Nová séria úloh

  • Zakladateľ témy DeletedUser9056
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
ja som na Polane, ale nic sa mi tam neotvorilo :( ani v salone...
 

DeletedUser

Hosť
no nič ja idem spať, snáď do rana na to niekto príde
 

DeletedUser

Hosť
tak som si to vsetko zratala:

12 x 1 = 12 Moriak
11 x 2 = 22 Fazula
10 x 3 = 3o Cukor
9 x 4 = 36 Tekvica
8 x 5 = 40 Zemiak
7 x 6 = 42 Korenie
6 x 7 = 42 Nabodnutych ryb
5 x 8 = 40 Sunkna
4 x 9 = 36 Obilie
3 x 10 = 30 Paradajka
2 x 11 = 22 Bobul
1 x 12 = 12 Kukurica

no pekne :)

dakujem za výpočet,mne by sa to nechcelo počítat ,aspon viem coho kolko najst ;)
 

DeletedUser

Hosť
Som zvedavý či to niekto stihne, lebo ja som dneska urobil toľko zber fazúľ že už mám 0% motivácie na tej práci a našiel som len 2 kúsky....a nie každý deň tam budem mať naspäť 100 % :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Otázka, musím tie úlohy urobiť v rovnaký deň, ale o nie? :)
 

DeletedUser

Hosť
Som zvedavý či to niekto stihne, lebo ja som dneska urobil toľko zber fazúľ že už mám 0% motivácie na tej práci a našiel som len 2 kúsky....a nie každý deň tam budem mať naspäť 100 % :)

daju sa kupit aj na trhu a ja to robim tak, ze si vzdy pozriem prace na tieto produkty, ci nie su nahodou strieborne alebo zlate, potom sa to da (napr dnes mam na Buffale strieborne paradajky :) )


úlohy budú pravdepodobne každý druhý deň...má ich byť 12 a do Vianoc je od začiatku série 24 dní

to by davalo zmysel, a dalo by nam to aj viac casu nazbierat produkty. :)
 

DeletedUser

Hosť
Priste bych uvitala alespon OPTANI SE, zda muzes pouzit text, ktereho jsem autorem. Kopirovani, upraveni a nasledne mlzeni, ze original byl anglicky pokladam za NEHORAZNOU DRZOST a vubec nechapu, jak si toto muzes k praci jineho cloveka dovolit.
Je mi jedno jestli tu vladne nejaky trend vuci CZ verzi, lidi jsme snad vsichni a umerne tomu se k sobe muzeme chovat?!
 

DeletedUser

Hosť
najviac ma hnevá, že korenie a tie nabodnute ryby sa nedaju kupiť :D
 

DeletedUser

Hosť
to najdes jak nic,este ked mas premium dost casto padaju 2 naraz ,mne to zabralo tak do 30 prác na jeden produkt
 

DeletedUser9056

Hosť
Ahojte, prečo mi neukázalo ďalšiu úlohu, v ktorej by som mal dostať šál? :(
 
Hore