Pokec Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Ak by sa našiel niekto, kto by:
1, bez nálezu - bez kladivka
2, viac ako 25 produktov - kladív

výhru zdvojnásobím - teda po 200.000 herných dolárov.

myslím, že 25 sa nedá nájsť ani čiste teoreticky...lebo pri tých % nálezu aj keby bola zlatá práca a dobrodruh s premkom, tak neni ani zďaleka 100%, tak 2 nepadnú

myslím, aj hodnota 20 ks by bola priam mizivá šanca, tak by sa to mohlo zmenšiť :) ale je to len návh :)
 

DeletedUser6273

Hosť
hm nicky, takto matematicky som to až nebral :)

ale jasné že ak to není možné, znížim počet hoci aj na 18 :)

Určite by som nerád vyhlasoval niečo čo nie je reálne :(
 

DeletedUser

Hosť
jj, myslím tých 18 by mohlo byť...musel by mať obrovské šťastie, ale niekto ho možno má a za tú zvýšenú odmenu je to tak akurát :)
 

DeletedUser6273

Hosť
OK

Tak teda založím novú tému v súťažnom vlákne a uvidíme aká bude odozva :)
 

DeletedUser

Hosť
tak ja sa zúčastním :D

ale ja by som potrebovala kategóriu zvýhodnených bez kladívka s mojím šťastím na produkty :D
 

DeletedUser6273

Hosť
No :)nicky, čo by som pre teba neurobil ???

Ak teda mi zdokladuješ "zvýhodnenie" a 20 prác bez kladivka podľa podmienok v súťaži, tak ti dám osobnú premiu 300K :)

Až takú smolu určite nemáš :D ale ak by náhodou, tak tých 300K platí :D
 

DeletedUser

Hosť
ja dám zaradom aj 50 bez nálezu ak chceš :D za to je tiež špeciálna odmena? :p
 

DeletedUser6273

Hosť
s aktivovaným premiom pri 50 opakovaniach práce oprava plotov a nenájdeš ani jedno kladivko ???

Hm, je to určite možné, ale asi tak, ako to že už konečne nájdem v premiovej truhle INNO opasok :)

Na Nicky mám slabosť, ale viac už nikomu nič nesľububujem mimo súťaž, lebo ma privediete na mizinu :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja dam za stavbara bez premka z 20 pokusov aj 10-12 kladiv
 

DeletedUser

Hosť
s aktivovaným premiom pri 50 opakovaniach práce oprava plotov a nenájdeš ani jedno kladivko ???
nedávno som spravil na striebornej práci cez 30 prác a našiel som dve kladivá :)
ale ja prémko nepoužívam, hádam, že spadám do tej kategórie "znevýhodnených" :)
 

DeletedUser9478

Hosť
hernajs,hernajs,všichni dělají pro Buffalo,Arizonu,jen pro tu Californii nikdo.škoda
 

DeletedUser7779

Hosť
No tak hráči na Arizone robia súťaže pre hráčou na Arizone, a s Buffalom je to tak isto, súťaže väčšinou zakladajú hráči, ktorí majú doláre. Ale určite príde rad aj na Vás. ;) A mimochodom sa môžeš zapojiť aj do iných súťaží, ktoré organizuje napr. náš TW Team. :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Nezdá sa mi. :D Buď rád že tu aspoň máme súťaže.
 
Hore