Pokec Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser5977

Hosť
Osobne by som navrhol súťaž vo veršovaní, podľa vzoru Buffala a Légie bojovníkov organizácia mimo0oza.

Námet by bola téma týkajúca sa westu (vznik, osídľovanie, pevnosti, špecifická udalosť povedzme svet california boj o pevnosť XY okorenené skutočnými nickmi hráčov)

Na základe nápadu a teda navrhovateľa by mal právo, vybrať prvé tri príspevky a teda i víťaza.


Osobne by som dal do banku povedzme 500 tisíc herných peňazí a povedzme pre troch najlepších 1 smsku na nugety.

Tiež by som dal jednu podmienku, aby s azúčastniť mohol hráč, ktorý má aspoň lvl60. Aby ten hráč mal niečo tu odžité. ;)
 

DeletedUser9364

Hosť
Príbehy

Ahojte admini a moderátori,

dostal som nápad na súťaž kde by bola hlavná fantázia a písanie.
Už dávnejšie som to mal v hlave ale teraz som sa odhodlal Vám to nápísať. Súťaž by spočívala "vymyslieť" príbeh o nových ale aj starých súpravach, nemyslím (indiánsku, farmársku...) ale kde je určité meno (Natty Bumppoa, Carwing,...) a napísať o "pôvodnom majiteľovi", čiže po ktorom to je pomenované nejaký pribeh, každý týžden by sa admini a moderátori by sa dohodli na najlepších 5 a spravila by sa o to anketa a každá sada by mala určitý príbeh a podľa mna by to bolo dobré trochu oživenie a kreativita v písateľov.

S pozdravom DjLupe555 (California)
 

DeletedUser5708

Hosť
Absolútna blbosť tento nápad na súťaž, nakoľko každá postava príbeh má. Nájdeš ich všetky na Wiki (npr. Elfego Baca, Dr. King Schultz, Django Freeman, atď). Súťaž o vytvorenie takejto osnovy o Cartwrightovi je len a len preto, pretože nieje určené krstné meno, a Cartwrightovcov bolo nespočet.

// V tomto príspevku nájdeš väčšinu príbehov, zvyšok ti pripíšem.
George McJunkins, Frank Eaton, King Fisher.

(Kliknutím na meno sa ti objaví ich príbeh.)
 

DeletedUser

Hosť
Ja mám už jedno mega-súťaž pripravenú na november, ale bohužiaľ asi nebudem schopný dať rovnakú finančnú odmenu v prípade výhra na novom svete, to ma žerie, ale snáď to nejako ešte poriešim, uvidíme čo a ako, ale súťaž na ostatných 4-och svetoch na 99% bude. :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Ja mám už jedno mega-súťaž pripravenú na november, ale bohužiaľ asi nebudem schopný dať rovnakú finančnú odmenu v prípade výhra na novom svete, to ma žerie, ale snáď to nejako ešte poriešim, uvidíme čo a ako, ale súťaž na ostatných 4-och svetoch na 99% bude. :)

Ehm, v novembri bude pravdepodobne ďalší svet, takže dúfam , že tvoja súťaž bude na všetkých piatich svetoch (rád by som sa zapojil). :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak hej, ale prachy na novom serveri nebudú. Ak chcem byť fér, tak by som mal všade dať rovnakú sumu. Melón na tom svete zohnať bude nemožné.
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím pripravuje sa podobný vianočný kvíz ako bol minulý rok? Viem že ten test bol na nejakej stránke - neviem ako sa už voalal...

Minulý rok bol test z cca 30 otázok a víťazi na každom svete dostali zamrznutý revolver.

Čo tak pripraviť takúto súťaž aj tieto vianoce ale pre zmenu súťažiť o krájač vianočky? :)

Boli by sme radi - kecali sme o tom
 

DeletedUser10528

Hosť
ja navrhujem nejaké hádanky o TW :)
prví traja získajú odmeny
 

DeletedUser

Hosť
ten test co bol minuly rok bol perfektny :( len neviem uz kto ho pripravil
 

DeletedUser

Hosť
Marcus to robil :)
Tu je jeden parádny test čo beží teraz na bete ;)
[SPOIL]
rUxquyt.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser9478

Hosť
Už brzo soutěž bude... Až se to dořeší s Lintem...





:Lincoln:Lincoln:Mexičan:Mexičan:Vojak Juhu:Dobrodruh:Vojak Severu:El Mariachi:Dobrodruh:Lincoln:Lincoln:Mexičan:Bandita:Oslík
 

DeletedUser6282

Hosť
Chcel by som sa spýtať, či sa neplánuje súťaž v tipovaní k MS v hokeji, pamätám si tie súťaže spred 2 rokov a boli to zaujímavé súťaže a určite by to hráči uvítali viac ako grafické súťaže alebo básničky.

Stačilo by to vymyslieť úplne jednoducho s tými prémiovými bodmi za 1. miesto a len s počtom správnych tipov v jednotlivých častiach šampionátu.

Chce to vyvinúť aj nejakú aktivitu aby sem ľudia chodili lebo inak nemajú dôvod a moc noviniek sa tu nedozvieme, poviem vám na rovinu, že v poslednom čase je tu všetko pozadu a ľudia si to všimli a preto hľadajú info na CZ,PL fóre alebo rovno na BETE.
 
Hore