Páči sa vám nový adventný kalendár?

  • Zakladateľ témy DeletedUser4451
  • Vytvorené

Páči sa vám nový adventný kalendár?


  • Celkový počet hlasujúcich
    77
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4451

Hosť
tak prvá vianočná úloha splnená odmena 15 exp a 1ks sladké drievko 15% prac. motivácia

Kde v prdeli tie ulohy su? Ja nevidim nic na svojom konte kde mam vsetky ulohy poplnene takze prehliadnut som to nemohol.. dosla mi len nejaka uloha po nemecky co som splnil za 10 xp
 

DeletedUser

Hosť
no a potom v sektore, kde je mesto duchov A1 je zadávateľ tam to pokračuje, ale som pri ňom splnil jednu a neviem ako pokračovať
 

DeletedUser

Hosť
Kde v prdeli tie ulohy su? Ja nevidim nic na svojom konte kde mam vsetky ulohy poplnene takze prehliadnut som to nemohol.. dosla mi len nejaka uloha po nemecky co som splnil za 10 xp

je potom v sektore A1 (tam kde mesto duchov, myslím že A1 to je) zadávateľ rúbanisko 2, tam sa ti moriak čarovne premení na sladké drievko a dostaneš aj 15skúseností
a ak sa to bude stupňovať tak ako aj tie požiadavky (12 days of christmas - áno je to podľa toho, ktosi si to tam spieva keď prídeš k tomu zadávateľovi) tak nechcem vidieť tie odmeny na konci...:D
 

DeletedUser4451

Hosť
Len toto som nechcel.. cestovat po celej mape :/

A musim to splnit dnes?
 

DeletedUser

Hosť
Ono problém je v tom, že INNO si veci mení ako chce, bez info, za behu. Keby dopredu povedali, že kalendár nebude, lebo sa napríklad pripravujú nové úlohy namiesto neho, tak by sa sťažovalo oveľa menej ľudí. Ale keď proste niekto čaká sladkosti a podobné veci a dostane nejaké dve bobule napríklad tak je to myslím riadne sklamanie :) Keby o tom aspoň dopredu povedali, ale nie oni mlčia ako hrob a potom sa čudujú, že sú ľudia nespokojní.
Ja keď už teraz viem, že budú úlohy a nie len ten strom na mámenie nuggetov, tak mi to až tak nevadí. A som zvedavý, ktorú z tých 40 nových vecí dostaneme, ak vôbec nejakú... :)

Presne tak ... zo začiatku som bol z toho trochu rozčarovaný ale ked som zistil ze budu nejake zaujimave ulohy tak mi je hneď lepšie :xmas10 je to len o tom že trochu nevišiel moment prekvapenia :xmas1
 

DeletedUser5584

Hosť
Ja len pozdravujem všetkých tých s hnedými nosmi (If you know,what I mean)...zaujímavé, že keď Linteo do tejto témy neprispieval, všetci svorne sme vyjadrovali svoje negatívne ohlasy na kalendár...akonáhle Linteo napísal spomínaný príspevok, hneď sa vynorila garda ľudí,ktorí vlastne s kalendárom súhlasili,veľmi sa im páčil, nikdy nič proti nemu nemali, dokonca sa za svoje názory , ktoré dávno predtým (cca 21 hodín dozadu) povedali tu na fóre.

Aj takáto je naša slovenská povaha.Ja osobne si vážim každého, kto sa Linteovho príspevku 'nezľakol', a aj po ňom si dokázal zastať svoj pôvodný názor.Klobúk dole.
 

DeletedUser6016

Hosť
Ja len pozdravujem všetkých tých s hnedými nosmi (If you know,what I mean)...zaujímavé, že keď Linteo do tejto témy neprispieval, všetci svorne sme vyjadrovali svoje negatívne ohlasy na kalendár...akonáhle Linteo napísal spomínaný príspevok, hneď sa vynorila garda ľudí,ktorí vlastne s kalendárom súhlasili,veľmi sa im páčil, nikdy nič proti nemu nemali, dokonca sa za svoje názory , ktoré dávno predtým (cca 21 hodín dozadu) povedali tu na fóre.

Aj takáto je naša slovenská povaha.Ja osobne si vážim každého, kto sa Linteovho príspevku 'nezľakol', a aj po ňom si dokázal zastať svoj pôvodný názor.Klobúk dole.

Áno, ako som vravel vrana k vrane sadá hráč admina si hľadá.
 
Ja len pozdravujem všetkých tých s hnedými nosmi (If you know,what I mean)...zaujímavé, že keď Linteo do tejto témy neprispieval, všetci svorne sme vyjadrovali svoje negatívne ohlasy na kalendár...akonáhle Linteo napísal spomínaný príspevok, hneď sa vynorila garda ľudí,ktorí vlastne s kalendárom súhlasili,veľmi sa im páčil, nikdy nič proti nemu nemali, dokonca sa za svoje názory , ktoré dávno predtým (cca 21 hodín dozadu) povedali tu na fóre.

Aj takáto je naša slovenská povaha.Ja osobne si vážim každého, kto sa Linteovho príspevku 'nezľakol', a aj po ňom si dokázal zastať svoj pôvodný názor.Klobúk dole.

Všetci? :xmas4 Všetci nie...
http://forum.the-west.sk/showpost.php?p=292737&postcount=26
http://forum.the-west.sk/showpost.php?p=292744&postcount=31
 

DeletedUser5584

Hosť
Marcus, vieš ako som to myslel...pojmom všetci zahŕňam tak 90%,ak sa ťa dotklo že som tam zahrnul aj teba,sorrry bro.
 

DeletedUser4451

Hosť
Som zvedavy kolko toho vysoli ta nova uloha lebo sa to zacina vracat k tomu co sme na nich napindali (aj ked vela ludom vadi ze je po nemecky, ako keby ju nahrali do hry nejako vcera za to celosvetove piondanie na kalendar).. ale ja osobne som mal v kalendaroch zatial take veci ze sa k niecomu ako je moriak ani len nepriblizovali
 

DeletedUser

Hosť
(aj ked vela ludom vadi ze je po nemecky, ako keby ju nahrali do hry nejako vcera za to celosvetove piondanie na kalendar)..

nie, nie tá úloha tu bola od 2.02. Myslím, že z veľkej časti preto prišiel ten update tak rýchlo. Ale najkrajšie je, že na bete jedinej, je to v správnom jazyku aj s obrázkom...to už kde sme? :D
 

DeletedUser4451

Hosť
nie, nie tá úloha tu bola od 2.02. Myslím, že z veľkej časti preto prišiel ten update tak rýchlo. Ale najkrajšie je, že na bete jedinej, je to v správnom jazyku aj s obrázkom...to už kde sme? :D

Si si isty v tom kedy prisla? Odkial to vies? Kedze ani na tw-db nie je..
A taktiez si nemozes byt isty ze za otaznikom bolo povodne nieco uplne ine (do vcera 23:59 to mohli 100x upravovat)
 

DeletedUser

Hosť
Si si isty v tom kedy prisla? Odkial to vies? Kedze ani na tw-db nie je..
A taktiez si nemozes byt isty ze za otaznikom bolo povodne nieco uplne ine

Na tw-db nie je, kvôli skúškovému. Chudák petee :)
a som si istý minimálne kvôli tomuto úspechu, ktorý došiel s 2.02
[SPOIL]
AEAqK.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser5708

Hosť
Som zvedavy kolko toho vysoli ta nova uloha lebo sa to zacina vracat k tomu co sme na nich napindali (aj ked vela ludom vadi ze je po nemecky, ako keby ju nahrali do hry nejako vcera za to celosvetove piondanie na kalendar).. ale ja osobne som mal v kalendaroch zatial take veci ze sa k niecomu ako je moriak ani len nepriblizovali

Tak to si úplne vystihol :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore