Pokec Októberfest 2015 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6273

Hosť
celkom ujde :), aj keď by bolo na čase "spredajniť" tie veci, nech si dokončím zbierky :)
 

Deleted User - 382342

Hosť
hmm vcelku sa to dalo, len tie truhlice majú akosi väčší %-tuálny drop spolu z potionom na reskil :D alebo neviem potom inak fajn :)
 

DeletedUser10852

Hosť
nespokojny som... niekto vytoci s free truhlu a v nej ma vsetky zbrane ja tocim tocim tocim za 150 mi 1 krat padlo nieco zo 4policka a to som XY krat tocil.... tie 800 tocenia tiez nic noc nastastie nepadla premiovka :D :D :D to bolo k toceniu... mam este otazku ako je mozne ze niekomu boli vyherne zbrane s tomboly pridane do invente a zase niekdo druhy dostal truhlicu v ktorej boli tie zbrane... je to detajl viem... ale aj tak tomu kus nerozumiem....(som chcel otvorit tu truhlicu :D :D :D)
 
Klady (+)
systém tomboly

Zápory (-)
v tombole nepotrebné veci (taška s produktami, taška so vzácnym produktom, truhlice niektoré)
nespustený predaj nových súprav od začiatku tomboly
nerovnocenné súpravy (coolina budú chcieť duelanti, coreyho hľadači, airda nechcú ani pracovníci na práce aj keď je na to určený)
 

Deleted User - 382342

Hosť
Linteo nevieš aspoň približne kedy by sa mohol spustiť ten predaj vecí ?:) z novej tomboly ?:)
 
Klady (+)
systém tomboly

Zápory (-)
v tombole nepotrebné veci (taška s produktami, taška so vzácnym produktom, truhlice niektoré)
nespustený predaj nových súprav od začiatku tomboly
nerovnocenné súpravy (coolina budú chcieť duelanti, coreyho hľadači, airda nechcú ani pracovníci na práce aj keď je na to určený)

Výborne zrhnuté hlavne na ten predaj vecí už od začiatku tomboly by sa mohli vývojári pozrieť...ak nie od začiatku aspoň hneď po skončení tomboly by to mohli spúšťať :)
 

DeletedUser6273

Hosť
Šak už čoskoro :D, sa nevieme dočkať ??

Vidím, že nás je viacero nedočkavých :D
 
viem ,že asi nedostanem priamu odpoveď, mýslím presný dátum ale bude nejaká tombola kde sa budú dať použiť aj upd ?
 
mno mám ich na sklade pár tak neviem čo snimi :D (+- 5600) to je tak keď vám za 48K praclíkov padne obálka za 1000upd :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore