Ochrana stavbárov

Ste za pridelenie ochranného bonusu stavbárom

  • Áno súhlasím s ochranou staviteľov

    Hlasy: 15 18,8%
  • Nie nesúhlasím s ochranov staviteľov

    Hlasy: 56 70,0%
  • Súhlasím, ale treba to rozpracovať

    Hlasy: 7 8,8%
  • Súhlasím, ale bonus sa mal dať získať inou formou

    Hlasy: 2 2,5%

  • Celkový počet hlasujúcich
    80
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
A práve kvôli tomuto problému, by mal byť ochranný bonus pridelený na základe bodov v stavaní, pretože aj keď bude ako ja lvl.97 a stavanie mať 450+ tak určite nebude chodiť duelovať, ak sa však bude chcieť prerobiť na duelanta, tak mu to bude prd platené, pretože tá ochrana by sa mu stratila, pretože by musel reskliovať.
Preto som tam dával tie stupne podľa počtu pracovných bodov v stavaní.
Jednoducho keď nebude mať v stavaní na leveli 90+ viac ako 400 bodov v stavaní, tak na bonus ochrany môže zabudnúť.
Je to zatiaľ len približne a ak by bol záujem, tak ba sa to dalo pekne rozpracovať.

Chcem sa spýtať moderátorov, bolo by možné anketu zverejniť, viem že sa to dá nastaviť na začiatku, ale ja som na to zabudol.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Odkaz pre všetkých, naučte sa čítať.

Je tam viacero možností a sám sa prikláňam k tej variante, aby bol ochranný bonus pridelený na základe bodov v stavaní,
takže žiadne zneužívanie tým že sa prezlečiete, pretože pokiaľ máte lvl. 90+ a máte menej ako 400 bodov v stavaní, tak žiadny bonus nedostanete.
A aj pri dueli máte na výber, ísť proti niekomu rovnocennému alebo si zvoliť niekoho, kto nemá šancu sa brániť, ale načo riskovať keď máte istotu, že s kľúčom nebudete ohrození.​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4779

Hosť
ja som si myslel, že keď je mesto dostavané, tak už nemá ďalšie funkcie. To je mi novinka, že odteraz mesto ochraňuje stavbárov...

k veci - myslím, že je to konečne nejaký rozumný nápad.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
West je hra o dueloch nie o volakom šarlatánstve kde si stavbár ktorý ma všetko v stavaní vyčaruje nejaku magicku barieru ktora ho chráni pred utokmi.TO už potom može byt že napadneš vojaka pojde po tebe celá armáda :odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
Ako stavbári to majú v dueloch ťažké, ale oni majú svoje bonusy. A nehovorím, že je to čestné alebo odvážne útočiť na stavbára ale ochranu si nezaslúžia. Nech vypíšu na jeho hlavu odmenu keď ich napadne ale ochrana by bola podla mňa príliš výhodná pre nich...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore