Nová úloha a nové predmety

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
aspoň trochu k téme, aj samotný názov by sa možno mal preložiť (divadelné, dramatické kráľovné?), aj keď mne sa drama queens páči :)

To je tak zámerne nepreložené, tak to chceli tvorcovia hry, inak som to chcel preložiť ako "Kráľovné drámy" :)
--
Linteo, neviem, mne sa slovo osobný nepáči,pretože nie je ten kolt až taký osobný...

Tak miesto osobného by sa tam hodilo čo?
 

DeletedUser

Hosť
Neviem, Linteo....čarovný, kúzelný- skôr by sa ten názov mal zamerať na to, že sa mení, vyvíja počas hry....než na to, že by to mal byť osobný kolt, keď ho má každý a nakoniec bude rovnaký pre každého...ale to je len môj názor...fakt neviem..niekoho niečo isto napadne
 

DeletedUser

Hosť
Šaty pre pazerantov vychytali, názvy ešte viac, ponechaj ich.
 

DeletedUser

Hosť
ono ten kolt a tomahawk podľa mňa má akurát taký zmysel že nižšie leveli nebudú kupovať zbrane ale jednoducho už zbraň majú, a tí na vyšších leveloch už zväčša budú mať nejaké tie iné zbrane takže tieto podivné málo kto bude používať (môj názor), vzhľadom na to nevidím dôvod prečo vlastne v hre sú pridané :/
 

DeletedUser

Hosť
Bože, sorry, ale vy sa viete na takých prkotinách rozčuľovať, ja polku inventu nevyužívam a absolútne mi to neprekáža...Keď niečo pridajú, je to chyba, keď nič nepridajú, tak je chyba , že west je fádny...mne sa každá nová vec páči, rozširuje mi to invent a kochám sa v nej pohľadom...Osobne si myslím, že aby som na weste nikdy väčšiu starosť nemala ako to, čo pridali tvorcovia do hry a načo mi to je.....))
 

DeletedUser

Hosť
Nedalo mi to a musím vyjadriť svoj názor.
Všímam si čím ďalej tým viac že ľudia sa sťažujú v podstate stále, keď sa nič nepridávam je zle, keď sa niečo pridáva je zle.
Myslím si že pridávanie nových predmetov do hry je veľké plus, rozširuje sa tým hra, jej možnosti a v neposlednom rade aj prirodzené súperenie medzi hráčmi.
Spýtajte sa sami seba, nepotešilo Vás keď ste mali nejakú vec ktorú každý zháňa a závidi Vám ju? Myslím si že každého jedného to potešilo.
Na druhú stranu je ale pravda že väčšina vecí je strašne ľahko získateľná a tým pádom sa vytráca to čaro "Som jediný ktorý má tento predmet".

Skúsme sa menej sťažovať a viac sa tešiť z každej maličkosti. ;)
 

DeletedUser

Hosť
Nedalo mi to a musím vyjadriť svoj názor.
Všímam si čím ďalej tým viac že ľudia sa sťažujú v podstate stále, keď sa nič nepridávam je zle, keď sa niečo pridáva je zle.
Myslím si že pridávanie nových predmetov do hry je veľké plus, rozširuje sa tým hra, jej možnosti a v neposlednom rade aj prirodzené súperenie medzi hráčmi.
Spýtajte sa sami seba, nepotešilo Vás keď ste mali nejakú vec ktorú každý zháňa a závidi Vám ju? Myslím si že každého jedného to potešilo.
Na druhú stranu je ale pravda že väčšina vecí je strašne ľahko získateľná a tým pádom sa vytráca to čaro "Som jediný ktorý má tento predmet".

Skúsme sa menej sťažovať a viac sa tešiť z každej maličkosti. ;)

To by aj šlo :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja mam dotaz, ze kedy bude spustena dalsia nova seria uloh s nazvom Christopher's Parade.
Co s tu supravou, ktora tam je :D + pri akej prilezitosti bola/bude pridana do hry aj jarmočná suprava? :D
 

DeletedUser

Hosť
1. 22.6. (je to tu)
2. súprava (okrem klobúku) sa bude dať kúpiť v UP shope (vraj)
3. nechaj sa prekvapiť :p
 

DeletedUser

Hosť
1. aha nevedel som najst, nelustrujem moc cele forum :D
2. omg zase? No nic moc... :D
3. necham teda :p

a dik za odpvoed :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore