Páči sa vám nový adventný kalendár?

  • Zakladateľ témy DeletedUser4451
  • Vytvorené

Páči sa vám nový adventný kalendár?


  • Celkový počet hlasujúcich
    77
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
angelfire včera 09:38 si založil tému a už 09:44 si hovoril za všetkých - vačšinu hráčov ako majú pokazené vianoce, mikuláša a celý december. Neverím že za 6 min. sa vyjadrilo celé herné osadenstvo westu. Hovor nabudúce len za seba! A ešte lepšie, ak nemáš zistené všetky súvislosti ( nové úlohy a pod.) nepíš sa radšej vôbec.
Ved je to len hra, ktorá mi rozhodne vianoce nepokazí :)
Kvôli tebe a podobným, ktorý musia hodiť svoj príspevok do každej témy, aj ked je úplne mimo, chodím na fórum len minimálne.
p.s. som jeden z dvoch ktorým sa kalendár páčil aj pred Linteovým príspevkom. takže sa nikomu a nikam nepchám.

Tak si nabudúce skús otvoriť aliančný/mestský/sektorový chat a uvidíš že za tých 6 minút sa dokáže vyjadriť obrovské množstvo hráčov :) Lenže tu je ten fakt, že sú buď leniví na to, aby sa registrovali na fórum a napísali tu svoj názor, alebo sa boja, alebo dokonca o tomto fóre ani nevedia.
 

DeletedUser4451

Hosť
On ten west myslim ani poriadne nehra a brble do toho, nevsimaj si ho :)
Samozrejme ze som hovoril hlavne aj o hracoch z hry, tu na forum chodi asi 1-5% z nich takze sa to neda porovnavat

A pchat prispevok vsade mozes aj ty a nemusis za to ohovarat druhych, staci aby bol prispevok k veci tak si tie moje prejdi a najdi jeden co sa ti nebude zdat hned ti ho vysvetlim, vlastne neviem preco sa s tebou mam bavit tvoj nick mi aj tak nic nehovori :D

Aha ja som si nevsimol.. stale som nechapal o com aj s linteom tocite, nuz niekto cita medzi riadkami
Pisal som tam "resp. vacsina" to znamena ti ludia, ktori hlasovali za nie, takze za nich hovorit mozem kedze to potvrdili svojim hlasom (podpisom) a za tym co pokazili som dopisal este taku zaujimaju vec ze "na the-weste" to si si asi nevsimol patron, zrejme mas ten nick podla isteho prirovnania ze? :) Ked tu trepes o tom ze to je len hra pricom som to tam jasne napisal
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2943

Hosť
tak len kvôli tebe som si aktualizoval podpis ;)
sien slávy na svete 3 a 5 , lvl 120 na svete 2 a 1, kto chce ten ma pozná. na fórume som mal skorej ban než ty si vedel čo to je west :odJackNoface:
ale nemá cenu sa tu hádať a pretláčať
 

DeletedUser

Hosť
A pchat prispevok vsade mozes aj ty a nemusis za to ohovarat druhych, staci aby bol prispevok k veci tak si tie moje prejdi a najdi jeden co sa ti nebude zdat hned ti ho vysvetlim, vlastne neviem preco sa s tebou mam bavit tvoj nick mi aj tak nic nehovori :D

Koho som kedy ohováral? :Oo (myslím tu na fóre, nie v hre :D )No a prečo by som si mal prechádzať tvoje príspevky? Keby si si ty prešiel tie moje, tak by si prišiel na to, že hovorím to isté čo ty. Len miernejšie a snažím sa vysvetľovať ako to chápem ja a ako si myslím, že tomu chápu ostatní hráči. :)
 

DeletedUser

Hosť
Ale nóóó, beriete to príliš tragicky... Aj keď v podstate súhlasím s Angelom a spol. myslím si, že Vás to nezabije, a čo Vás nezabije, to Vás posilní :D .
Kašlite na West, a ak Vám to vážne pokazí Vianoce, tak si choďte na vianočné trhy na jednu medovinu, vychutnajte si Kuzukanie a komerčné sprostosti v TV a tešte sa na darčeky ;)
 

DeletedUser

Hosť
INNO chce už iba zarábať :) ale takýmto tempom to za chvíľku každí prestane hráť :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Koho som kedy ohováral? :Oo (myslím tu na fóre, nie v hre :D )No a prečo by som si mal prechádzať tvoje príspevky? Keby si si ty prešiel tie moje, tak by si prišiel na to, že hovorím to isté čo ty. Len miernejšie a snažím sa vysvetľovať ako to chápem ja a ako si myslím, že tomu chápu ostatní hráči. :)

pisal som to patronovi len som sa pomylil.. ach jaj -.-
treba to citat cele potom by si pochopil, len som ta citoval lebo som chcel odpovedat na tvoju rekciu na neho, ale zle som to napisal ja viem - moja chyba

patrona hral som prvy nemecky svet a od vzniku sk westu vsetky slovenske svety tak neviem o com tocis, mna nejak sien slavy nezaujima, ukazuje kto je najvacsi nuggetak to ma naozaj netrapi, takze s tym sa mozes ist chvalit inam o tom sa tu nebavime :)
 

DeletedUser

Hosť
pisal som to patronovi len som sa pomylil.. ach jaj -.-
treba to citat cele potom by si pochopil, len som ta citoval lebo som chcel odpovedat na tvoju rekciu na neho, ale zle som to napisal ja viem - moja chyba

patrona hral som prvy nemecky svet a od vzniku sk westu vsetky slovenske svety tak neviem o com tocis, mna nejak sien slavy nezaujima, ukazuje kto je najvacsi nuggetak to ma naozaj netrapi, takze s tym sa mozes ist chvalit inam o tom sa tu nebavime :)


ale ved stare svety neboli nugetove...ci?
 

DeletedUser2943

Hosť
nie neboli, mohol si si max kúpiť viacej energie, bonus pre postavu a pod. dokonca neboli ani pevnosti, trh a na reskill si nemohol udobriť šamana.
Dokonca ani adventný kalendár nebol :--)
 

DeletedUser4451

Hosť
Tretí krát žiadam zmazať tému, pomer hráčov ktorým sa to páči som si spojil s reakciami "ne-fórových" hráčov z hry, mne to stačí, zistil som čo som chcel.
Navyše chcem predísť ďalšiemu urážaniu a provokáciám medzi kalendarizáciou a opozíciou.


Až teraz sme zistili, že je nová úloha a preto by veľa hráčov chcelo zmeniť názory takže téma je navyše aj neaktuálna, ďakujem.

Ospravedlňujem sa za chybu spôsobenú náhlivou zlosťou a sklamaním - druhá možnosť je stále len "Nie" a vždy aj "Nie" bola, bohužiaľ niektorí jedinci z toho robia haló a chytajú sa za každý detail čo je mi ľúto, len som poukazoval na nespokojnosť s kalendárom, ale mám pocit že ten kto dal druhú možnosť to tak aj myslel a nie ako sa mi tu snažia nahovoriť "nemali inú možnosť" a nechceli za to hlasovať. Moji zlatí 'haters', nikoho som nenútil
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
presne tak, už sa tu objavujú len tí s špinavými nosmi, teraz sú všetci múdri, včera na chatoch tie nadávky smerom na INNO a podobne, proste to nemá cenu už riešiť... hlavne sa nehádajte už. Uvidíme aké bonusy bude dávať tá nová súprava...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore