Páči sa vám nový adventný kalendár?

  • Zakladateľ témy DeletedUser4451
  • Vytvorené

Páči sa vám nový adventný kalendár?


  • Celkový počet hlasujúcich
    77
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Napísal to Icebear v jednej s tém o adventnom kalendáre. :)

No mne padlo presne akurát to čo potrebujem do môjho remesla, samozrejme áno sú tam aj produkty čo sa nevyužijú. Ale zase neviete kedy narazíte na úlohu, do ktorej sa Vám to zíde.
 

DeletedUser

Hosť
Presne tak, Inno stoplo predaj takych produktov cez trh takze tymto smerom ta zmena nejde, jednoducho nechcu ani na sviatky dopriat hracom taketo odmeny, je to proste ubohost nic viac..

A naco sa opierate furt o remeslo to mi take nervy robi... NACO POTOM ZAVIEDLI SHOP KDE SA TO DA KUPIT ZA NUGGETY? TO NEPOTOPI REMESLO??????????????

Angel nepotopí to, som si istý že nie, práve naopak remeslo začne oveľa viacej napredovať. Myslíš že koľko hráčov je schopných hádzať nuggety za produkty. Určite ich je menej ako tých čo si radšej nazbierajú aspoň základné produkty na základne remeselné výrobky. Som si tým istý. U nás v meste to tak robíme, podporujeme jeden druhému remeslo aby boli bonusy. Radšej si nazbieraš zdroje na cigaretu ako si kupovať za nuggety ten bonus v shope, a keď už núdzovo tak len za dlhopisy.
 

DeletedUser

Hosť
Ja som si vždy myslel, že veci ako adventný kalendár sú pridané do hry, aby tu vniesli trocha reality. Z normálnych adventných kalendárov si môžeme vybrať čokolády, cukríky, salónky a podobné dobroty :). Tak to bolo doteraz aj tu - dostávali sme salónky, perníčky, (pre koňov aj ovos :D ) a pod. Čiže to celkom sedelo s realitou. Keď si doma otvoríme adventný kalendár - nájdeme tam sladkosť, zjeme ju a sme šťastní :) ... vo weste si otvoríme kalendár, nájdeme tam tekvicu a máme po radosti.

Mám taký pocit, že Innu akosi ušiel zmysel adventného kalendára. Mal by slúžiť na rozveselenie a obdarovanie. Tento adventný kalendár spĺňa obdarovanie ... ale v ktorom reálnom adventnom kalendári nájdete 5 tekvíc alebo 5 paradajok?

Ak INNO nazýva túto vec, z ktorej padajú predmety Adventným kalendárom, tak potom toho o Vianociach veľa nevedia.
 

DeletedUser4451

Hosť
Ja som si vždy myslel, že veci ako adventný kalendár sú pridané do hry, aby tu vniesli trocha reality. Z normálnych adventných kalendárov si môžeme vybrať čokolády, cukríky, salónky a podobné dobroty :). Tak to bolo doteraz aj tu - dostávali sme salónky, perníčky, (pre koňov aj ovos :D ) a pod. Čiže to celkom sedelo s realitou. Keď si doma otvoríme adventný kalendár - nájdeme tam sladkosť, zjeme ju a sme šťastní :) ... vo weste si otvoríme kalendár, nájdeme tam tekvicu a máme po radosti.

Mám taký pocit, že Innu akosi ušiel zmysel adventného kalendára. Mal by slúžiť na rozveselenie a obdarovanie. Tento adventný kalendár spĺňa obdarovanie ... ale v ktorom reálnom adventnom kalendári nájdete 5 tekvíc alebo 5 paradajok?

Ak INNO nazýva túto vec, z ktorej padajú predmety Adventným kalendárom, tak potom toho o Vianociach veľa nevedia.

Rešpekt pred tým, čo tento pánko napísal presne vyjadril moje myšlienky, big LIKE
 

DeletedUser7565

Hosť
west ide dolu vodou, dostal som obilie :odJackNoface: aj ta fanta - cista reklama
 
No pridám sa aj ja... Tiež sa mi nepáči, že vynechali produkty na motiváciu, zdravie a energiu, ale na druhej strane to aspoň neoslabuje remeslo...
 
Naposledy upravené :

DeletedUser5716

Hosť
Som zvedavý čo bude pod okienkom 24 , podla mňa darček a v ňom kopa sena :D alebo paradajok :D alebo proste niečoho iného :D :D

Toto je najhoršia vec čo INNO vymyslelo a najhoršie je na tom že napr. seno , paradajku alebo nejakú inú vec nájdem za par minút , ale taký perníček , sušienka alebo salónka by či už mne alebo hocikomu inému zišla oveľa viac ...
A dostavali sme to iba raz za rok a nemohli sme ich ani vydražiť ani predať tak by nevznikali ani mulťáky , a my by sme boli nad mieru spokojný . :)

Úplne s tým nesúhlasím :grrr: JE to podraz !!! :grrr: :pif paf
 

DeletedUser2943

Hosť
dal som áno :) . Nie je to ideálne, ale zasa nemusím zadávať hlúpe práce aby som zohnal obyčajné produkty do úloh. Minule som minul celú energiu na zohnanie 3 fazúl. A čo chcem z výrobkov si kúpim na trhu, alebo za dlhopisy v obchode.
Starý kalendár bol nefér vôči remeslám, takému mastičkárovi, alebo sedlárovi úplne zastavil predaj výrobkov.
 

DeletedUser

Hosť
No predám sa aj ja... Tiež sa mi nepáči, že vynechali produkty na motiváciu, zdravie a energiu, ale na druhej strane to aspoň neoslabuje remeslo...

Vieš čo je to Adventný kalendár? .... a povieš mi čo má táto fraška spoločné s Adventným kalendárom?

Že to oslabuje remeslo? Aha ... takže to môžeme rovno čakať, že na Veľkú Noc ani len veľkonočné vajíčka nebudú?

Kurňa načo to tu potom je? Veci ako Adventný kalendár a veľkonočné vajíčka sú symboly. Majú symbolizovať to, čo symbolizujú aj v skutočnosti. Tak mi povedz môj milý čo symbolizuje tekvica v Adventnom kalendári?

Čo sa ešte týka remesla .... minulý rok s tým problémy neboli kvôli tomu, že sa zakázalo obchodovanie s tými vecami cez trh. No a stále neviem čo do toho pletiete remeslo. Adventný kalendár je o obdarovaní, radosti .. je to predzvesť toho, že idú Vianoce.

Táto fraška akurát symbolizuje to, že INNO asi nemá chleba do huby a musia takto nútiť hráčov, aby si kupovali zlepšenia za nugety.
 

DeletedUser7159

Hosť
Mne sa to "páči", aspoň máme čo jesť :D ... ovce. :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore