Ochrana stavbárov

Ste za pridelenie ochranného bonusu stavbárom

  • Áno súhlasím s ochranou staviteľov

    Hlasy: 15 18,8%
  • Nie nesúhlasím s ochranov staviteľov

    Hlasy: 56 70,0%
  • Súhlasím, ale treba to rozpracovať

    Hlasy: 7 8,8%
  • Súhlasím, ale bonus sa mal dať získať inou formou

    Hlasy: 2 2,5%

  • Celkový počet hlasujúcich
    80
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4623

Hosť
alebo mne sa stavalo ze ked som bol v meste stale na nas utocili 2 stavbari jeen silny s boonov sekerov a druhy slaby. kazdy densme boli v kome a toho slaeho sme vzd dali neskor zacala vojna miest kvoli tomu ze tito dvaja stavbary povedali ze stale na nich utocime
 

DeletedUser

Hosť
to je naozaj zaujímavé, ale nauč sa lepšie písať ;)
 

DeletedUser

Hosť
No prečítal som si príspevky a je v celku smutné, že to považujete za zbabelé, keď niekto chce pre seba ochranu, zato že druhým stavia mestá a tým že dáva skoro všetky vlastnosti a schopnosti do stavania sa zámerne znevýhodňuje, aby pomohol druhým a vystavuje sa tým nevyrovnaným duelom. Kto je stavbár to pochopí a kto sa chodí priživovať na stavbároch si bude stáť za tým, že stavbári to budú zneužívať. Neduelujem nikoho bezdôvodne, pokiaľ neprídu majstri EXPIČI 2x za deň a nedajú mi pokoj kým neupadnem do bezvedomia. Je to dosť na nič, keď som neschopný stavať 2 hodiny lebo ma stihnú dať do kómy.
Jediná vec čo ma štve, je to, že keď si dám na seba stavbárske oblečenie, tak je zrazu okolo mňa toľko takzvaných duelantov až strach. Akonáhle mám na sebe šabľu, tak majú všetci automaticky odstup, pritom vedia, že mám skoro všetky body v stavaní.
Jedine McNelly asi chápe, že prečo by som bol rád, keby bola takáto ochrana zavedená, pretože je staviteľ.
Bolo tam viac možností, tak najskôr čítajte poriadne a potom hlasujte. Ja sa prikláňam k tej variante, aby to bolo riešené cez stavebné body, pretože inak by to bolo určite zneužívané.
Áno mal som na začiatku hry voľbu postavy, avšak počítal som s tým, že budem stavať a nikdy som nechcel duelovať.
 

DeletedUser3671

Hosť
Pozri,hovoríš,že duelovať stavbára je zbabelé,lebo má všetko v stavaní,ale čo napríklad taký dobrodruh?Ten tiež nieje zameraný na duely,ale na práce a nefrfle stále toľko,pritom je poväčšine ešte horší duelant ako stavbár.A áno,hovoríte o cti a o "duelantoch",ale ked je niekto bez charakteru,môžte sa sťažovať koľko chcete!:pif paf
 

DeletedUser3828

Hosť
Pozri,hovoríš,že duelovať stavbára je zbabelé,lebo má všetko v stavaní,ale čo napríklad taký dobrodruh?Ten tiež nieje zameraný na duely,ale na práce a nefrfle stále toľko,pritom je poväčšine ešte horší duelant ako stavbár.A áno,hovoríte o cti a o "duelantoch",ale ked je niekto bez charakteru,môžte sa sťažovať koľko chcete!:pif paf

tak toto mám najradšej, chudáci dobrodruhovia, ktorý si ukladajú vlastnosti do zručnosti a charizmy, poznám hromadu dobrodruhov, ktorý skvelí duelanti...
a najradšej mám dobrodruhov, ktorý v profile majú napísané:

nie som duelant, prosím neútočte, robím len questy

ďalší riadok:

ak na vás zaútočím, tak to nie je nič osobné, potrebujem len expy..

a ďalší riadok:

cintorín
////////////////////

tak toto ma vie doraziť, no chudáci dobrodruhovia :xdxdxd:

čo sa týka stavbára, síce som odchovaný na dueloch, ale chcel som skúsiť stavbára a verte mi, keď všetko dám do sily a stavania, nedokázal som žiadnym oblečením sa brániť a tobôž nie útočiť.
na chlaďasa mi chýbala sila úderu a na charizmáka presnosť.
treba si najskôr niečo vyskúšať a potom mudrovať....
 

DeletedUser

Hosť
Ja mám stavbára na svete 1.Viem,je to nanič duelant ale ako lvl 24 už budem môcť stavať ranč (s farmárskou súpravou a vecami na stavanie).Ale tie práce a peniaze čo môžme my stavbári mať zato stoja! :)
PS: keď som si slušne napísal do profilu kto som-že som stavbár atď a že nek ma neduelujú,tak to zabralo.Zatiaľ ma nikto na duel nevyzval.Lebo niektorých stavbárov keď zduelujú tak príde nepekný telegram. :--)
 

DeletedUser

Hosť
a preto som za ochranu stavbárov, aby sa takýto hráči prestali priživovať, ale treba aj vymyslieť niečo, aby aj stavbári toho nezneužívali, možno by bolo najlepšie urobiť tak, kto si vyberie postavu stavbár síce nebude nikdy duelovaný ale ani nebude duelovať.
tu zas príde otázka, že v skutočnom svete divokého západu mali takúto ochranu ? asi nie, že ? :xdxdxd:
možno by stačilo, aby nezískal žiadne expy za duel proti stavbárom, ale to by bolo už na dlhú diskusiu a aj tak sa nič nevyrieši...;)

Ale ked to tak vezmes, tak vtedy neboli stavbarmi kovboji alebo putnici alebo mesta nebojovali proti sebe, mesta napadali banditi. Takze sa to neda brat tak ze tam stavbari mali alebo nemali ochranu ;)
 

DeletedUser3828

Hosť
Ale ked to tak vezmes, tak vtedy neboli stavbarmi kovboji alebo putnici alebo mesta nebojovali proti sebe, mesta napadali banditi. Takze sa to neda brat tak ze tam stavbari mali alebo nemali ochranu ;)

podľa filmov a informácií, bola ako taká ochrana v mestách, bol tam šerif, ktorý na to dohliadal, keď sa niečo také stalo, buď to vyriešil on zo zástupcom, alebo vypísal tučnú odmenu a keď to nepomohlo, tak požiadal kavaléristov (vojakov) o ochranu občanov a dolapenie banditov.
stavbári samozrejme v tej dobe boli skoro všetci, kto prišiel pod ruku, pútnici, remeselníci, kovboji atď....
ja len poukazujem na jednú vec, príde nový svet a myslím aj nové update, kde bude treba opravovať pevnosti po bitke a vynovovať mestá a už teraz je problém zohnať kvalitného staviteľa a čím ďalej bude ešte väčší, všetci chcú byť len vojakmi a preto si myslím, že by sme to nemali nechať len tak...
 

DeletedUser

Hosť
Mňa asi rozhodí...
Niesom za,to by som bol riadny censored.
Je veľa stavbárov ktorí by toto zneužívali...
Navyše ľudia v meste by svojich stavbárov mali ochraňovať...
 

DeletedUser3671

Hosť
McNelly,to,že stavbári namiesto stavania duelujú,je tiež v pohode,ved ich nemôže nikto ale až dosiahnu vyššiu úroveň,duelujú jedná radosť.Nieje dôležitá trieda,ale to,kde sú body.A nehovorím,nie každý dobrodruh je dobrodruh,ale ani každý stavbár nieje stavbár
 

DeletedUser3828

Hosť
McNelly,to,že stavbári namiesto stavania duelujú,je tiež v pohode,ved ich nemôže nikto ale až dosiahnu vyššiu úroveň,duelujú jedná radosť.Nieje dôležitá trieda,ale to,kde sú body.A nehovorím,nie každý dobrodruh je dobrodruh,ale ani každý stavbár nieje stavbár

samozrejme, že v neskoršej fázy začínajú duelovať a preto som navrhol, aby stavitelia, ktorý budú napadnutý od iných hráčov, bude automaticky na toho dotyčného hráča vypísaná tučná odmena za útok na stavbára...
pokiaľ stavbár, len raz zaútočí padne mu imunita a automaticky sa stáva pre ostatných duelantom.

vždy je nejaké riešenie....;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore