Pokec Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser9352

Hosť
navrhol som tuto sutaz lebo je podla mna by bola dobra pre kazdu triedu postavy aj ked je to duelova sutaz
1. Stavbar - tak tato trieda postavy by dostavala za zabitie stavbara a dobrodruha 1 bod a za zabitie vojaka 2 body a duelanta 3 body
2. dobrodruh - tato postava je vyuzivana sice viac na ulohy ale aj na duely za zabitie dobrodruha a stavbara by dostal 1B a za zabitie vojaka a duelanta 2B
3. vojak - za zabitie stavbara dobrodruha 1B , za zabitie vojaka 1,5 B
za zabitie duelanta taktiez 2B
4. Duelant - dostavame sa k tej najobavanejsej postave v dueloch ty ktory by maly tuto postavu by to maly najtazsie a to preto ze kazdy kto ma tuto postavu je samozrejme zamerany na duely takze by dostavaly za zabitie dobrodruha stavbara a vojaka 1B , a za zabitie duelanta 2B
No a teraz na odmeny
[
1. miesto -100 nugiet/UPD 10x zavavazie , 10x nabrusenu zbran , 10x paradajkovu omacku
2. miesto - 50UPD/NUGIET 5x zavavzie , 5x nabrusenu zbran , 5x paradajkovu omacku
3. miesto - obalka s 25 UPD a 3x zavazie , 3x nabrusena zbran , 3x paradajkova omacka

4. miesto - symbolicka 1000$

Ps. prepacte ze som pisal bez diakritky
Bol by som velmi rad ak by sa tato sutaz zrealizovala ak by ste ma chceli kontaktovat tak v hre NICK-infecak-california a mohol by som nieco prerobit ze kazda trieda postavy by mala vlastne odmeny a bolo by v kazdej triede postavy 3 vyhercov

urobil by som aj ine odmeny ale neviem ci the-west tym moze rozhadzovat nugety kade tade na odmeny

podľa mňa je to veľmi zložitý systém... :( chcelo by to zjednodušiť
 

DeletedUser

Hosť
Nieje kludne by som to vsetko prerataval .....aby sa west team nemusel babrat len by vyplacaly odmeny :D
 

DeletedUser9352

Hosť
mno tak ak by sa zapojila iba arizona tak aj tak je to dost...
 

DeletedUser10091

Hosť
California- Duelová súťaž

Dobrý deň , chcel by som spraviť duelovú súťaž na californii :pif paf a chcel by som požiadať o zverejnenie (publikovanie) tejto súťaži na úvodnej stránke The-west . Odmeny by som poskytol ja poprípade prevzal aj celu kontrolu o vyhodnotení tejto súťaže (sčítanie vyhratých duelov a pod.) čiže suport by som s tým nezaťažil :)

No môj nápad je prostý , traja hráči čo by vyhrali najviac duelov za 3 dni by vyhrali tieto odmeny :

1.miesto - 70 000 dol , 15 čajov ,15cigariet na motiváciu

2.miesto - 40 000 dol , 10 čajov ,10 cigariet na motiváciu

3.miesto[ - 15 000 dol , 5 čajov ,5 cigariet na motiváciu


Až by súťaž mala dobru odozvu planoval by som v kratkej buducnosti viacej súťaži uskuzočniť aj v iných kategóriach nie len pre duelantov

S pozdravom Smouky 10 :pánko
 

DeletedUser10091

Hosť
štart súťaže by som chcel aby navrhol Linteo :) čim skor tym lepšie :)
 

DeletedUser9779

Hosť
ja navrhujem súťaž .. kto o mne napíše najkrajšiu báseň tak toho odmením v hodntoe 300k plus Jeremiah súpravu :D

svet- Texas :D
 

DeletedUser9056

Hosť
Veľmi by ma potešila nejaká quizová súťaž ohľadom hry, fóra, Wiki (proste čokoľvek okrem histórie). Najlepšie by bolo, keby ju urobil Marcus (posledná súťaž od Marcusa stála naozaj za to [aspoň podľa mňa]), ale kľudne ju môže urobiť ako niekto iný. Proste nejaký quiz o všetkom okrem histórie. :)
 

DeletedUser5708

Hosť
Asi urobím príbehovú súťaž, len mi treba na každom svete 225k. Totižto ceny budú: 100k - prvé miesto, 75k - druhé miesto, 50k - tretie. Pravdaže neminiem celé, šanca, že by vyhrali dvaja alebo traja ľudia na jednom svete je dosť malá.
 

DeletedUser

Hosť
Keďže je leto aspoň zatiaľ tak ma napadla súťaž o najkrajšieho Avatara.
:eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
No tak to máš pravdu ale ja som si istý že the west is best a že tu je veľa žien takže každý by si vybral najkrajšieho
 
Hore