Práce čo sa (ne)vyplatia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
potrebujes vsetky casti listku a ukaze sa ti.... Normalne na weststats neni vidiet ale niekde som na to videl link....
 

DeletedUser

Hosť
má ho cuco.cuco, či ako mu je v podpise, no už som mu to napísal. PM :crazy3:
 

DeletedUser

Hosť
ja prepravu municie moc nerobim, obchod s indianmi je bezpecnejsi. uz som nasiel vela dobrych veci, a dobre veci som nasiel aj pri sireni viery:tongue:
 

DeletedUser

Hosť
trapas ako keby si na to ty prisiel sam pises.... ale nic to....

s5 k teme.... ta praca fakt nestoji za nic... mali by sa zvysit bud skusenosti alebo peniaze ktore mozes za nu dostat....

hej hej... sak nic nedava...
aspon o 15% by som zvysil nieco :)
 

DeletedUser

Hosť
preprava

Teda ja som robil prepravu municie cca 150 hodin,max do motivacie 90%.skusal som po 2 po 1 hodke aj po 30 min.prvych 100 hodin absolutne nic.az teraz som nasiel Araba,presny pistol deringer a modra kravata.kolko hodin tam zabijes a ono sa to nevyplati.teraz skusam hasenie ohna,uvidim
 

DeletedUser

Hosť
preprava munície je super práca...ked nič nenájdeš máš omnoho viac ako ked nič nenájdeš pri vykrádaní hrobov...našiel som tam kopu vecí...
 

DeletedUser

Hosť
preprava 64% obchod s indianmi 63%.hasenie ohna ma az 65% neoplati sa viacej to hasenie ako obchod?
 

DeletedUser

Hosť
ja to este nemoezm ale zas uz mozem preprava munciie co si napisal tak ta municia je lepsia ja som dostal uz mexsicku santku na krk zelzny zrizik predovku plno oblecenia :confused:
 

DeletedUser

Hosť
Ja som vojak a preprava munície mi celkom dobre vynáša. Našiel som tam aj striebornú medailu, vojenskú čapicu, ale aj presnú kušu mušketu, alebo daaký náhrdelník za 1000$, alebo teraz naposledy ostrý lovecký nôž a dynamit.
 

DeletedUser

Hosť
odporučam vkradanie hrobov,zaboril som tam už veľa dolarov.:)
 

DeletedUser

Hosť
Hľadanie pokladu (83%)
Našiel som: Drahá košeľa, Drahá čiapka, Drahý tvrdý klobúk, Hrdzavý vojenský revolver
Ale inak táto prác vinesia maximálne 50 skúsenosti za 2 hodiny a nejakých 20USD :eezmurk:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore