Páči sa vám nový adventný kalendár?

  • Zakladateľ témy DeletedUser4451
  • Vytvorené

Páči sa vám nový adventný kalendár?


  • Celkový počet hlasujúcich
    77
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9056

Hosť
Linteo, viem že to sem nepatrí, ale už si to rozposlal, čo som ti poslal na supporte? :xmas8
 

DeletedUser9029

Hosť
Prezrel som si úlohy ku ktorým nám vraj majú pomôcť tie veci z kalendára..
Všetkých tých 14 úloh bude prístupných po celý čas až do vianoc ?
 

DeletedUser6358

Hosť
Otázka znie: Páči sa vám nový adventný kalendár ?
Označil som možnosť Nie, som znechutený, aj keď s tou druhou polovicou vety sa nestotožnujem, no odpoveď Nie tam nebola.
Nový kalendár sa mi nepáči v porovnaní so starým, to však neznamená, že sa mi kalendár nepáči celkovo. Celkovo som s kalendárom spokojný, je to také milé spestrenie hry. Staré odmeny boli pre mňa užitočnejšími ako nové (a preto by som radšej dostal sladkosti, ako produkty), no som rád, že dostaneme aspoň niečo. Som zvedavý a teším sa na tie úlohy, že čo to bude zač, zaregistroval som aj nejaké nové sety v hre, tak snáď sa to všetko podarí a všetci budú spokojní. :D

PS: Chcel som pochváliť ten vianočný header, ktorý je naozaj pekný, no už mi zmizol. :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Otázka znie: Páči sa vám nový adventný kalendár ?
Označil som možnosť Nie, som znechutený, aj keď s tou druhou polovicou vety sa nestotožnujem, no odpoveď Nie tam nebola.
Nový kalendár sa mi nepáči v porovnaní so starým, to však neznamená, že sa mi kalendár nepáči celkovo. Celkovo som s kalendárom spokojný, je to také milé spestrenie hry. Staré odmeny boli pre mňa užitočnejšími ako nové (a preto by som radšej dostal sladkosti, ako produkty), no som rád, že dostaneme aspoň niečo. Som zvedavý a teším sa na tie úlohy, že čo to bude zač, zaregistroval som aj nejaké nové sety v hre, tak snáď sa to všetko podarí a všetci budú spokojní. :D

PS: Chcel som pochváliť ten vianočný header, ktorý je naozaj pekný, no už mi zmizol. :D

Tu je veľmi dobre vidieť ten rozdiel medzi vyššie napísaním názorom a napr. týmto:

"ĎAKUJEME, že ste nám pokazili decemeber, mikuláša a zrejme aj Vianoce na the-weste"

Čo sa týka headera, žiaľ -> je to "pokazené", radšej miesto pokazenia celého fóra ho tam nebudem dávať.
 

DeletedUser8849

Hosť
niečo som tu začul o tom nemeckom qeste ma aj pokračovanie? alebo to končí s ulohou kde mam mat moriaka na rúbanisku?
 

DeletedUser4451

Hosť
Linteo ty si to stale nepochopil tak to skusim znovu.

Ludia nie su znechutení DARCEKOM ZADARMO, ale tym, ze ten DARCEK ZADARMO bol minule roky 10x lepsi a to co spravili nie je NOVY DARCEK ZADARMO ale STARY DARCEK ZMENENY a povodne odmeny z DARCEKA ZADARMO zmenili na HORSIE

Ak to spravili len kvoli tomu ze povodne dary teraz porozdavaju v ulohach tak je to ich chyba mali dat o tom vediet skor a ako uz tu niekto povedal - do update pchaju aj take informacie co nikoho nezaujimaju ale podstatne veci zamlcia
 

Deleted User - 4

Hosť
A čo ty vieš čo ľudia, o sebe píš :)
Ty si znechutený a tak si tú anketu aj formoval. Nechápeš proste princípu darčeku.

Alebo tomu dobre rozumieš, v takom prípade je tvoja aktivita zámerná a úspešná. Dosiahol si, čo si chcel. Minule sa ti to nepodarilo, keď si písal veci typu, že mňa osobne nezaujímajú názory hráčov do témy, ktorú som špeciálne založil na názory od hráčov, ale tak teraz sa ti to už podarilo. Výborne, si víťaz.

No a nakoniec je to vlastne všetko naša chyba, no tak prepáč, že sme ťa nekontaktovali a nepožiadali o tvoje láskavé dovolenie. Môžem teraz s tvojím dovolením vypnúť počítač a užiť si nedeľu? :)
 

DeletedUser4451

Hosť
A čo ty vieš čo ľudia, o sebe píš :)
Ty si znechutený a tak si tú anketu aj formoval. Nechápeš proste princípu darčeku. Alebo tomu dobre rozumieš, v takom prípade je tvoja aktivita zámerná a úspešná. Dosiahol si, čo si chcel.

No a nakoniec je to vlastne všetko naša chyba, no tak prepáč, že sme ťa nekontaktovali a nepožiadali o tvoje láskavé dovolenie :)

Keby to bolo o mne nebolo by v tej ankete 63 hlasov proti... preto si dovolujem hovorit za viacerych

Ty dobre vies ze ja vzdy vystupim z davu a poviem nieco co sa ostatni povedat boja pritom to v hlave tak myslia.. dokonca mi je zle ked vidim jak kazdy nieco ohovara v hre na chate ale tu to nik nepovie.. potom mas pocit ze to ja som tu ten zly.. lebo to poviem verejne.. a casto v tom ostanem sam a bohuzial musim povedat aj preco - lebo sa ta boja

A este nieco - napriek tomu ze ty sam si developer teraz nepisem absolutne nic na tvoju stranu ale na stranu toho co ten kalendar vymyslel a daco mi hovori ze na 99% si to nebol ty aj ked si clenom inna
Môžem teraz s tvojím dovolením vypnúť počítač a užiť si nedeľu?
A kvoli tomuto ma zbytocne provokujes.. nechapem preco a co to ma s tymto kalendarom, naposledy si mi povedal zevraj proti tebe nieco mam.. nezda sa ti ze mas ty nieco proti mne? Je tu vela hracov a jedine mne taketo veci pises a ja si vzdy odskacem trest - to asi ty si ma sam vyberas za vodcu za to ze som nepoziadal moderatorov zalozit tuto temu a ze som sa nespytal supportu ci mozem vyjadrit svoj nazor
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
A čo ty vieš čo ľudia, o sebe píš :)
Ty si znechutený a tak si tú anketu aj formoval. Nechápeš proste princípu darčeku. Alebo tomu dobre rozumieš, v takom prípade je tvoja aktivita zámerná a úspešná. Dosiahol si, čo si chcel.
No a nakoniec je to vlastne všetko naša chyba, no tak prepáč, že sme ťa nekontaktovali a nepožiadali o tvoje láskavé dovolenie.

Linteo, napíšeš to teda tým hráčom? :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore