Pokec Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser4623

Hosť
cowboy to bola irónia :D :D ale myslím že bude ďalšia súťaž len neviem kedy presne :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja viem Simon, pochopil som to, len som napísal že je dobre že máme sem tam tú súťaž, lepšie ako nič.
 

DeletedUser9779

Hosť
čo tak niečo na Texas a niečo týkajúc sa Grafiky?

Nejaká súťaž na TEXAS svet niečo čo by sa týkalo grafiky takú súťaž by som si rád zasúťažil :p
 

DeletedUser6282

Hosť
Ja by som privítal súťaž o tipovanie výsledkov na MS v hokeji ako bola pred rokom či dvomi.

Bolo to trošku zložité a aj náročné na kontrolu to uznávam ale mohli by ste klidne vypustit tie bočné kategórie a zjednodušiť aby ste s tým nemali až toĺko roboty, poprípade aspon niečo v tomto duchu.
 

DeletedUser

Hosť
to bývalo každý rok pokiaľ sa pamätám, bola by fakt škoda keby to teraz nebolo :)
 

DeletedUser

Hosť
Mohla by byť dalšia súťaž, kto vymyslí lepšiu básničku o weste. tá súťaž sa mi páčila,
aj ked neviem vymýšlať básničky aspom by som skúsil :) rád si čítam tvorby iných hráčov :)
 

DeletedUser9779

Hosť
TW kalendár

Čo tak vytvoriť TW kalendár? :) .. Bolo to aj na divokých kde som sa tiež zapojil :) súťaž trvala týždeň a ceny boli: 1.miesto: 1000prémiových bodov
2.miesto: 500PB
3.miesto: 250PB - tu sú to nugg alebo upd

Linteo čakám na tvoju odpoveď :p
 

DeletedUser9802

Hosť
Dobrá hra by bola , že kto urobí vlastnú fotku v skutočnom živote samého seba prezlečený čo najlepšie za postavu v the-west. peterhnojcik - California
 

DeletedUser

Hosť
Všimol som si, že asi kvôli zdanlivému nedostatku záujemcov ste zredukovali odmeny v aktuálnej súťaži, škoda. :ehmehm:
 

DeletedUser

Hosť
Všimol som si, že asi kvôli zdanlivému nedostatku záujemcov ste zredukovali odmeny v aktuálnej súťaži, škoda. :ehmehm:

Bolo to ešte upravené, pôvodne som skôr bol zameraný len na víťazstvo jedného tímu, ale nakoniec sme sa zhodli že ich bude viacej, len sme sa zase nevedeli zhodnúť v odmenách nakoniec to teda bude takto a snáď už žiadneho iného prekvapenia sa nedočkáte.

Odmeny sú aj naďalej veľmi lákavé, a nieje o čom veď táto súťaž je očividne krátkodobá. samozrejme vyhodnocovať sa možno začne až zajtra preto sa nebojte prispievať, výsledky budú prísne hodnotené a treba sa aj vyvarovať preklepom, či už sa jedná o číselnú alebo slovnú odpoveď.
 

DeletedUser

Hosť
Odmeny sú lákavé, pravdaže. Mňa osobne najskôr lákali tie dlhopisy, 500 nuggiet by tieže nebolo zlé mať, teraz keď je prvá cena 300 nuggiet... ale čo stále je o čo hrať. :) 300 nuggiet vám nikto zadarmo nedá. :)
 

DeletedUser

Hosť
Podla mna by sa mohol urobit vedomostny kviz z the westu ale tak ze budu tam otazky urobene z novych uloh ktore vymislite a za ulohu dostanes 1 odpoved a kto to prvy vyriesi tak ziska nieco ale aj ty ktory to cele vyriesia a to bude narocne dostanu nejaku vec
 

DeletedUser

Hosť
navrhol som tuto sutaz lebo je podla mna by bola dobra pre kazdu triedu postavy aj ked je to duelova sutaz
1. Stavbar - tak tato trieda postavy by dostavala za zabitie stavbara a dobrodruha 1 bod a za zabitie vojaka 2 body a duelanta 3 body
2. dobrodruh - tato postava je vyuzivana sice viac na ulohy ale aj na duely za zabitie dobrodruha a stavbara by dostal 1B a za zabitie vojaka a duelanta 2B
3. vojak - za zabitie stavbara dobrodruha 1B , za zabitie vojaka 1,5 B
za zabitie duelanta taktiez 2B
4. Duelant - dostavame sa k tej najobavanejsej postave v dueloch ty ktory by maly tuto postavu by to maly najtazsie a to preto ze kazdy kto ma tuto postavu je samozrejme zamerany na duely takze by dostavaly za zabitie dobrodruha stavbara a vojaka 1B , a za zabitie duelanta 2B
No a teraz na odmeny
[
1. miesto -100 nugiet/UPD 10x zavavazie , 10x nabrusenu zbran , 10x paradajkovu omacku
2. miesto - 50UPD/NUGIET 5x zavavzie , 5x nabrusenu zbran , 5x paradajkovu omacku
3. miesto - obalka s 25 UPD a 3x zavazie , 3x nabrusena zbran , 3x paradajkova omacka

4. miesto - symbolicka 1000$

Ps. prepacte ze som pisal bez diakritky
Bol by som velmi rad ak by sa tato sutaz zrealizovala ak by ste ma chceli kontaktovat tak v hre NICK-infecak-california a mohol by som nieco prerobit ze kazda trieda postavy by mala vlastne odmeny a bolo by v kazdej triede postavy 3 vyhercov

urobil by som aj ine odmeny ale neviem ci the-west tym moze rozhadzovat nugety kade tade na odmeny
 
Hore