Práce čo sa (ne)vyplatia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser177

Hosť
No mna sa na indiánoch celkom darí, včera som našiel nočník.
 

DeletedUser

Hosť
na cz5 ji mam a je docela v pohode nasel jsem hodne veci a taky nocnik
taky zalezi jaky mate stesti nekdy se nedari no ale neni to spatna prace
 

DeletedUser

Hosť
na sk4 som skúsil 6h a našiel som 2 veci :D
teda fajn :)
...asi to bude o náhode :D
 

DeletedUser3258

Hosť
indiani mi 30 hod nic a zrazu posebe ponik a precizna predovka
 

DeletedUser

Hosť
skuste davat indianov viac dni po sebe tak, ze vam praca skonci v rozmedzi od polnoci po jednu hodinu rannu... tj.. ze vam praca skonci trebarz o 0:40...
 

DeletedUser

Hosť
ja som na druhy krat pri tejto praci nasiel modry motylik... asi to bude o stasti...
 

DeletedUser

Hosť
ja som pri preprave munície našiel Huckleberryho prak.:--)
 

DeletedUser

Hosť
To je normalny nalez ked mas tak 60 bodov + som nasiel raz 2 za tyzden :)
 

DeletedUser

Hosť
na s4 som tu pracu robil 14 hodin a nasiel som Luk (motivacia 74) a Šedé pracovné topánky (motivacia 81) podla mna celkom ok pomohlo mi to :)
 

DeletedUser3241

Hosť
mne sa zase nedari na predaj zbrani indianom uz robim 16 hod pr motivacii 100-85 a nenasiel som nic ...ale kamos ten ma o 150 PB menej a nasiel po sebe macetu ,ostry lovecky noz a drahu koselu
 

DeletedUser

Hosť
mne sa zase nedari na predaj zbrani indianom uz robim 16 hod pr motivacii 100-85 a nenasiel som nic ...ale kamos ten ma o 150 PB menej a nasiel po sebe macetu ,ostry lovecky noz a drahu koselu

Ide tu oto, ze niekedy mas stastie a niekedy nie, zo zaciatku som stale nieco nachadzal a potom som ale 5 tyznov nic nenasiel.
 

DeletedUser3241

Hosť
no ale teraz je to o inaom (bowieho noze,draekrove predovky,vychadzkove palice sa len tak hrnu)
 

DeletedUser3416

Hosť
Čawte môj kamoš má 0 PB na vykrádanie hrobov a má už 3xprsteň
1x kúsok lístku časť druhá a potom ešte našiel poníka a talizman a ja nemôžem nájsť nič už asi mesiac
:(:(:sibko:
 

DeletedUser

Hosť
Je to o šťastí ja som dnes našiel za 4 hodiny No 1 revolver (2350) a guľovnicu (1300).
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore