Páči sa vám nový adventný kalendár?

  • Zakladateľ témy DeletedUser4451
  • Vytvorené

Páči sa vám nový adventný kalendár?


  • Celkový počet hlasujúcich
    77
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4451

Hosť
Ospravedlňujem sa za chybu spôsobenú náhlivou zlosťou a sklamaním - druhá možnosť je stále len "Nie" a vždy aj "Nie" bola, bohužiaľ niektorí jedinci z toho robia haló a chytajú sa za každý detail čo je mi ľúto, len som poukazoval na nespokojnosť s kalendárom, ale mám pocit že ten kto dal druhú možnosť to tak aj myslel a nie ako sa mi tu snažia nahovoriť "nemali inú možnosť" a nechceli za to hlasovať. Moji zlatí 'haters', nikoho som nenútil

Pre moderátorov a adminov: prosím zmazať tému, účel splnila
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
Ešte predsalen dodám za všetkých hráčov, resp. väčšinu.

ĎAKUJEME, že ste nám pokazili decemeber, mikuláša a zrejme aj Vianoce na the-weste :)
 

DeletedUser

Hosť
kalendar

ide to s nami od desiatich k piatim
a to som zvedavy co dostaneme na vianoce,,,,,seno,,,,,lebo robite z nas oslov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7444

Hosť
Ani by mi nevadilo, keby to hádzalo "iba" produkty, ale niečo vzácnejšie a nie: zemiaky, paradajky, tekvice, šunka...
 

DeletedUser

Hosť
je to špinavost nahjrubšieho zrna,toto spravit hráčom.... normálne nemám slov...:ehmehm:
znechutilo mi to celú hru,a výhovorky typu:máte up shop a remeslá mi moc nepomožu,kedže produkty ja využívať nemožem....

P.S: moznosť áno si ani nemusel dávat :D
 

DeletedUser4451

Hosť
Ani by mi nevadilo, keby to hádzalo "iba" produkty, ale niečo vzácnejšie a nie: zemiaky, paradajky, tekvice, šunka...

Cenejsie produkty v hre stoja nuggety na premiovych svetoch.. naco by oni davali cennejsie prisli by o zisk z toho ked to hrac nekupi v hre
toto je rekordna chamtivost ktoru preukazali
 

DeletedUser

Hosť
neviem kto dal ano,,,ale urcit nebude v poriadku,,,je to nejaky priležitostny uzivatel,,,,1x na vianoce
myslim ,ze to ano dal toudy:)
 

DeletedUser

Hosť
Na vianoce bude niečo podobné ako minulý rok, akurát, že kompletne vynechali tú časť s peniazmi... Bez nuggetov si ani nešrtnete. Fajn, pridali x vecí ale bežný a normálny hráč sa k nim nedostane
A kalendár je proste odpad.
 

DeletedUser

Hosť
Tak mne sa nový kalendár tiež páči určite menej ako ten starý. O tom niet pochýb, ale akosi zároveň som rád, že sa to zmenilo, lebo vznikalo kvôli tomu veľa multiúčtov, a veľké obchody určitých hráčov, ktorý vďaka tomu kalendáru nahromadili vždy aj 100-200 kusov s každého vianočného produktu. Teraz je tomu koniec a ja som úprimne rád. Cena za to bola a je síce vysoká, ale podľa mňa to stojí za to. Ak by totiž z toho kalendára padalo ozaj to čo vždy, remeslo by fakt nemalo absolútne žiaden zmysel.
 

DeletedUser5584

Hosť
Kalendár

Angel,opäť raz s Tebou musím súhlasiť.Jednoducho sa to nerobí, mňa takmer
vystrelo, keď mi padlo 5 tekvíc dnes ráno. Inno tvrdí, že je to tak sčasti aj preto,aby to pomohlo remeslu, čo síce aj má niečo do seba, ale čisto technicky sa to neoplatí - padajú lacné produkty ako šunky,tekvice či zemiaky, ktoré už dnes človek nájde skutočne za pár minút.A pritom je tu kopa hráčov , ktorí sa jednoducho remeslu nevenujú,ale napríklad duelujú. Napríklad na účte na Buffale duelujem cez zručnosť a uhýbanie- ešte aj postavou som duelant, čiže celkové HP mám okolo 1600-1700.Teda stačí jeden duel, kde má protivník väčšiu presnosť a naloží mi cez 1200 poškodenia, a som odpísaný. Preto som sa tešil, že mi z kalendára budú padať najmä veci na zdravie-čokoládové sušienky či marcipánové zemiaky, či napríklad salónky užitočné na motiváciu, ktorá tak rýchlo klesá.Namiesto toho mi padajú tony produktov, ktoré nikdy nijako nevyužijem.A som si istý, že zďaleka nie som jediný s takýmto názorom.

EDIT:Ice, súhlasím s Tebou, dávnejšie naozaj vznikali mulťáky, ktorými sa hráči obohacovali na sladkostiach.Na druhej strane, už minulý rok INNO ich predaj cez trh stoplo, takže by sa už teraz zas tak veľa nestalo...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Napísal to Icebear v jednej s tém o adventnom kalendáre. :)

hm...nemá tak celkom pravdu
toto majú byť "pomôcky" k vianočnej úlohe. myslel som si, že tam budú nejaké hinty čo máme robiť alebo kde čosi špeciálne nájdeme... evidentne ale bude iba úloha s kopou surovín, kde toto všetko použijeme
 

DeletedUser4451

Hosť
Presne tak, Inno stoplo predaj takych produktov cez trh takze tymto smerom ta zmena nejde, jednoducho nechcu ani na sviatky dopriat hracom taketo odmeny, je to proste ubohost nic viac..

A naco sa opierate furt o remeslo to mi take nervy robi... NACO POTOM ZAVIEDLI SHOP KDE SA TO DA KUPIT ZA NUGGETY? TO NEPOTOPI REMESLO??????????????
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore