Nový svet, čo takto to skúsiť bez prémia ?

Páči sa vám môj nápad ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    110
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Už dlho tu nebol žiadny návrh z mojej dielne :) A preto som vyrukoval s niečim veľmi jednoduchým a pravdupovediac, neviem či tu už niečo podobné nebolo..

Návrhov na nové špeciálne svety tu už bolo dosť, ale prečo nespraviť svet čisto bez prémia ? Áno, aj tento svet rozhodne vytiahne reálne peniaze z INNO, ale myslím si, že keď by sa dobre podal, vyzdvihli sa pozitíva toho, že by určite prilákalo hrať starších menej aktívnych hráčov na nový svet, tak by to nemusel byť taký zlý nápad..
Večne brblajúci nespokojní hráči s tým, kde padá hra, ako som ja, by boli spokojní. Boli by spokojní aj hráči, ktorí si prémiu nemôžu dovoliť platiť a aj tí, ktorí by sa naháňali na nugeťáckych svetoch. Na tomto svete by proste nebolo absolútne žiadne prémium a hralo by sa len podľa individuálnych schopností a možností daného hráča.

Takisto by som si pozrel rád návrhy na doplnenie tohoto nápadu a nakoniec by ste mohli prispieť aj svojim hlasom v ankete.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Super nápad. Ja som za a myslím že proti nebude nikto, veď pre tých čo chcú hrať s prémiom je dosť svetov.
 

DeletedUser3828

Hosť
Určite som za, ja osobne by som si veľmi rád zahral znova podobný svet, ako bol s1 na začiatkoch, ale obávam sa, že to nebude reálne.
Niečo podobné som už veľmi dávno navrhoval a bol som s kritizovaný, tak uvidíme ako dopadneš ty, ale držím palce, aby to vyšlo ;)
 

DeletedUser

Hosť
Bez urážky, ale tebe z tých premií už vážne censored, ale musím s tebou súhlasiť takto by sa aspoň ukázali skúsenosti hráčov. Ale podľa mňa by stačilo vypnúť prémia a INNO by vážne mohlo pustiť jeden svet neutrálny čiže nezárobkový. Lebo ak sa pozrieme na arizonu, tak ten svet by dokázal nakŕmiť aj 3 normálne z jeho zisku. To je všetko.
 

DeletedUser

Hosť
Myslim ze tu uz taky napad bol sa mi zdá .... inak inno by nedalo svet bez nuggetov...
 

DeletedUser

Hosť
Bolo to tu, súhlasím. Ale INNO to nikdy nedá... Ináč je to super...
 

DeletedUser

Hosť
A čo z toho máte že hráte bez prémia? Hrajte bez neho a ostatný nech si platia,nechápem prečo stále chcete bez prémia,ja som si kúpil len jedenkrát pretože bola tá akcia 3x viac a to je koniec.
 

DeletedUser

Hosť
A čo z toho máte že hráte bez prémia? Hrajte bez neho a ostatný nech si platia,nechápem prečo stále chcete bez prémia,ja som si kúpil len jedenkrát pretože bola tá akcia 3x viac a to je koniec.

Pretože len tak sa ukážu skúsenosti hráčov a nie keď je prvých 50 samí nuggeťáci...
 

DeletedUser

Hosť
Sak nechapete?!Ved oni nebudu minat za svet za ktory vobec nezarobia :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
INNO by nesuhlasilo keby sa to robilo vsade ale myslim ze jeden server na DE alebo na BETE cisto bez nuggetov by spravit mohli ved v penaizoch sa snad kupu tak nech nejsu lakomy a darebny a uvidite ze tam bude viac hracov ako na ceskom aj slovenskom weste naraz to bude preplnene az po usi :)
 

DeletedUser

Hosť
Ako nič v zlom ale ak ti ide o skúsenosti v The Weste ,tak skús poraziť tých nuggeťákov a nie seberovných :) Ked porazíš silnejšieho tak potom to bude lepšie :)
 

DeletedUser

Hosť
Keby to prešlo ,tak konečne by sa ukázalo čo v hráčoch skutočne je.Bol by som fakt rád keby to prešlo.
 

DeletedUser

Hosť
Nech sa vyjadrí nejaký admin. Som absolútne za, ale INNO to nepustí :( Potešil by ma aj taký svet, ako je SK5, iba obyčajné prémiá, kde majú šancu aj šikovný hráči bez nugetov. Táto Arizona nieje vôbec o schopnostiach hráča, ale o tom kto tam dá viacej peňazí.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore