Nová séria úloh

  • Zakladateľ témy DeletedUser9056
  • Vytvorené

DeletedUser4451

Hosť
Skoda len ze tych sladkosti dali z kazdeho po jednom.. som rad za novu ulohu aj supravu je to urcite + do hry ale ked.. mna by viac potesili tie posilnenia :(
 

DeletedUser

Hosť
presne ako píšeš ... ono nie je nič zlé na novej sérií úloh ... ale v princípe s vianocami už je spojená úloha na snehuliakov klobúk ... samotný adventný kalendár, sánky + minulého roku ešte aj tá podivná možnosť si kúpiť nejaké truhlice ... táto súprava je ale predsa len asi veľkým plusom pre tých slabších a začínajúcich hráčov ... pre vyššie leveli a možno aj pre skúsenejších hráčov je súprava v podstate len zberateľský kúsok ale neverím žeby každý a jeden nebol radšej tým super duper posilneniam :D ale tak inno asi zvyšuje životný štandard tak si potrebujú privyrobiť a s tým my bohužiať nič nenarobíme ... jediné o môžeme robiť je alebo pretrpieť všetko čo pokazili alebo skončiť s hraním tejto kedysi veľmi zaujímavej hry :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Vianočné úlohy sa budú dať splniť až do januára, ale deň presný neviem, asi 6. januára...
 

DeletedUser7779

Hosť
Tak musíš mať dokončenú celú sériu "Za novým dobrodružstvom". Ak ju máš splnenú, mala by sa ti zobraziť u Henryho taká úloha, no a keď ju splníš, v sektore A1, budeš mať takú bielu bodku (tá čo je úplne dolu), no a tá biela bodka je zadávateľ úlohy "Spálená chata", a keď klikneš na tú spálenú chatu, tak sa ti zobrazí úloha, a na ňu potrebuješ jednotlivé produkty a iné...
Úlohy budeš postupne spĺňať.
No ale pochybujem že to stihneš.
 

DeletedUser

Hosť
Vianočné úlohy sa budú dať splniť až do januára, ale deň presný neviem, asi 6. januára...

Nemáš pravdu...včera v noci som nazbieral suroviny na Dvanásty deň vianočný a úlohu už nemám komu odovzdať, pretože zadávateľ úlohy už nie je...čo je škoda, pretože toto bola posledná úloha (s potrebnými surovinami) a chýba mi teraz Kabát Ruperta Walkera a Vreckové hodinky Henryho Walkera. Mohli to nechať aspoň do konca roka.
 

DeletedUser7779

Hosť
Nemáš pravdu...včera v noci som nazbieral suroviny na Dvanásty deň vianočný a úlohu už nemám komu odovzdať, pretože zadávateľ úlohy už nie je...čo je škoda, pretože toto bola posledná úloha (s potrebnými surovinami) a chýba mi teraz Kabát Ruperta Walkera a Vreckové hodinky Henryho Walkera. Mohli to nechať aspoň do konca roka.

Tak sorry, asi som sa zmýlil, ja som asi pred štyrmi dňami nechal tak, lebo som už vedel, že to nestihnem.
 

DeletedUser6358

Hosť
Mal som rovnaký problém, včera mi zmizla séria úloh, no dnes to tam už mám. Jednalo sa asi o nejakú chybu. Táto séria by mala byť prístupná do 6.1. tak ak ju chceš stihnuť, tak ešte na to budeš mať pár dní. :)
 

DeletedUser

Hosť
Máš pravdu, zadávateľ úlohy je znova na svojom mieste :--)
 

DeletedUser7779

Hosť
Takže som mal pravdu, si ma zmiatol. :D ja som sa včera ani nepozeral, či tam mám toho zadávateľa, no dnes som sa pozeral a bol tam. Ale ja to aj tak vzdávam, už na tej sérii nepracujem.
 

DeletedUser

Hosť
tak a je to napínavé, idem robiť úlohy na dvanásty deň. túto sériu úloh spálená chata som si všimol až v novom roku :D a teraz nrobím nič iného, iba naháňam produkty za jednotlivé dni... nepoužívam nugetty, o to väčší adrenalín :D držte palce, nech to dnes do polnoci stihnem... :D
 

DeletedUser6358

Hosť
vili ja to isté na bete... začal som tiež tak na nový rok a chýba už len 9 tekvíc :)
a aby som si dal ešte viac toho adrenalínu, tak som dnes začal na californii, tak som zvedavý, či sa mi to tam podarí za necelý deň poplniť, no veľké šance tomu nedávam :D
 

DeletedUser

Hosť
Práve sa na to pozerám, potrebujem na to cca 100 energie, aby som pozbieral ešte zostávajúce produkty na 12ty deň... a teraz som na nule... a ešte keď započítam práce, pri ktorých mi nič nepadne... no, začínam byť trošku skeptický :(
dnes o polnoci to končí?
 

DeletedUser6358

Hosť
áno, malo by to končiť dnes o polnoci, takisto ako aj tombola.

PS: dosť z tých produktov je teraz aj na trhu, keďže padali z kalednára, tak ak máš $, môžeš skúsiť nejaké produkty aj kúpiť
 
Hore