Práce čo sa (ne)vyplatia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Otazocka v ktorích intervaloch sa najviac oplati robit:
10min.
30min.
1hod.
2hod.
Aspon v prvom stadiu hry v ktorom sa nachádzam ? :)
 

DeletedUser

Hosť
Takze kazda praca ma tzv. oblubene dropy...
Napr. obchodovanie s indianmi ma hakovnicu a to uz je jedno aku...
Ja ju najdem plus minus pri kazdej 5tej 2jhodke,sice to lezia trosku na nervy ale na cash z itemov sa stazovat nemozem...
Vychadza mi ze pri preprave dostavam toho viac...
Z praci ktore sa tu uvadzaju ako sirenie viery,obchod s :indian ,obchodovanie a preprava municie som dostal na cz4ke zhruba za 2-3 mesiac 20 ponikov 12 mustangov a 8 apaloos,2 drahe kosele,4 hnede pracovne topanky,xyz pracovnych obleceni,12 satkov mexicky,xy retiazkov a talismanov okolo 70 dynamitov,120 cigariet a nespocitatelny pocet baleni sukna...
Tieto prace sa oplatia,na ine som ani nepachol a mam tam drahu kozenu,cierny plast,cierny plateny,zeleny trojcipy,hnede cizmy a vela dalsich predmetov inak zabudol som 6 vankusov :D
 

DeletedUser

Hosť
Sob3k mas uplnu pravdu dva krat po sebe som dal obchod s indianmi na 2h a kazdu 2hodinovku som nasiel hakovu pusku
 

DeletedUser

Hosť
Otazocka v ktorích intervaloch sa najviac oplati robit:
10min.
30min.
1hod.
2hod.
Aspon v prvom stadiu hry v ktorom sa nachádzam ? :)


Mno, mne osobne sa darí nájsť nejaký hodnotnejší predment vždy, keď dám vykonávať prácu na 2 hodiny.. Ešte nikdy sa mi nestalo, že by mi padla nejaká dobrá vec, keď som pracoval 1 hod., alebo 30 minút...
 

DeletedUser

Hosť
Tak robím 10 hodín obchod indiánmi a nič. Motivačka 90%
 

DeletedUser

Hosť
Ono pri indianoch takmer nikdy nic nepadne vacsinou len hakovnice...
 

DeletedUser

Hosť
ja mám napr. väčšie šťastie na indiánom ako na prepravu munície. Hnedý plátenný klobúk, biely kôň a pri preprave munície som našiel samé bludy - čierny širák, hnedý širák apod. raz sa mi dokonca stalo, že som sa pomodlil pri preprave a našiel som zelený motýlik.

P.S.: Oba práce som robil pri rovnakej motivácii a rovnakých PB
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa paci ako si kazdy pise pre sebe svoje nicim nepodlozene teorie:--)Kebyze skor rozmyslate a urobite si namiesto toho prieskum, zistite ake maju indiany % nalezu :--)
 

DeletedUser

Hosť
Nepodlozene?Na cz4 robim prace iba na stastie a nikdy mi z indianov nic ine nepadlo :D
Ja naopak pri preprave mam super stastie
 

DeletedUser

Hosť
popravde mne z nich tiež nič nepadá...
ale ani pri dostavníkoch sa mi moc nedarí a zas pri chytaní banditov a vykrádani hrobov naopa áno :D
- divné...
 

DeletedUser

Hosť
a to mám cez 40PB ::ociza:
...nejaké divné to je :Oo
no a keď aj niečo nájdem, tak s hodnotou takou, že pri preprave munície dám rovnako :(
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore