Páči sa vám nový adventný kalendár?

  • Zakladateľ témy DeletedUser4451
  • Vytvorené

Páči sa vám nový adventný kalendár?


  • Celkový počet hlasujúcich
    77
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Vieš čo je to Adventný kalendár? .... a povieš mi čo má táto fraška spoločné s Adventným kalendárom?

Že to oslabuje remeslo? Aha ... takže to môžeme rovno čakať, že na Veľkú Noc ani len veľkonočné vajíčka nebudú?

Kurňa načo to tu potom je? Veci ako Adventný kalendár a veľkonočné vajíčka sú symboly. Majú symbolizovať to, čo symbolizujú aj v skutočnosti. Tak mi povedz môj milý čo symbolizuje tekvica v Adventnom kalendári?

Čo sa ešte týka remesla .... minulý rok s tým problémy neboli kvôli tomu, že sa zakázalo obchodovanie s tými vecami cez trh. No a stále neviem čo do toho pletiete remeslo. Adventný kalendár je o obdarovaní, radosti .. je to predzvesť toho, že idú Vianoce.

Táto fraška akurát symbolizuje to, že INNO asi nemá chleba do huby a musia takto nútiť hráčov, aby si kupovali zlepšenia za nugety.

Si myslíš, že keď má každý milión salóniek a ostatných posilnení bude si kupovať veci z remesla za velké ceny? Určite nie...

OT: a pre teba niesom žiadny "môj milý"...
 

DeletedUser3950

Hosť
Ráno som vstal a pozrel som na kalendár...Stálo tam, že "1. December". Tak som sa potešil, že si zapnem PC, prihlásim sa na West a budem sa modliť, aby mi nepadli salónky, ktoré sú mi viac-menej na nič. Tuším som sa modlil až príliš...nepadli mi salónky, ale ani nič, čo som chcel...jednoducho mi padli tekvice a kukurice. Na čo sú mi? Halloween už prešiel a chuť na popcorn tiež...
Tento krok od INNA by som nazval čistou vychcanosťou. Pokaziť nám celý december len za to, že ich bavoráky už nie sú najnovšie? Za to, že oni chcú mať pekné sviatky musia ich pokaziť nám? Toto sa mi nezdá férové...a nech sa neoháňajú remeslom(aj keď sa mu venujem) či UP Shopom...keby aspoň teraz znova povolili predaj tých niekdajších odmien cez trh, keď sa už nedajú získať...
 

DeletedUser

Hosť
Si myslíš, že keď má každý milión salóniek a ostatných posilnení bude si kupovať veci z remesla za velké ceny? Určite nie...

Milión? Môj milý, zlatý .. obchodovanie s týmito vecami bolo zrušené a pravdepodovnosť že ti 24 krát padnú z kalendára salónky je mizivá.

No a ako som už písal ... Adventný kalendár je o radosti. To že Inno dá hráčom 5 tekvíc a myslia si, že vystihli zmysel Adventného kalendára je kolosálna blbosť. Advent je len raz za rok. Je to obdobie v roku, ktoré hovorí, že sa blížia Vianoce. No a 5 tekvíc alebo 5 paradajok mi rozhodne nehovorí, že sa blížia Vianoce. Skôr mi to naznačuje, že sa blížia dožinky a slávnosti úrody.
 

DeletedUser6016

Hosť
Ale chlapci, to sa od Inna dalo čakať, po tom čo už urobili už mohlo príjsť len toto a to nechcite vedieť čo príde čoskoro... niečo horšie.

Treba to brať s nadhľadom a povedať si "keď to Inno tak peniaze chce tak nech sa páči, ale odomňa ich nedostane" a je to. :neisty:
 

DeletedUser3950

Hosť
P.S.: Ak niekomu na Texase a Californii spadnú veci pre sedlárskeho majstra(obilie, seno, bobule, pomaranče atď. - pozrite niekde), tak to kúpim za primerané ceny.
 

DeletedUser

Hosť
neviem kto dal ano,,,ale urcit nebude v poriadku,,,je to nejaky priležitostny uzivatel,,,,1x na vianoce
myslim ,ze to ano dal toudy:)

Klikni na to číslo 2 alebo 31 čo momentálne hore svieti (počet kto hlasoval za áno alebo nie) a zistíš kto dal áno/nie

Dostal som 2x cukor.. to spravím za 10 energie a 5 minút a aj to keď nemám šťastie lebo sa to dá aj skôr, pekne ďakujem :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak mne sa nový kalendár tiež páči určite menej ako ten starý. O tom niet pochýb, ale akosi zároveň som rád, že sa to zmenilo, lebo vznikalo kvôli tomu veľa multiúčtov, a veľké obchody určitých hráčov, ktorý vďaka tomu kalendáru nahromadili vždy aj 100-200 kusov s každého vianočného produktu. Teraz je tomu koniec a ja som úprimne rád. Cena za to bola a je síce vysoká, ale podľa mňa to stojí za to. Ak by totiž z toho kalendára padalo ozaj to čo vždy, remeslo by fakt nemalo absolútne žiaden zmysel.

Milý pán administrátor. Povedzte mi, ako presne ste týmto krokom zabránili tomu, aby každý hráč nemal 100 - 200 kusov vecí na obnovenie motivácie / energie a tak.

Minulý rok to bolo tak, že bolo zakázané obchodovať s perníkmi, salónkami a pod.

Chceš mi povedať, že tento rok zakážete obchodovanie s cukrom, tekvicami, paradajkami, kukuricou,..... ?

Ďalej v inom príspevku ste mal že perníčky a pod. kazili remeslo. Však teraz si stačí vytvoriť 2 - 3 mulťáky. Každý deň otvárať jedno políčko a zarobím si toľko surovín do remesla, že mi z toho bude až zle. Vyrobím si toľko vecí na obnovenie motivácie, energie a pod., že ich budem môcť predávať u cestovného obchodníka, aby som si zarobil.

Podľa vás to je krok dopredu? Jediné čo ste teraz dokázali je, že hráčom, čo hrajú poctivo ste zničili a skazili hru. Hráči, čo majú multiúčty sa teraz pekne nabalia, lebo budú mať toľko surovín, že im na to ani inventár nebude stačiť.

Ak ste si mysleli, že týmto krokom ste "pomohli remeslu" a "zamedzili vytváranie multiúčtov" ... tak ste na obrovskom omyle. Sami ste si zapríčinili to, že tu tých mulťákov bude viac. Veľa hráčov si povie, že načo by hľadali suroviny, keď ich môžu mať z kalendára. Stačí si len vytvoriť jednu či dve postavy naviac.

INNOGAMES skazil týmto krokom west, remeslo a zapríčinil vznik mnohých multiúčtov.

GRATULUJEM
 

DeletedUser8849

Hosť
svätá pravda soli tie egreše to cele pokazili, ja uz 3 dni cakam na sobotu (teda dnesok) aby som mohol otvorit prve policko na kalendari a bach 3 šunky ktore možem ziskat do polhodiny práce no chodte mi do ˝zadnej časti tela˝ za toto, tesil som sa na cukríky, sladke drievka a ine veci co by z tade mali padat a nie obycajne produkty ktore aj lamka nájde za niekolko minut, sklamali ste ma aj tou nepodarenou verziou 2.0 a tim čo je vnej za staru bagandžu. tesil som sa na pekne veci a sladkosti z kalendara teras si snim možem akurat len zadok utrieť, som zvedaví čo bude v policku 24, hnoj?? alebo kamen či stará plechovka?? velke sklamanie teras sa ani netesim na to čo tam najdem zajtra lebo to bude určite volaka egrešovina tažkého kalibru. DAKUJEM !! (ospravedlnujem sa za chybi)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7159

Hosť
[SPOIL]
west.png
[/SPOIL]

Trošku nafúknuté, čaká ma 24 prekvapení vo vysnívanom adventnom kalendári. :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
[SPOIL]
west.png
[/SPOIL]

Trošku nafúknuté, čaká ma 24 prekvapení vo vysnívanom adventnom kalendári. :D:D:D

Poznáš song, the twelve days of christmas? INNO sa trošku inšpirovalo --> 12questov + otvárací + ukončovací = 14úloh. a produkty z kalendára budú práve to čo na ne bude treba

(nie je to overené na 100%)
 

DeletedUser

Hosť
a kde sú tie úlohy ? iba kalendár sa dal zadať 26.-teho novembra
 

DeletedUser7159

Hosť
Poznáš song, the twelve days of christmas? INNO sa trošku inšpirovalo --> 12questov + otvárací + ukončovací = 14úloh. a produkty z kalendára budú práve to čo na ne bude treba

(nie je to overené na 100%)

Nie, nepoznám, pustil som si to akurát práve na youtube. :D

Hmm, tak to by ma nenapadlo, možno to tak bude.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore