znevýhodnené určité druhy postáv alebo tak.
 

DeletedUser

Hosť
súťaž o IQ test, ten ktorý by bol najlepší by sa zaviedol pri registrácia aby s nami nehrali nejaký inteligenti :) najlepší IQ test - nejaká truhla alebo niečo :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Ja by som uvítal, nejaký kvíz ohľadom The - west. :happy1:
 

DeletedUser5958

Hosť
mám nápad ale neviem či je zrealizovateľný ;)

zakomponovať do tých hlášok po ukončení prác:http://prntscr.com/djo4g nejaké príhody, ktoré by sa oplatili čítať... vytvoriť akúsi zberňu týchto hlášok a vybrať tie najlepšie (pevne verím, že ich bude habadej ak bude dobrá motivácia/odmena)

tak napríklad k tej mojej čo som dala screen, a ktorú som dostala po ukončení práce: Vyjednávanie o mieri by sa hodil malý príbeh o tom ako sa stalo to že náčelník neverí bledej tvári :p
a teraz pozor: mohlo by to mať náučný charakter!!! hráči by sa dozvedeli o zvykoch indiánov a ako taký obrad prebiehal ...

príklad:
Náčelník Veľký Had postupne uprel svoj pohľad na všetky 4 svetové strany a potom si potiahol z fajky mieru, ktorá takto kolovala až k tebe. Odmietol si sa však zúčastniť na tomto obrade zo zdravotných príčin a Veľký Had má teda dôvod neveriť, že to s vyjednávaním mieru myslíš vážne. (a teraz by prišiel dôvod prečo sme počas tejto práce stratili body zdravia) tvoje odmietnutie sa zúčastniť obradu, vyvolalo pobúrenie v rade starších, ktorý rozhodli, že za toto rúhanie, budeš mučený pri kole hanby! tvoje zdravie kleslo o 25bodov...
čerpala som zo stránky: http://magazin.atlas.sk/spektrum/preco-indiani-fajcia-fajku-mieru/679401.html

alebo pri práci vykrádania hrobov: http://prntscr.com/j0k7j

Až k večeru si zistil, že počas tak horúceho dňa by bolo dobre mať na sebe klobúk ako ochranu proti slnku. Bolesti hlavy, ktoré teraz trýznia tvoje telo sú len dôsledkom tvojej hlúposti! a za hlúposť sa platí 5 bodmi zdravia.
zdroj: http://zdravie.pravda.sk/zdravie-a-prevencia/clanok/13333-opalujme-sa-zdravo-ako-sa-chranit-pred-slnkom/

a tak ku každej práci by sa dalo vymyslieť toho habadej...
nuž ak vás to zaujme, skúste byť kreatívny a doladiť, resp. pridať svoje návrhy k tomuto ;)
Vaša Riva ;)
 

DeletedUser

Hosť
Tento nápad moc reálny nie je keďže by prekladatelia museli poprekladať strašné veľké množstvo textu bez nejakého významu. Napr. zranenia by tu tiež neboli keby ti reálne nezobrali zo zdravia, chápeš o čom hovorím? :)
Proste príliš veľa práce pre nič, takže pochybujem, že by sa to niekomu chcelo zavádzať do hry :)


Keby však spravili povedzme 10 príbehov a vždy by sa pri istej práci dal "nájsť" útržok príbehu a za celý by bola nejaká malá odmena...to už je niečo iné. Ale to už patrí skôr do témy návrhy a nápady ako sem :ahaok:
 

DeletedUser

Hosť
Keď už to ale je v Návrhoch na súťaže, oplatí sa spomenúť, že na tomto fóre už bola podobná súťaž - hráči tiež uverejňovali ich vlastné texty zranení pri existujúcich prácach, avšak namiesto o poučenie tam išlo o zasmiatie. Treba uznať, že sa tam našli niektoré fakt dobré hlášky, ale väčšinou to bolo dosť suché a bolo dosť utrpením to vyhodnocovať...
 

DeletedUser

Hosť
Alebo takú sútaz ked zacne svet califormia tak môzme dat kto bude mat za týzden najviac dolárov
 

DeletedUser7779

Hosť
Pravda, súťaž o najlepší príbeh by nebola zlá, už tu to raz bolo, som si dokonca prečítal aj príbeh od chlapíka (ešte vtedy ako bola táto súťaž). :D
Takže dobrý nápad, a ešte sa mi zdá že v júli túto súťaž na fórume "forge of empires", mali si vymyslieť príbeh o dobývaní Dursandu, niečo také. :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Hľadanie obrázkov po fóre

Myslím, že takáto súťaž tu už raz bola, však nezúčastnil som sa jej, nakoľko som vtedy ešte nebol zaregistrovaný tu, na fóre. :)

Ide o hľadanie obrázkov po celom fóre, v rôznych témach ( Viac informácii ).

S pozdravom asiko9. :howgh:
 

DeletedUser4623

Hosť
a čo tak príbehovú súťaž? napr. na tému vojna belochov a indianov
 

DeletedUser6273

Hosť
Návrh novej súťaže na SK Arizone

Vážení

Chcem usporiadať na arizone "Súťaž"

Termín si predstavujem niekedy v nedeľu, aby neboli znevýhodnení školopovinní hráči :).

Súťaže sa môže zúčastniť takmer každý hráč na SK 6 - Arizone.

Súťaž by trvala iba jeden deň a týkala sa práce 20 x Opravovanie plotov. Práce by museli byť vykonané za sebou, teda s max. 3 min. rozdielom medzi jednotlivými ukončeniami, aby sa predišlo možnému premazávaniu úspešných, resp. neúspešných oznámení. Pri nedodržaní max. rozdielu 3 min. medzi jednotlivými ukončeniami prác, nebudú hráčové výsledky brané do vyhodnotenia.
Hráči mi pošlú všetkých 20 oznámení v BB code do telegramu v hre, resp. ak tu založím samostatnú tému - tak do témy, aby to bolo verejne odkontrolovateľné.

1, pre nezvýhodnených hráčov - víťaz by bol ten, kto by mal najviac po sebe vykonaných prác bez akéhokoľvek nálezu kladivka.

2, pre zvýhodnených - víťaz by bol ten, kto by nazbieral najviac kladív.

Ako výhru dám po 100.000 herných dolárov,

Ak by sa našiel niekto, kto by:
1, bez nálezu - bez kladivka
2, viac ako 25 produktov - kladív

výhru zdvojnásobím - teda po 200.000 herných dolárov.

V prípade viacerích hráčov na prvom mieste sa odmena delí počtom "víťazov".

Teda:
Pre 1 je najvýdodnejšie nenájsť počas práce ani jediné kladivko, a pre 2 nájsť zakaždým čo najviac kladív.
S/ťaž nie je časovo náročná, akurát vyžaduje 40 min aktívneho strávenia pri TW a trochu smoly, resp. šťastia.

Zatriedenie do jednotlivých kategorií je myslím jasné, a nebude to potrebné nijako zvlášť kontrolovať a riešiť. Je na hráčovi, ako dopadne v práci a do ktorej kategorie sa prihlási.

Privítam ohlas, či sa mi to oplatí organizovať :)
 
Hore