Nová séria úloh

  • Zakladateľ témy DeletedUser9056
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
no asi sa to bude dať lebo na C som dnes urobil 1.aj 2.časť (kapitolu alebo jak to mam nazvať ved viete čo myslim)
takže zatial viem že 2 sa za den daju urobiť
 

DeletedUser

Hosť
Omyl, jediny original textu byl cesky, Nemci ani ENG fora prehled k dispozici nemeli, Cesi ho tahali ze hry.
 

DeletedUser

Hosť
a kto ho vie ... možno na vianoce dajú dalšiu úlohu v ktorej sa tejto súpravy dá zbaviť a za to dostaneš nejakú super extra výnimočnú vec :D :xmas8
 

DeletedUser

Hosť
bonus s dvoma vecami je +10 pracovnych bodov uvidim co bude dalej
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja ešte stále nemám tú vianočnú sériu, asi asi aj tak ju už nestihnem spraviť...
 

DeletedUser

Hosť
Ja si myslím, že tie úlohy fungujú tak, že úloha je sprístupnená napr. od 8.12.2012 ale splniť ju môžeš hocikedy (ak si splnil predchádzajúcu), takže na tvojom mieste, by som rýchlo zbieral suroviny na splnenie tých úloh, lebo ich môžeš splniť dodatočne. Takže šup, šup choď hľdať šunky.
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja si myslím, že tie úlohy fungujú tak, že úloha je sprístupnená napr. od 8.12.2012 ale splniť ju môžeš hocikedy (ak si splnil predchádzajúcu), takže na tvojom mieste, by som rýchlo zbieral suroviny na splnenie tých úloh, lebo ich môžeš splniť dodatočne. Takže šup, šup choď hľdať šunky.

Práve šunky som dostal dnes zo kalendára...
 
Hore