Práce čo sa (ne)vyplatia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser131

Hosť
tento topic som založil ohladom práce obchod s indiánmi

práca obchod s indiánmi je absolutne nelukratívna,najskor som si myslel ze si to len namýšlam ale dal som toto velmi pozorne sledovať jedincom čo túto pracu majú a mávali dlhú dobu aj na iných serveroch

100 % ludí tvrdí že táto práca "nie je tým" čím bývavala

na zaklade statistiky a vzorke 100 hodin prace su udaje nasledovne:

pracovalo sa od motivacie 89- 100%
pracovalo sa v 2 hodinovych intervaloch co znamena 50 pokusov,priemer pracovnych bodov bol 120
este som zabudol edit prace boli konane dobrodruhmi..
najdenych veci bolo 8 v celkovej hodnote 6000$ co ked predame predstavuje ciastku 3000$
tym padom zarobis u indianov priblizne zaokruhlene 60 $ za dve hodiny

u mna konkretne plati
pri praci preprava municie je to 120$ (20 hodin prace brana vzorka)
a sirenie viery dokonca 300 $ po predani veci (68 hodin prace brana vzorka)

na zaver sem dam ako perlicku mojich poslednych indianov robenych nad motivaciu 90 so 200 pracovnymi bodami

Práca dokončená:Obchod s indiánmi 18.3.2009 v 1:29 hodín
Práca dokončená:Obchod s indiánmi 17.3.2009 v 23:27 hodín

Práca dokončená:Obchod s indiánmi Dnes v 14:02 hodín
Práca dokončená:Obchod s indiánmi

nenasiel som nic okrem cigar, ale to je produkt, teraz idem skusit ich robit do motivacie 0 ci to skutocne je tiez pravda ohladom tvrdenia ze motivacia ovplyvnuje nalezy

je mi jasne ze stastie ovlyvnuje kvalitu a nie nalez ale aj tak sa mi vynara otazka,ci sa indiany vobec oplatia robit..


na zaver budem rad ked sa vyjatrite aj vy co mate tuto pracu,velmi ma to zaujima,skuste to sledovat ako ste na tom vy
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nie, ja ju nemám ale pekná a kvalitná práca :) Ale na CZ1 som ju mal a môžem ti to absolútne potvrdiť :)
 

DeletedUser

Hosť
Veľmi zaujímavé. Indianov som nemal. Hráči z CZ si pamätajú že vodca skúseností mal plno vecí a on tvrdil že to má od indiánov. Ale to bolo pred mnohými utpadami.
 

DeletedUser24

Hosť
Určite to máš za tajnú úlohu a vždy keď som robil práce pre tajnú úlohu nedalo mi to žiadni produkt tak asi preto
 

DeletedUser

Hosť
ja mam s indianmi dobre skusenosti iba ked im predavam zbrane:west61:
 

DeletedUser

Hosť
ja mam na luck prace
preprava municie
obchod s ind.
sireie viery
...pri preprave municie sa mi skoro vzdy postasti a nieco najdem (neviem ci to robi tych 100+ PB ...)
...sirenie viery - aspon mam expy a ked este aj nieco najdem (v celku casto, no menej ako pri preprave municie, tak mam aj $ )
...obchod s ind. :hehe: nasiel som tam cca 1 vec a to pri cca 50h a teda nemam za to ani exp. a ani $... nic... :(
fakt je to praca na nic !

edit/// uz aj pri vazanskom dozorcovi najdem castejsie nieco :hehe:
 

DeletedUser

Hosť
Somebody musim ti oponovat lebo ja pri obchodovani s indianmi mam kazdu druhu dvojhodinovku nieco a pri vezenskom som nasiel iba puta ale robil som ho len 10 hodin
 

DeletedUser

Hosť
zato ja nenachadzam ziadnu vec na preprave municie tu na sk1 ale na cz4 tam najdem skoro kazdu hodinu
 

DeletedUser

Hosť
Vsetko je o stasti :) raz urcite najdes :D ja som mal obchodovanie s indianmi v 20 urovni a pracoval som okolo pol mesiaca a darilo sa mi teraz uz mam lepsie :) vyjednavanie o mieri ..pasovanie . :) predaj zbrani indianom
 

DeletedUser

Hosť
no ja som na tom podobne na sk2 :)
zmazal som ucet a skusam buil - obchodovanie...
som 20. lvl a uz od 17. robim iba obchod s indianmi...
zatial som NIC NENASIE !!! A TO JE UZ CCA 80h !!!!
 

DeletedUser

Hosť
Ja dávam všetko do obchodovanie do 53lvl potom použijem šamana na silu úderu, do 57lvl nechám šamana zase na 50 a potom to dám do uhýbanie presnoť, zoberiem si tovar(hernandov meč)
A jeto.
To je môj build :D
 

DeletedUser

Hosť
tak to som trochu nepochopil... :hehe:
ako si zobereries hernandov mec ? xD
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore