Nová séria úloh

  • Zakladateľ témy DeletedUser9056
  • Vytvorené

DeletedUser8766

Hosť
pohodička...treba hladat strieborne pracičky..moriaky atd., a ked nič, tak trh to istí :xmas10
 

DeletedUser4451

Hosť
Nekupil som nic z trhu, zacal som mozno s par produktami a daco mi padlo z kalendara ale vyse 95% tych produktov som nasiel sam pri praci a skoro vzdy to boli normalne prace a nie strieborne a cca zajtra uz mam vsetky produkty.. naozaj to je lahke - ziadny problem..
 

DeletedUser

Hosť
všetko okrem korenia a harpunových rýb som kupil, ale netuším, či to stálo za tie $ čo ma to stálo, keď vidím ake bonusy to ide dávať
 

DeletedUser

Hosť
tiez myslim ze to ide lahko, kupila som len par rajcin, ostatne z prac, vacsinou normalnych par striebornych, chyba dokopy este dakych 30 veci a je to :)
 

DeletedUser

Hosť
zatiaľ sa tá súprava neukazuje ako nič super-duper ... ale tak dajme innu šancu že čo vymysleli sak zdrbať ich môžeme aj potom :D :xmas1
 

DeletedUser

Hosť
Tá súprava nemá byť nejaká "šleha", pre väčšinu je len tak pre potešenie...také darčeky majú byť predsa na Vianoce :)

Ja sa teším, že je po dlhej dobe niečo, na čom sa dá aspoň trošku pracovať a nie to len nakupovať na dlhopisy v shope (ja som si na to nekúpila ani jeden produkt, pekne si ich hľadám)
 

DeletedUser7779

Hosť
Konečne! Už mi idú vianočné úlohy, čiže keď aj ony tak potom mi musí ísť aj rúbanisko. :D Už len pricestovať k rúbanisku a ideme nato. :)
 

DeletedUser

Hosť
pre väčšinu je to v pohode, ale pre ľudí na najnovšom serveri je to utrpenie :D mne osobne nejdu len práce na Tekvice a Zemiaky, a na to aby som ich pokúpil ma to stálo už niečo vyše 10 000 ale chcem to lebo 80 % servera to nebude mat mozno to niekedy predám :D
 

DeletedUser

Hosť
ale no sakra :D no nevadi ale vyzerá v pohode, keď už za prvé 2 itemi mám + 10 pracovných bodov tak nakonci to bude minimálne 100 :D :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Áno, tá nová súprava Ruperta Walkera je zaujímavá, ja z nej zatiaľ mám šál a opasok. :)
 

DeletedUser8766

Hosť
dneska už je k dispozicii aj čapica takže už možeš mat tri veci

ale ani tri mi nerobia zatial zazraky :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
kompletná súprava dáva 50 pracovných bodov a 5% šťastie ... to je toľko pracovných bodov ktoré dá gentleman ešte len pri 5 veciach (komplet gentleman dá 100PB + charizmu a dalšie schopnosti k tomu) ... takže táto súprava je určite plus pre začínajúcich ... aj ked sa dá nosiť až od levelu 30 čo je tiež trochu divné kedže vyššie leveli už v podstate môžu mať gentlemana ... tak aspoň treba uznať že nám dali nejakú novú úlohu ked pomíňam aspoň tie veci z kalendára ked už nemôžeme mať super-duper vylepšenia ako do teraz :)
 
Hore