Noc a deň

Páči sa Ti tento návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    144
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
• V dueloch: čím vyššiu by mal útočník schopnosť SKRÝVANIE, tým väčšiu by mal šancu na zásah - keďže by sa zakrádal, využil by moment prekvapenia ktorý by fungoval iba v noci. 1 skrývanie by pridávalo 0,5 do presnoti / na zásah... Takže ak by mal útočník skrývanie 20, mal by o 10 % väčšiu šancu na zásah ako normálne lebo by mal o 10 väčšiu presnosť
• V dueloch: čím vyššiu by mal obranca schopnosť NÁSTRAHA PASCÍ, tým väčšiu by mal šancu na zásah - očakával by, že noc nebude pokojná. Preto by nastražil pascu útočníkovi a mal by o útočník by mal o 0,5 % menšiu na zásah... Takže ak by mal obranca nástrahu pascí 20, útočník by mal o 10 menšiu šancu na zásah lebo by mal o 10 menšiu presnosť
• V noci by si bol pomalší o 10 % (napr. by si sa potkýnal, zablúdil by si,...)
• Cez deň by si nič nemohol loviť - teda by si nemohol robiť práce Lov moriakov, Lovenie bobrov, Lov kojotov, Lov bizónov, Lov vlkov, Lov medveďa grizzly. Tieto práce by si mohol robiť len v noci (zvieratá by ťa rýchlo zbadali a ušli by), vlastne dali by sa robiť aj cez deň alebo bola by veľmi malá pravdepodobnosť že niečo chytíš. Keďže ryby by ťa nepočuli, Chytanie rýb a Rybolov by boli normálne
• Cez noc by sa nedalo nič stavať - teda by neboli možné práce Stavanie (v meste), Stavať zavlažovacie zariadenie, Stavba telegrafných stĺpov, Stavba mostu, Stavba veterného mlynu, Stavať ranč, Stavať vilu (v noci by si sa nevedel trafiť kladivom do klincov, bol by si nešikovný), vlastne by sa dali robiť aj v noci, ale kvôli nešikovnosti by ste dostávali oveľa menši plat (napr. namiesto 70 $ by ste dostali 12 $) a aj skúsenosti

Noc by sa skončila napr. o 06:00 a potom by to normálne pokračovalo ako aj teraz. Viem, že je to iba drobnosť, ale len predsa by to bola ďalšia vec vďaka ktorej by sa The-West viac podobal na skutočný život

Toto sa mi moc nepáči tie prvé sú dobré ale tito nie, dal som síce áno ale pochybujem že to prejde
 

DeletedUser

Hosť
tak som sa z Lukhasom dohodol na nejakom tom sreene a tu je (postupne ked anketa bude ok doplnim aj mesto...)
ja vim dal somm v ankete ..nie.. alebo zmenil som nazor :p

Priklad napadu
pevnost3psdcopy.jpg


(ta vlajka sami nepodarila..)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
celkom pekne (screen)

naturelord- takisto suhlasim, ze prve dve su dobre
 

DeletedUser

Hosť
napad celkom dobry,ale to ze zver sa lepsie lovi v noci ma trochu zarazilo.Ja by som radsej spal ako cakal na noc a dal pracovat.Kebyze sa to s tou pracou v noci a cez den odstrani,bol by to celkom slusny napad.

davam ano
 

DeletedUser

Hosť
Tot je len taká noc so žiarou v kostole :) (neberte to vážne a neprikladajte to v hodnotení návrhu)
fnbigx.png

//no skôr také šero :D ale v tomto prípade pán Slnko nehrá za nás... :(
 

DeletedUser

Hosť
inak ten obrazek bol len príklad takze to mozem uplne prerobit...
 

DeletedUser

Hosť
Chlapik skús aj nejaké mesto...keď sa to bude dúfam posielať tak aj screeny pošlite :)
 

DeletedUser177

Hosť
Ešte by som pridal, že keĎ budeš v noci v meste a nebudeš v hoteli, tak Ťa niekto môže okradnúť, alebo zbiť. (Samozrejme, že NPC)
 

DeletedUser2929

Hosť
Malá úprava

Urobil som zase malú úpravu. Odteraz sa by sa dali robiť všetky práce vždy a doplnil som nového NPC - Banditu
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore