Pokec Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Všetky informácie či novinky od InnoGames sú tu vždy včas a sú to tie isté, čo sú zverejnené všade (+ vám prekladáme do slovenčiny aj devblog, čo teda všade nerobia), tak v čom konkrétne je to tu pozadu?
Napíš niečo konkrétne...
 

DeletedUser6282

Hosť
Keď chceš vo weste ako tak napredovať bez nezmyselného kupovania nugiet musíš byť o krok vpred aby si vedel čo kedy predať a čo ešte bude mať hodnotu po ďalšej udalosti. Nebudem vás porovnávať s betou ale napríklad s CZ.

Oznámenie o veľkonočnej tombole ste zverejnili 17.4 11:48 a tombola už bežala od 10:00. Na CZ to stihli ešte večer pred tým. To je len časové hľadisko.

U nás všeobecné informácie ale na CZ odkaz na perfektne spracovanú WIKI s predstavením kto boli Cullen Baker, Pat Desmond a pod. čo je pre mňa zaujímavé + všetko podrobné info o tombole.

Posledná vec, ktorá mi nejde do hlavy a už som sa na ňu tu pýtal ako to, že na CZ si môžu dovoliť vymyslieť skvelú súťaž ohľadne olympiády, do ktorej sa v podstate ani nemusia hráči zapojiť a za každú medailu z OH mali prémiá na celé dni pre všetky svet zdarma. To je pre nás nepredstaviteľné a iné vysvetlenie ako to, že ich herný team to dokázal s INNO vybaviť neexistuje.

Na záver pre menej chápavých aj príklad.

Sú dve pekárne, obe sú rovnako dobré, pečú rovnako dobré pečivo aj ho mávajú v rovnaký čas. V oboch sú milé, pekné predavačky ale jedna sa na mňa po príchode vždy pekne usmeje.
Ku ktorej pôjdem nakupovať?
K tej čo mi ponúkne aj niečo navyše, ten úsmev. Rovnako aj iné fóra ponúkajú niečo navyše tu to ako tak stíhate, zverejníte ale inde mi ponúknu niečo viac tak radšej chodím tam.
 

DeletedUser10486

Hosť
Aj ja by som bol rád ak by boli znova kvízy tipu:MS v hokeji
Ten kvíz z 50 otázkami atď.
Chýba mi to tu, a bol by som rád ak by sa v čo najbližšej dobe niečo takéto spravilo :)
Niet duelantov,Niet odmien :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Keď chceš vo weste ako tak napredovať bez nezmyselného kupovania nugiet musíš byť o krok vpred aby si vedel čo kedy predať a čo ešte bude mať hodnotu po ďalšej udalosti. Nebudem vás porovnávať s betou ale napríklad s CZ.

Oznámenie o veľkonočnej tombole ste zverejnili 17.4 11:48 a tombola už bežala od 10:00. Na CZ to stihli ešte večer pred tým. To je len časové hľadisko.

U nás všeobecné informácie ale na CZ odkaz na perfektne spracovanú WIKI s predstavením kto boli Cullen Baker, Pat Desmond a pod. čo je pre mňa zaujímavé + všetko podrobné info o tombole.

Posledná vec, ktorá mi nejde do hlavy a už som sa na ňu tu pýtal ako to, že na CZ si môžu dovoliť vymyslieť skvelú súťaž ohľadne olympiády, do ktorej sa v podstate ani nemusia hráči zapojiť a za každú medailu z OH mali prémiá na celé dni pre všetky svet zdarma. To je pre nás nepredstaviteľné a iné vysvetlenie ako to, že ich herný team to dokázal s INNO vybaviť neexistuje.

Na záver pre menej chápavých aj príklad.

Sú dve pekárne, obe sú rovnako dobré, pečú rovnako dobré pečivo aj ho mávajú v rovnaký čas. V oboch sú milé, pekné predavačky ale jedna sa na mňa po príchode vždy pekne usmeje.
Ku ktorej pôjdem nakupovať?
K tej čo mi ponúkne aj niečo navyše, ten úsmev. Rovnako aj iné fóra ponúkajú niečo navyše tu to ako tak stíhate, zverejníte ale inde mi ponúknu niečo viac tak radšej chodím tam.

V prvom rade, som veľmi rád, že si načal tieto veci, aspoň na to môžem reagovať.

Porovnávanie s beta serverom by bolo i tak dosť odveci, takže dobre, že to nerobíš. Lebo to je testovací server, to je iba beta. Viac k tomu netreba dodávať..

Veľkonočná tombola.
To je veľmi jednoduché vysvetlenie Ericssson, keď raz Innogames napíše, že sa majú informácie zverejniť vtedy a vtedy, tak ich môžeme zverejniť len vtedy a vtedy.
To už sa tu tiež raz rozoberalo a tiež už som to vysvetloval. My dodržiavame všetky termíny, tak ako si to želá InnoGames, nič nie je neskoro.
Dá sa tomu chápať? Takže nemôžeme zverejniť niečo predtým, keď to ešte nie je napr. spustené, alebo vôbec pridané do hry a podobne a hlavne, keď to majiteľ hry nedovolil.

Neskoro sú tu informácie? Zober si oznámenie o predajnej akcii, ktorá bola nedávno. Začala sa o 10:00, oznámenie u nás bolo tiež o 10:00. Krásne všetko načas, ako vždy, tak ako má.
Inde si ho však zverejnili až večer. Teraz som sa tam pozrel a je tam zrazu iný dátum a čas, ako keby to bolo oznámené ešte deň predtým. Hmm, no to je normálny časový paradox..

A za ďalšie, ja vám napr. určite nenapíšem dopredu riešenia úloh a neprezradím vám ani čo získate za odmeny, keď ešte neboli pridané do hry.
Ak by som to spravil, ochudobnil by som vás o dosť podstatnú časť zábavy. Inde to robia? Ich vec, ich problém.
Toto predsa nie je súťaž medzi rôznymi verziami a konkrétne sk a cz o tom, kto zverejní skôr informácie.
Ak to tak niekto chápe, že "lepšia" je tá verzia, ktorá zverejní informáciu skôr, je to jeho vec, nás to netrápi.
Je mi ale jasné, že to znovu píšem zbytočne, toto porovnávanie, tu kvôli tomu bude vždy, je to fakt škoda reči.


Wiki.
A to komu vlastne vyčítaš? Hráčom, či mne? Nápovedu si predsa môžu robiť sami hráči. Tak by to malo fungovať v normálnej hernej komunite.
Tuto máme wiki tím, ktorý je zložený z hráčov a každý kto chce, môže pomáhať, zapojiť sa, už som to písal stokrát.
Chceš perfektne spracovanú wiki? A v čom ti bránime spracovať to tak?
Ahaaa, to by mal predsa robiť niekto iný, West tím, dobrovoľníci z hernej podpory a najlepšie administrátor. A sme doma.
Proste normálne to funguje tak, že tieto veci robia hráči.
Máme tu rôznych hráčov, ktorí porobili kus roboty. Toudy, Marcus, Cincilla, Laudis, či iní hráči z minulosti, každý sa môže zapojiť a vylepšiť wiki.
Napíš mi ticket, založím ti účet a môžeš ísť na to. Ak sa osvedčíš, môžeš sa stať členom wiki tímu a máš viac práv.
Dokonca je zato aj odmena, v podobe nuggetov, ak je človek aktívny.
A keď nechceš, nemusíš. Nikto ti to ani nebude vyčítať. To je len o dobrovoľnosti.

Skvelá súťaž ohľadne olympiády, do ktorej sa nikto nemusel ani zapojiť a všetci hráči cz dostali 4 dni prémia na všetky svety zadarmo, za víťazstvá českého olympijského tímu.

:)

K tomuto len toľko, že nielen náš tím takéto niečo "nevybavil", ale aj všetky ostatné, vo všetkých ostatných verziách hry The West...
Nevybavili ani v poľskej verzii, nevybavili ani v maďarskej, nevybavili ani v medzinárodnej a dokonca nevybavili ani v nemeckej..
Hmmm, čím to asi tak mohlo byť? Hm, hm, hmm....

Myslím, že každý admin z každej verzie, by bol veľmi rád, kebyže môže svojim hráčom pridať 4 dni prémia zadarmo!
No aspoň, že sa mi podarili tie herné bonusy +20% k skúsenostiam, či k peniazom počas sviatkov..

Proste, napíšem to takto, aby som niekoho neurazil.
Dávaš zlú otázku, ale hlavne na zlom mieste :)

Na záver pre teba Ericsson príklad:
Sú dve predavačky (tímy), ktoré zamestnáva ten istý zamestnávateľ.
Jedna je taká, že robí všetko tak, ako si to želá jej zamestnávateľ + kopec navyše.
Robí si svoje a nezaujímajú ju naprieky a intrigy.
A na druhú tá prvá predavačka kydať nebude, lebo je to jej kolegyňa..

No a že navštevuješ rád aj iné fóra? Tu ťa za to nikto nevyháňa a ani ti to nikto nevyčíta.
Podstatné je to, že to je tá istá hra.
---

Inak, čo sa týka súťaže k MS, tak to vás hráčov poteším, mám v pláne jednu spraviť :)
 

DeletedUser

Hosť
tipovačku k MS v hokeji by som uvítal aj ja, tá vlani bola SUPER!!!
 

DeletedUser5708

Hosť
U nás všeobecné informácie ale na CZ odkaz na perfektne spracovanú WIKI s predstavením kto boli Cullen Baker, Pat Desmond a pod. čo je pre mňa zaujímavé + všetko podrobné info o tombole.

Rád by som obránil slovenskú Wiki, a to asi takto.

Jeremiah Johnson (Odkaz na Wiki)
A sú tam takmer všetci, a všetkých nájdeš jednoducho, v súpravách. ( http://wiki.the-west.sk/wiki/Portál:Súpravy ) Ešte by som rád poukázal na to, že žiadna Wiki to pred nami neurobila, to my sme začali s týmto. :) Ale keďže Česi sú naši kolegovia, majú právo to robiť aj oni.. Lenže, je dôležité vedieť, kto začal.

Ďalej.

Aha, takže Česi majú lepšie spracovanú Wiki ako my?
SK: http://wiki.the-west.sk/wiki/Portál:Súpravy
CZ: http://wiki.the-west.cz/wiki/Sady
Aj keď tam ešte nemáme všetko, máme tam toho viac.

Niečo máme lepšie my, niečo majú lepšie oni. ;)

Zasa, s uverejňovaním tombôl sme začali my.
http://wiki.the-west.sk/wiki/Cirkus
Cirkus je jediná trvalá tombola na The-Weste, a preto si myslím, že Cirkus (ktorý Česi na wiki nemajú) je prednejší pred Valentínskou akciou. ;)
 

Deleted User - 4

Hosť
Ja to zrhniem takto, obe wiki sú dobré, treba pochváliť každého hráča, ktorý venuje svoj čas na to, aby uľahčil iným hranie. Hlavne si treba uvedomiť, že to nie je súťaž.

-

Súťaž je však to, čo sme pre vás teraz pripravili, tipovanie k MS v hokeji, prajeme vám veľa šťastia! :)
 
Súťaž

čo takto si zasúťažiť v znalosti názvov filmov, mena hlavných hrdinov, hrdiniek alebo postav s tematikou westernov (kovbojky a indiánky) :pif paf:indian ...

A hlavne stále mi tu chýba POKER a to zahrať si ho ako súčasť hry za peniaze ktoré má hrač - hráčka uložené na konte alebo v banke!!!
 

Deleted User - 4

Hosť
Posledná vec, ktorá mi nejde do hlavy a už som sa na ňu tu pýtal ako to, že na CZ si môžu dovoliť vymyslieť skvelú súťaž ohľadne olympiády, do ktorej sa v podstate ani nemusia hráči zapojiť a za každú medailu z OH mali prémiá na celé dni pre všetky svet zdarma.

Poteším vás inak, na toto sme nezabudli.

Bavil som sa dnes o tom so šéfstvom, taktiež vám budeme môcť dať tiež nejaké to Prémium pre všetkých hráčov, teda ak si ho dokážete vysúťažiť :)

Určite to však nebude bez námahy, ani spojené so športom, takže budete sa musieť nejako zapojiť a nie, že vôbec, alebo keď vyhrá nejaký športovec medailu, tak vy dostanete Prémium vo Weste, to by predsa bolo až príliš jednoduché.

Pokojne mi môžete sem aj napísať návrh, aká by to mala byť súťaž, za ktorú by sme vám mohli dať takú odmenu :)
 

DeletedUser10341

Hosť
Som za to aby sa tipovali športovci že kto skončí na prvom, druhom, treťom mieste, a ak hráč dobre tipne, vyhráva odmenu :)
 

DeletedUser10858

Hosť
Za návrh by som dal nejakú vianočnú súťaž o najlepšiu vianočnú fotku s témou The-West alebo o vytvorenie nejakého darčeku (ručne vyrobeného) a potom odfoteného.
Čo myslíte?
 

DeletedUser10341

Hosť
Prášok súhlasím asi s tým darčekom, nakoľko súťaž o najlepšiu vianočnú fotku na tému The West je tuším každý rok :)
 
Hore