Práce čo sa (ne)vyplatia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
hladanie pokladu robím a sa vyplatí .... nasiel som nejaky hrdzavy mec,2xsedu kravatu,nejakeho kona us sem zapomnel ,3 oblecenia dost jeste nych veci
 

DeletedUser

Hosť
podla mna práca ,ktorá sa najmenej vyplatí je vykrádanie hrobov ....robil som ju 24 hodín vkuse a našiel som 1 lístok 2.Diel a jeden prsťeň:( lepšie je prepadávanie dostavníkov :) -presný revolver No.1 a aj preprava munície - huckleberyho prak :) bez prémia (334 PB)
 

DeletedUser

Hosť
podla mna práca ,ktorá sa najmenej vyplatí je vykrádanie hrobov ....robil som ju 24 hodín vkuse a našiel som 1 lístok 2.Diel a jeden prsťeň:( lepšie je prepadávanie dostavníkov :) -presný revolver No.1 a aj preprava munície - huckleberyho prak :) bez prémia (334 PB)

nie nemas pravdu...
vsetko je to o nahode a motivacii !
napr. niekedy mas tyzden, ze nenajdes nic a niekedy zas tyzden, ze najdes same drahe veci a niekedy aj 5ks za den !
...napr. na cz6 som za 2 tyzdne nic nenasiel pri vykradani hrobov - motivacia od 100%-70% a nic som nenasiel...
potom som si dal pouzu par dni a skusil som zas pri 100% motivacii :)
a co sa nestalo? nasiel som za ten jeden 5veci !
3lat. bundy, jeden vojensky revolver a sandale :)
teda je to o stasti !
podobne skusenosti mam s tym na sk1 - niekedy nic a niekedy zas aj viac veci naraz :)
teda skusaj pomenej - tak 2h denne pri dobre motivacii a ked nieco najdes, daj dalsie 2h a pokracuj :)
 

DeletedUser

Hosť
Vykradanie hrobov sa ani podla mna neoplati, odrobil som pri tom cca. 300 hodin, a to som skusal aj 30 minut, 1 hod. aj 2 hod. a aj som sa modlil, no nasiel som asi 20 veci. Aj ked je pravda, ze vacsina z nich stala zato :)
 

DeletedUser

Hosť
Vykradanie hrobov sa ani podla mna neoplati, odrobil som pri tom cca. 300 hodin, a to som skusal aj 30 minut, 1 hod. aj 2 hod. a aj som sa modlil, no nasiel som asi 20 veci. Aj ked je pravda, ze vacsina z nich stala zato :)

30 veci, ale maju hodnutu tak 1000$ a to je teda uz v celku pekne :)
...najlepsie su prace, co maju okrem stastia aj nejake % do XP ci $ :)
napr. prepadavanie dostavnikov, vyjednavanie o mieri, okradanie ludi a tak :)
 

DeletedUser

Hosť
vykrádanie hrobov:(90%)
najdene predmety:hrdzavy tomahawk,tomahawk,2 krat hrdzava šabľa kavalerie,precizna mušketa,drahy koženy klobuk,čierne topanky s ostrohami,šede čižmy,a všeličo ine,takže nemožem povedať na tuto pracu ani mäkke f:ociza:.
 

DeletedUser

Hosť
chcem sa opytat jako robite tie prace,teda myslim-10,30 min,alebo 1-2 hodky.ja stale skusam vsetko mozne a nic...
 
killingname: pozri si sekciu Herné svety > Svet 1/2/3 > Najdene predmety a uvidíš že dávajú aj 10 minút aj 2 hodiny.

Keď píšeš že sa ti nedarí, tak na to je len jedna rada ... skúšaj ďalej :zmurk:
 

DeletedUser

Hosť
neviem ako vy no ja mam hrozne skusenosti s pracou Lovec odmien.... na to ze je tam stastie 79 % mi tam este nikdy nic dobre nepadlo.... ovela lepsie veci som nasiel pri okradanie ludi.... avsak z lovca odmien mi niekedy padne aj 560 dolarov.... ale tie su mi teraz na nic...
 

DeletedUser

Hosť
neviem ako vy no ja mam hrozne skusenosti s pracou Lovec odmien.... na to ze je tam stastie 79 % mi tam este nikdy nic dobre nepadlo.... ovela lepsie veci som nasiel pri okradanie ludi.... avsak z lovca odmien mi niekedy padne aj 560 dolarov.... ale tie su mi teraz na nic...

hm...
aj mne sa stava, ze to tak mam...
zacal som to viac skumat a je to podla mna tak, ze mas urcity luck na tu pracu denne - teda ak by si robil spravne prace cely den, tak by si teoreticky mohol najst aj 5+ predmetov...
napr. vykradal som hroby od rana do obeda - nic... dal som potom po 30min predaj zbrani indianom a nasiel som aspon 4 veci :)
teda vsetko je to o nahode...
ja teraz skusam stastie s premiom na pracach ako vykradanie hrobov, prepadavanie dostavnikov, okradanie ludi, vyjednavanie o mieri - teda snad aj nieco poriadne najdem :)
...ak nie, zoldier to isti :D
 

DeletedUser

Hosť
No dobra rada skusaj dalej.Ja len nechapem ako mozu mat skoro vsetci taku uspesnost pri nachadzani predmetov a take mnozstvo.To su uz naozaj stovky hodin co som stravil pri tychto pracach a 3 predmety?Skusal aj modlenie a nic.Vcera som robil 4 hodiny po 10 min.municiu,obchod s indian.a hasenie ohna.nic
 
Podľa mňa musíš natrafiť na tú správnu prácu. Ja som na Svet 2 skúšal mastičkára, obchod s indiánmi, predaj zbraní indiánom, okrádanie ľudí, vykrádanie hrobov a vieš čo som našiel? Takmer nič. Fakt. Drobnosti ako šedý motýlik, alebo šedá košeľa nestoja ani za zmienku.

Ale teraz som začal robiť prácu prepadávanie dostavníkov a robil som to iba zopár krát a už som našiel šedý stetson, železný bizón, strieborná guľka, hrdzavá zadovka, drahý motýlik, Codyho dorážková dýka, hrdzavý tomahawk.

Prácu som dal iba 8 krát po 2 hodiny a našiel som 7 predmetov. Proste treba skúšať, až sa nakoniec začne dariť :)

edit: Ale včera sa stal zázrak a našiel som pri okrádaní ľudí quarter horse ... asi prvý predmet (a celkom dobrý) po neviemakej dlhej dobe :)
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Hosť
raider1 total parvda

SVET obchod s indiánmi :3 nálezy každý deň!
Predaj zbraní .... dlho ani jeden
Vykrádanie ani jeden skoro
a hladať poklad tiež
 

DeletedUser3241

Hosť
Ja som na obchode s indianmi nasiel aj dobre veci:mexicka satka,ponik,cierna vesta,gulovnica,predovka.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore