Páči sa vám nový adventný kalendár?

  • Zakladateľ témy DeletedUser4451
  • Vytvorené

Páči sa vám nový adventný kalendár?


  • Celkový počet hlasujúcich
    77
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4451

Hosť
Na tw-db nie je, kvôli skúškovému. Chudák petee :)
a som si istý minimálne kvôli tomuto úspechu, ktorý došiel s 2.02
[SPOIL]
AEAqK.png
[/SPOIL]

Stale to ale nedokazuje ze to nespravili tak ako som napisal :)
Ale mne je to v podstate jedno, popravde INNOGAMES si robi co chce absolutne ich nezaujimaju nazory hracov.. kto si pamata zeleznicu od Peteeho fantasticky prepracovanu alebo milion dalsich navrhov od hracov z roznych westov a to ako boli nechutne len tak poslane do prec (popr. k niektorym sa ani developeri nevyjadrili) - to znizuje ich reputaciu
 

DeletedUser5708

Hosť
zmazať.......
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
To len vy (ktorých sa to týka) do toho ťaháte emócie a úplne zbytočne. Prípadne nejaké moje osobné, resp. mňa sa do toho snažíte teraz zatiahnuť, to len hlupák si môže myslieť, že ja som urazený alebo podobne.

Skúste sa odosobniť a berte to proste logicky, tak ako som to bral ja - to je proste len principiálna vec.

Koho to boli výroky, ktoré som napísal? Moje či vaše? Vaše.

Kto označil, že je ZNECHUTENÝ darčekom zadarmo. Vy.

Keď som to písal, tak 2 ľudia označili, že sa im kalendár páči a 48 ľudí, že sa im nepáči, že sú znechutení.

48 ľudí označilo možnosť, že sú ZNECHUTENÍ kalendárom ZADARMO.

Keby to boli dvaja traja, nič nepoviem, nechám to tak. Ale až 48 rôznych ľudí označilo, že sú znechutení darčekom, ktorý dostali ZADARMO.

Teraz je ich už 61.

Tak je to väčšina alebo nie je. Podľa mňa je.

Väčšina hernej komunity je teda znechutená niečím, čo dostali zadarmo.

A keďže logicky, ak sú ľudia znechutení darčekom zadarmo, tak musia byť znechutení a nahnevaní na ostatné veci, ktoré sú tiež zadarmo. Nič iné mi z toho nevychádza, vám hej?

Keď niekto napíše, že sme mu pokazili vianoce, december potom, ako dostal zadarmo kalendár, tak ako asi reaguje, keď má možnosť vyhrať napr. také nuggety v nejakej súťaži. Je tak, alebo sa mýlim? Je to chybný argument?

Aj ten, kto vychodil základnú školu mi musí dať za pravdu. Ja reagujem len na vaše prianie a väčšina komunity sa vyjadrila jasne v tejto ankete a jasne aj vo vašich príspevkoch. To už je váš problém, že to teraz "hádžete" na mňa, že ja som urazený, ale kdeže by som bol. Ja sa snažím vyhovieť vám a vy ste mi dali najavo, že vás veci zadarmo dokážu nahnevať, znechutiť a vyvolať neskutočné negatívne reakcie.

Mám ešte napísať, koľko ľudí teda požiadalo o to, aby som im ten kalendár odobral?
Ako si môže kalendár nechať ten človek, čo napíše, že je ním znechutený?

No ale kdeže, to zrazu je to všetko fajn, neodoberajte mi nič a je to všetko dobré už - a Linteo, to tvoja reakcia je tá zlá, nebuď urazený.. Uhm..

Proste ste dali jasne najavo, čo vlastne chcete, od nás, odo mňa. Ja vám za to ďakujem.
 

DeletedUser

Hosť
61 nie je vacsina z celkoveho poctu uzivatelov fora (9,412)
ani vacsina z celkoveho poctu hracov TW (okolo 26600 mi to ukazalo minule)
 

DeletedUser5708

Hosť
Ja len pozdravujem všetkých tých s hnedými nosmi (If you know,what I mean)...zaujímavé, že keď Linteo do tejto témy neprispieval, všetci svorne sme vyjadrovali svoje negatívne ohlasy na kalendár...akonáhle Linteo napísal spomínaný príspevok, hneď sa vynorila garda ľudí,ktorí vlastne s kalendárom súhlasili,veľmi sa im páčil, nikdy nič proti nemu nemali, dokonca sa za svoje názory , ktoré dávno predtým (cca 21 hodín dozadu) povedali tu na fóre.

Si trápny Richard. To že niekto má názor iný ako ty, a ten názor sa náhodou zhoduje s názorom Lintea neznamená, že je vtierka. Ja som len napísal čo si myslím, a to tak že si to naozaj myslím, a to že Linteo má rovnaký názor s tým nemá nič spoločné. Proste, toto čo napísal Linteo môj názor na tvoj príspevok úplne vystihuje:
Väčšina si proste neváži tieto veci a zbytok sa len mlčky na to pozerá, prípadne sa sem tam objaví odvážlivec, ktorý sa proti tomu postaví. Samozrejme, ten je rýchlo spacifikovaný a označený za blba či vtierku TW Teamu.


P.S.: Linteo takto som to myslel, viem že som to zle napísal, takže si to asi zle pochopil...
 

DeletedUser

Hosť
linteo myslel skor väčšinu aktívnych užívatelov sk fóra,pretože my súťažíme,pre nás robí linteo súťaže,nie tí čo ani nevedia kde je fórum....

a ano bol som zaskočený obsahom advetneho kalendára a aj ked je môj názor stále rovnaky, s odstupom času moje rozhorčenie pomaly upadá,pretože sa mi páči akým zábavným spôsobom pridali do hry sladkosti,sice je komplikovanejšie,ale aspon to neni zadarmo ako kedysi a hráč si tak odmenu zaslúži....
 

DeletedUser

Hosť
Kto označil, že je ZNECHUTENÝ darčekom zadarmo.

Stále to chápeš zo zlého konca.
Chceš povedať, že za všetko ostatné v hre si platíme? Či máme pochváliť každú novú vec čo pridajú, aj keď nestojí za nič? Proste sa zmenil kalendár, o nových úlohách sa nikde nič nepísalo a hráčom sa to nepáčilo, koniec. Čo je na tomto tak ťažké pochopiť?

A k tomu vracaniu kalendára...sú tam predsa produkty zdarma. áno sú nanič, áno dajú sa nájsť za 10 min práce., áno ľudia sú resp. boli nespokojní ale vždy je to lepšie ako nič.

A ešte jedna vec, kalendár nie je darček. Je to len súčasť hry - tak ako nové úlohy, tak ako duely, tak ako zmenené práce. Všetko sú to len funkcie hry a nechápem prečo to tlačíš do jedného vreca so súťažami a odmenami z fóra
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5584

Hosť
Laudis...tak čo si sa nepredviedol svojím názorom kým tu padali prvé (OPRAVNENE) reakcie hnevu a počkal si si, kým niečo napíše Linteo ?Ty aj Tvoje kajanie sa si mi maximálne na smiech,keď si uvedomím koľko ľudí je ako Ty,ani sa nečudujem , ako to (nielen na fóre internetovej hry) vyzerá...Ale už dosť spamu,svoje som si povedal.

Have a nice day.
 

Deleted User - 4

Hosť
Laki, ak si doteraz nepochopil, ako to myslím, prečo by som mal strácať čas vysvetlovaním. Nenapísal som, že by ste mali niečo chváliť, to sa pýtaš ty a podsúvaš to tu.

Ja som uviedol jasné fakty - vychádzam z vašich reakcií a len na to reagujem, tie sú v tejto téme, veď nech si to ešte raz každý prečíta, ako ľudia reagujú na predmet, ktorý v hre dostali zadarmo:

"ja osobne pociťujem taký hnev voči tomu čo spravili až mi je zle"
"Slušne zhrnuté obyčajný podraz od INNO hnus"
"ĎAKUJEME, že ste nám pokazili decemeber, mikuláša a zrejme aj Vianoce na the-weste"
"robite z nas oslov"
"je to špinavost nahjrubšieho zrna"
"rekordna chamtivost"
"kalendár je proste odpad"
"je to proste ubohost"
"neserte si do huby"
"To si deláte jako prdel..."
"west ide dolu vodou"
"Toto je najhoršia vec čo INNO vymyslelo"
"JE to podraz !!!"
"Táto fraška akurát symbolizuje to, že INNO asi nemá chleba do huby a musia takto nútiť hráčov, aby si kupovali zlepšenia za nugety. "
"Tento krok od INNA by som nazval čistou vychcanosťou."
"INNOGAMES skazil týmto krokom west, remeslo a zapríčinil vznik mnohých multiúčtov."
"teras si snim možem akurat len zadok utrieť"
"velke sklamanie"
"Ktory pako zas toto vymyslel"
"este aj adventny kalendar po****"
"Absolútna ZNECHUTENOSŤ voči INNO!!!"
"zatiaľ je to celé,celé zle... "
"No vyzerá to tak, že Inno berie ten koniec sveta vážne a snažia sa pokaziť (jemnejšie neviem a hrubšie sa bojím) čo sa len dá. "
"je to od INNA podraz, toto sa jednoducho v mesiaci, ktorý znamená pokoj a radosť nerobí "
"je to obrovský podraz"
"toto bol proste podraz .. "


A to som tie ozaj vulgárne zmazal.. Mi nehovor alebo nepíš, že po tomto by si ta ty nad týmto tiež tak nezamyslel a nespravil to isté. To je predsa o vás, hernej komunite.
Alebo mi chceš vážne tvrdiť, že by sa len na to vykašlal a úslužne sa poklonil a ďalej robil rôzne aktivity, ktoré ti každý vždy ofrlfle, atď? Určite nie.. Veď aj tie následné reakcie mi len dávajú za pravdu.
 

DeletedUser5708

Hosť
Vieš prečo? Lebo tu tiež nemôžem sedieť non-stop a pozerať kedy kto kde a ako dá novú tému! Odpovedal som vtedy keď som mohol!

/Patrilo Richardovi
 

DeletedUser

Hosť
Mi nehovor alebo nepíš, že po tomto by si ta ty nad týmto tiež tak nezamyslel a nespravil to isté. Alebo mi chceš vážne tvrdiť, že by sa len na to vykašlal a úslužne sa poklonil a ďalej robil rôzne aktivity, ktoré ti každý vždy ofrlfle, atď? Určite nie..

veď si sám povedal, že kalendár si nerobil ty, že je to akcia od inna, tak neviem prečo to stále spájaš so súťažami na fóre. prečítaj si poslednú vetu môjho príspevku a vysvetli mi to :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Jaj, rozkaz...

Je to uvedené v prvom mojom príspevku, prípadne aj v tom dnešnom v tejto téme. Ak si to z toho nevieš logicky pospájať sám, nie je v mojich silách ti to vysvetliť.
 

DeletedUser9056

Hosť
Kašlite už na to, už to nezmeníme. Ak sa poriadne zamyslíte, myslím že prídete na to, na čo aj ja.

Podľa mňa je to dobrá zmena kalendára, hlavne tie nové úlohy. S kalendára môžte získať rôzne produkty. S nových úloh tie isté veci, aké boli po minulé roky v kalendári, len preto treba aj niečo urobiť. Navyše sa dajú za to získať aj skúsenosti. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore