Pokec Októberfest 2015 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 382342

Hosť
majuska chceš mi povedať že toto je pekne graficky spracované? http://prntscr.com/8iq5o8

povedal som, že na 95% to znamená, že tiež som nie úplne s tým stotožnení, ale ako celok sa mi to páči :) lenže ty musíš brať doúvahu, že tu nehrám len ja alebo ty ale hrá tu niekoľko tisíc ľudí a hovorí sa, že 100ľudí 100chutí :)

Linteo: čo sa týka tvojej otázky, ako by som to povedal. Skúsim povedať za mňa kúsok:) teda ako to vnímam ja určite sú tu aj iné názory.

Myslím, že bonusov 5-7 to býva bežne u všetkých vecí, ktoré sa skladajú z 5ks, takže to by bolo v celku fajn , ibaže ide konkrétne o typy bonusov. Nejdem rozoberať zbrane tie som moc nekukal, pretože aj tak ich skoro nik nezíska idem rozoberať len sety oblečenia.

Poďme sa na ne kuknúť odspodu. Tretí set teda Aird's set, má bonusy:
0,7 Charizma,
0,2 vodcovstvo,
0,8 zručnosť v prstoch,
0,8 nástraha pascí,
50 bodov do všetkých prác.

Človek čo sa sústredí na zbieranie toho setu ho asi bude pravdepodobne používať na nejakú/é prácu/e, ibaže otázka je na koľko, neviem možno sa mýlim, ale bude to asi len na 3-4, môžno, že aj toto číslo som prehnal. Teraz ide o to aké sú to práce, keďže aktívnych ľudí by som počíta niekde od lvl 100 a vyššie (pretože tí čo nemajú ani taký, nie je otázne či hrať budú aj keď na druhej strane tie vyššie lvl môžu prestať hrať), aký bude mať set prínos pre tých ktorí, majú lvl 135 napr... sú tie práce pre nich výhodné ???? bude sa dať aspoň niečo zarobiť na tých prácach,... atď....myslím si, že súto zase ľudia čo to majú tendenciu využívať najviac,... teda človek čo má veľký lvl hrá to dlhšie je predpoklad, že to ešte hrať bude, otázka dokedy ??? Pokiaľ sa pri tvorbe veci bude zabúdať na jeho zaujmi tak neviem či bude chcieť zotrvať. Ten kto začína, neviem či hneď bude nakupovať nugety aby set získal a využíval, viem, že som to ani ja nerobil, veď som tomu ani poriadne nechápal.

Teraz si poďme priblížiť môj náhľad na ľudí vyššieho lvl, ktorý začínam pociťovať pomaly ale isto aj ja. Čo môžem v hre robiť, úlohy mám splnené na 75% a to hrám túto hru niečo okolo 5 mesiacov, a nie vždy sa im venujem, remeslo mám tiež niekde okolo 50%, tak teraz si zbieram úspechy, a snažím sa duelovať a boje o pevnosť. To znamená, že viem, že za pol roka mi zostanú hlavne tie boje a dueli, čo mne príde asi ako "GRO" hry čo sa volá The West.

Teraz priblížim, čo sa mi to nepozdáva. Keď porovnám všetky 3 sety čo mne z nich pripadá,... prvý by som povedal, že sa celkom aj dá, ide o buns nejakého duelanta uhýbača z niečím iným, čím zväčšíme pestrosť duelovania, ktorá mne tu chýba, ale vidím, že aj Vám bo sa tu robil napr minule Update, ktorý dúfam, že je len začiatok. Konečne prišlo niečo čo nahradilo Schultzov set a Bill Doolin bude mať konečne možno prvého konkurenta. Druhý set netuším kam zaradiť ??? Dáva Charizmu a Vodcostvo ale zároveň, nástrahu pascí a zručnosť v prstoch,... nazval by som ho nevydarený set na boje o poevnosť a priradil k setu čislo tri a to set na prácu. Takže máme 1ks setu na duelovanie a 2ks setov na prácu. Teraz si zoberme set, ktorý je zadarmo a to Johanov set, z porovnaním oboch setov je proste minimálne lepši pre ľudí čo začínajú hrať a chcú pracovať a asi aj lepší pre väčšie LvL, ktoré skôr duelujú a bojujú o pevnosť.

Vysvetlenie: zoberiem v komplete všetky 4 sety a dostal som sa kde ??? No mám jeden set na zvýšenie rôznorodosti pri Duelovaní čo je super a 3ks setov na prácu, čo je podľa mňa nie zase, až taká výhra,... A na boje sme zabudli, že ich máme. Moja predstava by bola asi takáto.

Tuším, že sú 3 veľké tomboly ročne. Veľká Noc, Nezávislosť, Október fest.

Môj návrh by bol takýto. Vždy súprava zadarmo by bola určená, jedna na boje o pevnosť, jedna na duel, jedna na prácu/staviteľov.

V každej z akcií by boli rozdelené tak, že v dvoch akciách by boli (vymyslím si udalosti):
Október fest: 1ks duelovanie, 1 boje o pevnosť 1 práce,
Deň Nezávislosti: 1ks duelovanie 1 boje o pevnosť, 1 práca,
Veľká noc: 1ks Staviteľ, 1ks práce, 1ks staviteľ/práce,

Lebo môžno ešte viac na duel + boje o pevnosť, čo je podľa mňa GRO hry, po prípade ak sa chcú vylepšovať dobrodružstvá malo by sa myslieť aj na ne.

Toto je taký môj osobný názor a samozrejme ako som už hovoril "xy"-krát obchod, kde by sa ešte dali po akciách dokupovať za nugety/UPD časti setov niečo na spôsob daily Questov. To som už písal minule.
 

Deleted User - 4

Hosť
Tiež dobre rozpísané, prepošlem nápady a reakcie ďalej.
 

DeletedUser9646

Hosť
Na tú sadu zadarmo nesahať lebo sa naštvem :D
Do toho dám investujem všetko aby som ju mal :D
A AQ a Pat D už nebude potrebné :D
 

DeletedUser

Hosť
Nemám pocit že TW-Calc je oficiálna pomôcka od INNO Games..a tiež, ak sa registruješ tak zaškrtneš že súhlasíš s pravidlami(kde je o.i. písané že si môžu ľubovoľne meniť bonusy podľa vlastného uváženia..toto bolo už riešené nejakú dobu s nožíkom za priateľské body)

ono je to fajn keď to menia v náš prospech ale keď zrušia premrštený bonus(áno, 560PB je až moc) tak je zle..a sander ako pozerám tak podľa teba je všetko na pi.. a koko..
 
Nemám pocit že TW-Calc je oficiálna pomôcka od INNO Games..a tiež, ak sa registruješ tak zaškrtneš že súhlasíš s pravidlami(kde je o.i. písané že si môžu ľubovoľne meniť bonusy podľa vlastného uváženia..toto bolo už riešené nejakú dobu s nožíkom za priateľské body)

ono je to fajn keď to menia v náš prospech ale keď zrušia premrštený bonus(áno, 560PB je až moc) tak je zle..a sander ako pozerám tak podľa teba je všetko na pi.. a koko..

Vysvetlí mi niekto prečo má johanova súprava iba 80 PB keď mala mať 560 Podla http://tw-calc.net/?page=set&key=set_october_2015_ranking
Kto teraz zavádza ***** sa môžte *****

Áno bonus bol zmenený, mám taký pocit, že keď bol októberfest ešte len na bete. Na stránke TW-Calc boli importované bonusy súprav ešte keď boli na bete a pred tou zmenou. :)

Áno TW-Calc NIEJE oficiálna pomôcka od INNOGAMES.
 

DeletedUser9646

Hosť
Oukei V tom prípade tu na FÓRE nemajú takéto odkazy čo hľadať + ešte nie k tomu také čo majú staré neaktualizované štatistiky. Je to jednoznačné zavádzanie tým pádom nič iné.
On offense
 

DeletedUser6273

Hosť
XI XI

Sa tu sťažujete ako keby to bolo niečo nové :(

ZAKAŽDÝM sú predkladané bonusy nadnesené, a potom len kukáme čo to vlastne dáva ....

Nič nové, po toľkých tombolách a súpravách sa už na to dalo vpohode zvyknúť.
 
Kedy bude spustený predaj ? :)
A neplánuje INNO do budúcna navrátiť predaj vecí už počas tomboly ? Toto čakanie do konca tomboly sa mi vôbec nepáči...
 

DeletedUser10856

Hosť
Minimálne by mal byť predaj spustený tak 1-2 dni po tombole ak už nie hned počas tomboly, to čakanie nie je na nič dobré teda :/
 

Deleted User - 4

Hosť
Ako sa vám páčil Októberfest? Ste spokojní s tým, čo sa vám podarilo získať z tomboly? :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore