Nová úloha a nové predmety

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ehm ... tá súprava v shope má mať celá 6 častí ... ale v obchode sa dajú kúpiť len 3 veci takže ostatné asi budú spojené s novými úlohami ? a tá séria úloh je asi fakt dlhá čo ? :D
 

DeletedUser9056

Hosť
ehm ... tá súprava v shope má mať celá 6 častí ... ale v obchode sa dajú kúpiť len 3 veci takže ostatné asi budú spojené s novými úlohami ? a tá séria úloh je asi fakt dlhá čo ? :D

Áno, zvyšné tri veci získať zo sériu úloh ktorá je dlhá, dosť dlhá. :D
 

DeletedUser

Hosť
Super konečne séria úloh ktorú nemôžem dať za jeden deň :) ale nemohli s ňou počkať kým dokončím ostatné úlohy ? :/ a ten osobný tomahawk a kolt sa mi nepáčia :/ na čo je to dobré, ako keby už v hre nebolo dosť zbraní s ktorími sa hráči kosia :/
 

DeletedUser

Hosť
zbežne som prečítala aspoň posledné zadania a tie nemajú spoločné nič ani so soap operou :D takže je to asi jedno, alebo uvidíme ďalej
budú tam lístky na nejaké predstavenie tuším takže ten divadelný set by +- pasoval ;)
 

Deleted User - 4

Hosť
Páči sa mi prívlastok divadelné, takže tak sa to bude volať :)

A čo hovoríte na "osobný kolt" či "osobný tomahawk"? Môže byť, alebo by k tomu pasovalo dačo iné?
 

DeletedUser9056

Hosť
Aj mne sa to páči najviac zo všetkých návrhov čo tu padli. Je to jednoznačne lepšie, ako ten názov, čo tam je teraz. Som za -divadelné. :)
 

DeletedUser

Hosť
a mne sa páčil prívlastok fialová )))) Ale crux to správne nazvala skôr to evokuje GO-GO Girl set )))
 

DeletedUser

Hosť
no super a to som si ju chcela kúpiť....ale keď ju na seba dám, to tiež budem potom west herečka ))) toto si ešte premyslím radšej...)

Toudy, tu som presne skončila aj ja)))) ale dik
 

DeletedUser

Hosť
vy budete ( a dúfam, že za toto nedostanem ban) no, ako transvestita)) som chcela najprv buz....., ale to by ma Linteo dal sterilizovať )))
 

DeletedUser

Hosť
dúfam, že nedostanem nejaké tie bodíky za spam ale pre buz.... tu bude celkom nový set ;) takže...jupí :D
aspoň trochu k téme, aj samotný názov by sa možno mal preložiť (divadelné, dramatické kráľovné?), aj keď mne sa drama queens páči :)
 

DeletedUser

Hosť
Linteo, neviem, mne sa slovo osobný nepáči,pretože nie je ten kolt až taký osobný...Pokiaľ viem, pri rovnakom leveli je poškodenie všade zhodné, či sa mýlim?

Laki, súprava je pekná, má taký indiánsky klobúk...a na Superborcovi je priam fascinujúca)) Len kým si ju kúpiš, to je dosť veľa dlhopisov či nugiet
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore