Nová séria úloh

  • Zakladateľ témy DeletedUser9056
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
to že padajú rýchlo neznamená, že sa mi ich chce hľadať :D
 

DeletedUser8849

Hosť
hej halo ludia a iná hydina :D :D :D dneska je uloha na rubanisku2 alebo ne lebo nevim čo sa deje
 

DeletedUser

Hosť
Priste bych uvitala alespon OPTANI SE, zda muzes pouzit text, ktereho jsem autorem. Kopirovani, upraveni a nasledne mlzeni, ze original byl anglicky pokladam za NEHORAZNOU DRZOST a vubec nechapu, jak si toto muzes k praci jineho cloveka dovolit.
Je mi jedno jestli tu vladne nejaky trend vuci CZ verzi, lidi jsme snad vsichni a umerne tomu se k sobe muzeme chovat?!

what the hell? :D sa ukľudni... pokiaľ viem tak z fór sa kopčí všade všetko a ty si si to tiež z hlavy nevycucala
 

DeletedUser

Hosť
Priste bych uvitala alespon OPTANI SE, zda muzes pouzit text, ktereho jsem autorem. Kopirovani, upraveni a nasledne mlzeni, ze original byl anglicky pokladam za NEHORAZNOU DRZOST a vubec nechapu, jak si toto muzes k praci jineho cloveka dovolit.
Je mi jedno jestli tu vladne nejaky trend vuci CZ verzi, lidi jsme snad vsichni a umerne tomu se k sobe muzeme chovat?!


prepac, ale preco ta veta ''...jestli tu vladne nejaky trend vuci CZ verzi'' ? to tu pocujem prvy krat a iba od teba... nieco sa ti nepaci a zrazu sem zatiahnes nejaky rasizmus alebo anticechovstvo? Ak mas problem ohladne autorstva tak si to ries s nim. Mohla si mu poslat sukromnu spravu o tvojom autorstve (ak je to naozaj tvoj original) a ze nech to tam spomenie a on by to tam urcite pridal. Alebo si to tu mohla normalne napisat, netreba hned utocit a domyslat si za tym vselico...a ako spomenul Laki, tak si to asi tiez prelozila z nejakeho anglickeho alebo nemeckeho originalu.

Napises ze sme ludia a tak sa mame ku sebe aj chovat, ale ty si sem nabehla ako uragan... :)
 

DeletedUser

Hosť
No ... v skratke tie úlohy nevyzerajú zle ale určite sa to dalo aj lepšie ... som zvedavý na bonusy tej "záhadnej" súpravy :D
 

DeletedUser

Hosť
Bude sranda ked ta súprava bude dávať +50pb na práce ktoré súvisia s úlohou (moriak tekvica...) :D :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
mam otazku možem tu ulohu splniť tak že nasbieram všetky produkty a dojdem tam až 24.10 a odklikam všetko aby som tam nebusel behať každy deň kedže som stavbar a staviem mesto či to musim ten den splniť ktory sa mi to otvorilo
 

DeletedUser

Hosť
No ... v skratke tie úlohy nevyzerajú zle ale určite sa to dalo aj lepšie ... som zvedavý na bonusy tej "záhadnej" súpravy :D


Bude sranda ked ta súprava bude dávať +50pb na práce ktoré súvisia s úlohou (moriak tekvica...) :D :D :D :D



Jednotlive veci z tej sady pridavaju najviac bodov do: sila uderu, vytrvalost, aj stavanie. Henryho brat bol drevorubac. Ja si myslim, ze mozno cela sada bude na pracu Rubat stromy (alebo Vystavba). :)





mam otazku možem tu ulohu splniť tak že nasbieram všetky produkty a dojdem tam až 24.10 a odklikam všetko aby som tam nebusel behať každy deň kedže som stavbar a staviem mesto či to musim ten den splniť ktory sa mi to otvorilo


neviem ci budes moct odklikat vsetko v jeden den, lebo dalsia uloha sa otvori o dva dni po poslednej spravenej. Ale podla vsetkeho mas cas do konca decembra.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore