Pokec Októberfest 2015 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
362518octoberfest2.png


Miesto pre diskusiu o tohtoročnom Októberfeste, vaše otázky, postrehy a podobne.
 

DeletedUser5355

Hosť
"Čas čakania na jedlo sa dá skrátiť o 2 hodiny za 8 dlhopisov alebo nuggetov"
určite sa bude dať skracovať čas za dlhopisy? :neisty:
 

DeletedUser7087

Hosť
Keďže tie súpravy vyzerajú ako vyzerajú, tak preto to radšej dali za praclíky, ešteže si uvedomili, že to za tie UPD nestojí :D
 
Beta je Beta. co je tam nemusi byt tu. To ze sa tam neda tocit za upd dost na fore skritizovali tak sa asi tu rozhodli to dat a ako minuly rok aj za upd .
 
Na bete je iny koncept Linteo. Si si isty ze to co si napisal je spravne? Lebo nam to pripada ako len skopirovane z minuleho roka? a vsetci sa mi smeju
 
Na bete to funguje viac-menej rovnako ako na normálnych svetoch, to, že to hráči kritizovali neznamená okamžitú zmenu, nebolo ich až toľko, čítal som diskusiu, nevyjadril sa im na to žiadny z kompetentných či sa niečo ohľadom upd rieši k tombole. Takže tak.
Ojedinele sa tu stalo, že sa tu objavilo neičo iné ako na bete, keď to prišlo :)
 
Hmmm. ale za upd to asi teda nebude. nejaky tip kde mam minut 8000 upd? Len nie v shope lebo tam nic uzitocne nieje. posilnenia sa daju vyrobit a su dokonca lepsie. veci a supravy su uplne nepouzitelne. Truhlice dakujem neprosim. Maciek vo vreci som uz mal dost. oktoberfest bola jedina tombola kde sa dali minut upd. Ale co uz.
 

Deleted User - 4

Hosť
Môžeš si ich šetriť pre budúcnosť, ak bude dáka tombola za dlhopisy.
 

Deleted User - 382342

Hosť
Zdravím všetkých :)

To či je tombola za UPD, alebo nie je mi kúsok jedno, však máme nugety, keď treba sa nabijú a môžeme súťažiť :)

Teraz som skôr sklamaný z nových setov :( Grafické návrhy sa mi páčia na 95% naozaj dobrá prácička, ale tie bonusy sú dosť odveci, neviem, kto to navrhuje, ale určite nehrá West môj názor :) takže musím súhlasiť, že škoda UPD, NUGETOV :) toľko času čakania a nič :/ radšej by som bol keby tam boli sety ktoré sa už tento rok získať dali :) no čo už zvykajme si :)

Hodím tu odkazy na ti sety, mne osobne sa páči len set, ktorý je zadarmo ostatné sú na dve veci a tipnite si na aké, ale je to zase niečo iné také nové :)

Johann's set.

Collin's set / Collin's weapons

Corey's set / Corey's weapons

Aird's set / Aird's weapons

Špeciálne zbrane: Bali weapon set
 
Naposledy upravené moderátorom:
Grafické spracovanie sa mi nepáči. Vianoce 2012 a rok 2013 súpravy mali pekné spracovanie ale od Vianoc 2014 sa grafické spracovanie zhoršilo.

Bonusy sa mi nepáčia a to následovne:

Exotické zbrane z Bali
- 75% skúseností je až moc, 20-25% stačí
- 100 pracovných bodov
- 20-25% $
- +10 útok a + 10 obrana sektorový bonus

Collinova súprava
- 5% $ je málo navrhoval by som 20-25% $
- 50%-100% rýchlosť

Collinove zbrane
- 20% regenerácie je málo navrhoval by som 30-40% regenerácie
- 15-20% $ z prác a duelov
- 50% rýchlosť

Coreyho súprava
- 10% skúseností je málo navrhoval by som 15-20% skúseností
- 100-150 pracovných bodov

Coreyho zbrane
- 20% regenerácie je málo navrhoval by som 30-40% regenerácie
- 100 Pracovných bodov

Airdova súprava
- 50 pracovných bodov je málo navrhoval by som 100-150 pracovných bodov
- 50% šťastia

Airdove zbrane
- 120% regenerácia ak to neni preklep tak to je v poriadku a ak to malo byť 20% tak je to málo a navrhoval by som 30-40%
- ak tam nebude 120% regenerácia tak by som pridal ešte 50-100 pracovných bodov

Johannova súprava
- 560 pracovných bodov je super ale znížil by som to na 200-250 pracovných bodov lebo inak staré veci ako Jesseho jazda, Elfegove zbrane, AQ zbrane budú nepotrebné
- 70% šťastia by som odstránil to sa hodí k hľadačskej súprave namiesto toho by som tam dal 20% skúseností, 20% $ z prác a duelov, 20% rýchlosť, 20% regenerácia

To je asi všetko čo by som chcel poznamenať. Inak tip tomboly sa mi páči Že to neni obmedzené na UPD a nugety. Ale predĺžil by som ju až do 20.10.2015, aby sme aj my nenugetový hráči mali možnosť potočiť za 48 000 praclíkov pár krát.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore