Páči sa vám nový adventný kalendár?

  • Zakladateľ témy DeletedUser4451
  • Vytvorené

Páči sa vám nový adventný kalendár?


  • Celkový počet hlasujúcich
    77
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Ty dobre vies ze ja vzdy vystupim z davu a poviem nieco co sa ostatni povedat boja pritom to v hlave tak myslia.. dokonca mi je zle ked vidim jak kazdy nieco ohovara v hre na chate ale tu to nik nepovie.. potom mas pocit ze to ja som tu ten zly.. lebo to poviem verejne.. a casto v tom ostanem sam a bohuzial musim povedat aj preco - lebo sa ta boja

To vôbec nie je pravda. Ostatní sa boja teba a takých ako ty. A či sa už urazíš alebo nie, môj názor na teba z tvojich doterajších príspevkov, resp. histórie je ten, že si veľmi konfliktný človek a sám tieto konflikty rád vyvolávaš.
Vychvaľuješ sa, ako si ostatným pomohol, sám si napísal minule, že sa jednalo o kopec hráčov, ale ja to nejako mám problém nájsť, v realite tú tvoju pomoc, ja to tu nikde nevidím, ale vidím však niečo iné.

Nepíšu sem preto, lebo sa boja, že sa dostanú do konfliktu, presne ako v tejto téme. Viem to preto, lebo tak isto ako väčšina ľudí, ja sa veľmi nerád zapájam do diskusií s konfliktnými ľudmi, ktorých podľa mňa jediným cieľom je pokaziť mi zábavu. Občas musím spraviť výnimku, keďže žiaľ táto komunita je už dlho pod tlakom, nemáš vôbec predstavu o tom ako mi niektorí hádžu roky polená pod nohy a zámerne všetko ničia a proste mi to niekedy nedá, moje pokusy a snaha sú však neúspešné a týmto kalendárom to mi už došlo, že to nemá žiadny význam. Keď niekto takto reaguje na darček, kalendár a väčšina len mlčí, alebo sa vyjadrí iba pár hráčov, to je zbytočné sa snažiť. Tuto musím napísať, že ma prekvapili reakcie hráčov na cudzích fórach, škoda, že tu je takých málo. Proste jediné riešenie je to, že sa hráči sami za seba postavia voči takým a keď nie, tak potom tu nemôže nikto čakať, že sa ja teraz s úsmevom na tvári pustím pre takého človeka, ktorí sa tak vyjadril, v tých komentároch, do vytvárania zábavy a budem donekonečna mu venovať svoj čas, veď to je úplne absurdné, keď niekto nechápe princípu obdarovania či dobrej vôli a jeho reakcia je taká, že nadávka, nadávka a ešte sa bude hnevať na to, že ja už nie som ochotný napr. aj pre neho spraviť vo voľnom čase súťaž. No proste, to je 9%3I9IKODK nekomentovateľné :xmas8

Týmto som už vyčerpal všetko čo som chcel k tomuto napísať, teda ešte doplním drobnosť, že toto sa presne týka aj zrazu hráčov, veď len kvôli takému správaniu sa väčšiny na fóre to nie je a nemôže nikdy byť.
Tému nechám nejaký čas otvorenú, keď máte k tomu ešte čo napísať, kľudne majte posledné slovo, ja už reagovať nebudem, želám všetkým príjemný zvyšok nedele.
 

DeletedUser9056

Hosť
[SPOIL]
To vôbec nie je pravda. Ostatní sa boja teba a takých ako ty. A či sa už urazíš alebo nie, môj názor na teba z tvojich doterajších príspevkov je ten, že si veľmi konfliktný človek a sám tieto konflikty rád vyvolávaš. Vychvaľuješ sa ako si ostatným pomohol, ale ja to nejako mám problém nájsť, v realite tú tvoju pomoc.

Nepíšu sem preto, lebo sa boja, že sa dostanú do konfliktu, presne ako v tejto téme. Viem to preto, lebo tak isto ako väčšina ľudí, ja sa veľmi nerád zapájam do diskusií s konfliktnými ľudmi, ktorých podľa mňa jediným cieľom je pokaziť mi zábavu. Občas musím spraviť výnimku, keďže žiaľ táto komunita je už dlho pod tlakom, nemáš vôbec predstavu o tom ako mi niektorí hádžu roky polená pod nohy a zámerne všetko ničia a proste mi to niekedy nedá, moje pokusy a snaha sú však neúspešné a týmto kalendárom to mi už došlo, že to nemá žiadny význam. Keď niekto takto reaguje na darček, kalendár a väčšina len mlčí, alebo sa vyjadrí iba pár hráčov, to je zbytočné sa snažiť. Tuto musím napísať, že ma prekvapili reakcie hráčov na cudzích fórach, škoda, že tu je takých málo. Proste jediné riešenie je to, že sa hráči sami za seba postavia voči takým a keď nie, tak potom tu nemôže nikto čakať, že sa ja teraz s úsmevom na tvári pustím pre takého človeka, ktorí sa tak vyjadril, v tých komentároch, do vytvárania zábavy a budem donekonečna mu venovať svoj čas, veď to je úplne absurdné, keď niekto nechápe princípu obdarovania či dobrej vôli a jeho reakcia je taká, že nadávka, nadávka a ešte sa bude hnevať na to, že ja už nie som ochotný napr. aj pre neho spraviť vo voľnom čase súťaž. No proste, to je 9%3I9IKODK nekomentovateľné :xmas8:

Týmto som už vyčerpal všetko čo som chcel k tomuto napísať, teda ešte doplním drobnosť, že toto sa presne týka aj zrazu hráčov, veď len kvôli takému správaniu sa väčšiny na fóre to nie je a nemôže nikdy byť. Tému nechám nejaký čas otvorenú, keď máte k tomu ešte čo napísať, ja už reagovať nebudem, želám všetkým príjemný zvyšok nedele.
[/SPOIL]

Linteo, joj už mi prosím odpovedz, naháňam ťa celý podvečer po fóre. :xmas1:xmas1
 

DeletedUser

Hosť
Linteo z časti máš pravdu ty z časti angel, aj ja si rád rýpnem áno, ale pozri sa na to z pohľadu hráča, ktorý sa na to tešil a je sklamaný. Predstav si napríklad rodičia sľúbia dieťaťu nejakú hračku a potom mu kúpia hračku omnoho horšiu, tak to dieťa bude nahnevané. tak je to aj tu ... kalendár bol dobre nastavený taký aký bol minulé roky, zmenili to a nikomu o tom nepovedali, preto taká reakcia ... keby hráči vedeli predtým ako to otvoria, čo tam majú čakať nikto by nič nepovedal, takto to je také aké to je ... nikto tu neútočil na teba, zle si si to vysvetlil ...
 

DeletedUser

Hosť
Škoda že som tu nemohol prísť skôr, aby som tu zastihol Lintea a spýtal sa ho otázku, ktorá ma veľmi zaujíma.

Vo svojich príspevkoch sa stále oháňaš negatívnymi reakciami hráčov a tým, že sme to dostali zadarmo, že na to nadávame, že niesme spokojní s niečim, čo nám ani len Inno nemuseli dať, no a že nechápeme princípu darčeku.
Hovoríš, že reaguješ len na príspevky, ktoré sú v tejto téme.

[SPOIL]
[*]
Laki, ak si doteraz nepochopil, ako to myslím, prečo by som mal strácať čas vysvetlovaním. Nenapísal som, že by ste mali niečo chváliť, to sa pýtaš ty a podsúvaš to tu.

[*]Ja som uviedol jasné fakty - vychádzam z vašich reakcií a len na to reagujem, tie sú v tejto téme, veď nech si to ešte raz každý prečíta, ako ľudia reagujú na predmet, ktorý v hre dostali zadarmo:

[*]"ja osobne pociťujem taký hnev voči tomu čo spravili až mi je zle"
[*]"Slušne zhrnuté obyčajný podraz od INNO hnus"
[*]"ĎAKUJEME, že ste nám pokazili decemeber, mikuláša a zrejme aj Vianoce na the-weste"
[*]"robite z nas oslov"
[*]"je to špinavost nahjrubšieho zrna"
[*]"rekordna chamtivost"
[*]"kalendár je proste odpad"
[*]"INNOGAMES skazil týmto krokom west, remeslo a zapríčinil vznik mnohých multiúčtov."
[*]"je to obrovský podraz"
[*]"toto bol proste podraz .. "
[*].....


[*]A to som tie ozaj vulgárne zmazal.. Mi nehovor alebo nepíš, že po tomto by si ta ty nad týmto tiež tak nezamyslel a nespravil to isté. To je predsa o vás, hernej komunite.
[*]Alebo mi chceš vážne tvrdiť, že by sa len na to vykašlal a úslužne sa poklonil a ďalej robil rôzne aktivity, ktoré ti každý vždy ofrlfle, atď? Určite nie.. Veď aj tie následné reakcie mi len dávajú za pravdu.
[/SPOIL]

Tak prečo si potom nereagoval aj na tento môj príspevok. Snažil som sa ti vysvetliť prečo sme reagovali tak, ako sme reagovali. Myslím si, že som to vysvetlil dostatočne jednoduchým štýlom a pochopiť tomu musí naozaj každý.

Takže by som chcel poprosiť niekoho zo supportu aby požiadali Lintea aby si prečítal tento príspevok. Možno potom pochopí prečo boli naše reakcie také zlé.

[SPOIL]
Tieto tri komentáre majú jednu spoločnú vec: Sila informácií.

Myslím si, že Inno a support mohli očakávať takúto reakciu hráčov. No a taktiež si myslím, že Linteova reakcia bola prehnaná.

Vezmime si takúto situáciu. Myslím si, že v každej domácnosti sa pred Vianociami pečú koláče. Každý rok to v dome rozvoniava a je samozrejmé, že mamini a babky dávajú deťom odrezky z koláčov, aby si pochutnali. Je to skrátka niečo pre každého samozrejmé a každý sa na to teší. No a teraz zrazu zmena. Ako každý rok by sme šli do kuchyne pre odrezky z koláča. Tešili by sme sa na sladkú chuť perníčkov a podobných dobrôt. Čím bližšie by sme boli pri kuchyni, tým viac by sa nám zbiehali slinky. No namiesto koláčov, ktoré sme očakávali, by sme dostali chren a zázvorový koreň so slovami, že to je zdravé. Chcel by som vidieť tých, čo by za to s úsmevom na tvári poďakovali.

Keď sa niečo berie ako samozrejmosť a náhle sa to zmení, bez toho aby o tom niekto vedel, tak nečakajte poďakovanie.

Druhý príklad:
Prišli ste na meeting s novým obchodným partnerom z krajiny, kde je samozrejmosťou podať si ruky pred rokovaním. No on vás namiesto toho kopne do rozkroku. Keď mu za to začnete nadávať, tak sa na vás pozre a spýta sa vás, čo sa vám nepáči? Však to bolo zadarmo? Nepočuli ste o tom, že toto je teraz najnovší trend? Kopanie sa do rozkroku namiesto podania rúk? No a potom by nahnevaný odišiel a už by s vami nechcel mať nič spoločné, lebo by vás považoval za nevychovaného.

Všetko je to o informáciách.

Ak by sme boli v prvom príklade informovaný o tom, že dostaneme chren a zázvor, tak si uvarím klobásku ku chrenu, nechám si zovrieť vodu a spravím si zázvorový čaj - skrátka sa na takú situáciu pripravím.

Riešenie v druhom príklade by bol suspenzor :D Opäť by sme boli pripravený na najhoršie :D

A teraz ku kalendáru - ak by nám Inno dopredu oznámil, že z kalendára už nebudú padať perníčky, ovos a pod, ale dostaneme odtiaľ predmety, ktoré potom použijeme v úlohách, za ktoré dostaneme odmeny, tak sa stavím o hocičo, že reakcie hráčov by neboli také, aké tu môžeme vidieť.

Perníčky sme brali ako samozrejmosť (tak isto ako aj odrezky z koláčov a podanie rúk), no namiesto toho sme dostali obyčajné produkty z prác (v príklade chren, zázvor a kopanec do rozkroku). Neboli sme s tým spokojný, lebo sme si mysleli, že sme boli podvedený a že to nie je fér. Keby sme však boli informovaný o tom, že budú špeciálne úlohy, tak by sme boli plný očakávaní a namiesto tejto ankety by ste tu mohli vidieť diskusiu s názvom: Aké budú podľa vás odmeny z úloh? Hráči by boli plní očakávaní a tešili by sa čo ich čaká (klobáska s chrenom :) zázvorový čajík :) suspenzor a úspešné pokračovanie jednania :D )
[/SPOIL]
 

DeletedUser4451

Hosť
Takze som mal pravdu v tom co som pisal, ja som ten jediny ja som ten najhorsi a to co pisem nie je kritika ale neustale vyvolavanie konfliktu, mam sa smiat alebo plakat :D

A zaujimavo si sa chytil na ten prispevok ktory si spominal.. precital si si aj to ze nechcem aby ten prispevok vyznel sebecky a namyslene alebo si to prehliadol schvalne? Ked uz to sem davas najavo? A ano stojim si za tym ze som pomohol mnozstvu hracov nech to pre teba znie uz akokolvek je mi to jedno lebo vzdy ma vidis len v negativnom svetle a nic co spravim pozitivne ale absolutne NIC schvalne nevidis, sam si to napisal tak potom mi dovol poznamenat ze ano, to ty ides proti mne nie ja proti tebe :)
Obzvlast ked napises ze nevidis nic kde by som niekomu pomohol, to musi vidiet uz aj slepy..

A tych 60+ ludi co hlasovali negativne su vsetko vyplody mojej fantazie alebo zmanipulovaní ludia ktorym som sa vyhrazal asi a donutil som ich dat druhu moznost

Hm a taktiez som ta ziadal o zmazanie temy a o to ze ak si vsimas len mna a inych nie tak ma nemas provokovat lebo ti robi radost ma potom banovat, tak bude to zmazanie alebo je ta ziadost nepochopitelna ako cele moje posobenie na tomto fore po cely ten cas?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
takže nakoniec z toho že nás ráčili neskoro informovať vznikne hádka medzi administrátorom a používateľmi :D ako ja mám rád toto fórum :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Linteo slušne ťa požiadal o zmazanie témy a je jej tvorcom tak ťa žiadam aj ja aby si mu vyhovel :)
Navyše mám pocit, že hádky vás dvoch nikam nespejú, končí to vždy jeho banom a tvojím brknutím do nervov a potom si to odskáču viaceri (viď. súťaže).
Ja si naďalej stojím za tým, že ten kalendár pokazili a nepovažujem sa za hlupáka, vyjadrím si svoj názor ako všetci tu a naozaj je ten počet obrovský takže zrejme sa ten kalendár skutočne dostal k horšiemu.
Okrem toho ešte dodám, že nikoho tu nevidím vytvárať konflikty - mohol by to ešte niekto okrem mňa potvrdiť nech si to opäť neodskáče jeden-dvaja uživatelia fóra? Ak si stojíte za tým čo ste hlasovali a nerobíte to, čo naznačili Richard či etOx tak by ste mali.
 

DeletedUser4451

Hosť
Linteo slušne ťa požiadal o zmazanie témy a je jej tvorcom tak ťa žiadam aj ja aby si mu vyhovel :)
Navyše mám pocit, že hádky vás dvoch nikam nespejú, končí to vždy jeho banom a tvojím brknutím do nervov a potom si to odskáču viaceri (viď. súťaže).
Ja si naďalej stojím za tým, že ten kalendár pokazili a nepovažujem sa za hlupáka, vyjadrím si svoj názor ako všetci tu a naozaj je ten počet obrovský takže zrejme sa ten kalendár skutočne dostal k horšiemu.
Okrem toho ešte dodám, že nikoho tu nevidím vytvárať konflikty - mohol by to ešte niekto okrem mňa potvrdiť nech si to opäť neodskáče jeden-dvaja uživatelia fóra? Ak si stojíte za tým čo ste hlasovali a nerobíte to, čo naznačili Richard či etOx tak by ste mali.

Ale ved ja som konfliktny napisal to Linteo tak to musi byt pravda moj nazor tu nestoji za nic :)
Som jediny komu sa kalendar nepacil tak ako napisal donutil som hracov hlasovat za tu druhu moznost lebo uuurcite by za nu nikto nehlasoval keby tam bolo len Nie - to ze je to uplny detail na tom nezalezi

Jednoducho je tu mnoho hracov ktory tu napisali svoje nazory ale zase som ja jediny konfliktny a nie on tu temu nezmaze on si pocka nez mi da zase ban, opat len mne lebo ostre nazory inych si nevsima ja som tu verejny nepriatel ja tu cely cas kazim toto forum nemam tu ziadny respekt obtazujem hracov nadavam im pravidelne ich klamem a okradam a vlastne som tu na smiech a ako Linteo povedal, nikomu som tu este nepomohol, teda neni to vidiet

Uz sa mi nesnaz Linteo nahovarat ze nejsi na mne zasadnuty ale ze to ja som na tebe
 

DeletedUser

Hosť
Na uvedenú anketovú otázku som napríklad ja vôbec nereagoval. Dôvodom bolo to, že z môjho pohľadu bola otázka zle položená.

Podľa mňa sa skôr malo jednať o otázku:

Ktorá verzia kalendára sa Vám páčila viac, tohto ročná z ktorej padajú bežné produkty alebo minuloročná, z ktorej padali bonusové produkty na obnovenie zdravia, energie a motivácie.

myslím si, že každý by logicky odpovedal, že tie predošlé bonusové produkty sú super a preto by to bolo jednohlasné.
 

DeletedUser6921

Hosť
angelfire chováš sa ako dieťa ktoré nieje spokojné zo svojou hračkou. Co keby sa stalo že nebude žiadny adventný kalendár? ja si myslím že by si mal byť spokojný s tým čo je a podla mna je to teraz lepsie. Teraz možes ziskať za ulohy tie bonusove produkty ale aj novu supravu
 

DeletedUser4451

Hosť
ice tak to bolo myslene ale ak si si vsimol aj prispevky v jednej teme pred tou anketou tak hraci vtedy tiez reagovali presne ako ja, boli nahnevani a kedsi momentalne nahnevani napises tu otazku viac negativne ako by si to spravil neskor.. ale nemusi tu niekto robit traktor z tekvice..
angelfire chováš sa ako dieťa ktoré nieje spokojné zo svojou hračkou. Co keby sa stalo že nebude žiadny adventný kalendár? ja si myslím že by si mal byť spokojný s tým čo je a podla mna je to teraz lepsie. Teraz možes ziskať za ulohy tie bonusove produkty ale aj novu supravu
Vtedy sa este o novej suprave nevedelo ty mudra hlava a mas pravdu, ja jediny som neni spokojny, ja tu mam 60 multakov :)
 

DeletedUser2943

Hosť
angelfire včera 09:38 si založil tému a už 09:44 si hovoril za všetkých - vačšinu hráčov ako majú pokazené vianoce, mikuláša a celý december. Neverím že za 6 min. sa vyjadrilo celé herné osadenstvo westu. Hovor nabudúce len za seba! A ešte lepšie, ak nemáš zistené všetky súvislosti ( nové úlohy a pod.) nepíš sa radšej vôbec.
Ved je to len hra, ktorá mi rozhodne vianoce nepokazí :)
Kvôli tebe a podobným, ktorý musia hodiť svoj príspevok do každej témy, aj ked je úplne mimo, chodím na fórum len minimálne.
p.s. som jeden z dvoch ktorým sa kalendár páčil aj pred Linteovým príspevkom. takže sa nikomu a nikam nepchám.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore