Práce čo sa (ne)vyplatia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4451

Hosť
No ja som nepochopil zmysel tejto témy, inými slovami čo tým chcel autor povedať. Moja prvá 2-hodinovka Obchodu s indiánmi a skončila nálezom s predajnou cenou cca 800 dolarov a podobne sa mi darilo aj neskor (samozrejme nie kazda 2-hodinovka), ale napr potreboval som prerusit po pol hodine tu pracu a nasiel som Cigáry a predmet v predajnej cene cca 650 dolarov. Ja tu pracu nerobim casto ale nachadzam tam pomerne velmi slusne nalezy.

Novym updatom sa vsetko zlepsilo, nie zhorsilo. Vsimni si, ze teraz mas pri kazdej praci pisane (podla pracovnych bodov), ze v akej hodnote sa tam da najst produkt. A zrazu nachadzam ovela ovela ovela lepsie veci ako predtym. Uz v obchodovani s indianmi sa da najst napr vychadzkova palica a nie len hladanie pokladu+ ako to bolo predtym. Je to teraz lepsie, takze nerozumiem co sa ti nepaci. Prieskumy su tu zbytocne, vsetko zavisi od stastia, nie od toho, ze cim dalej budes pracovat na tej istej praci, tak tym lepsie/viac alebo horsie/menej predmety/predmetov najdes.
Ale co sa tyka tej hranice ceny produktu, tak napr. pri 800 - 2000 dolarov som nasiel produkt napr. v cene 1800 a vacsinou sa mi cena predmetu pohybuje pri tom druhom, vyssiom cisle.

Tu máte obrázok pár mojich nálezov (pozrite sa na tie dva rovnaké predmety čo sú na obrázku hore a na dátum a čas kedy som ich našiel, obidva hneď po sebe :D):

nlezy.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
mne sa velmi dobre dari na Arizone pri predaji zbrani a hlavne zamestnanie cestujuceho obchodnika, same svietiace opasky, nohavice a aj medvedika (pri mastickarovy) :pánko
 

DeletedUser

Hosť
áno s týmto príspevkom súhlasím, mal som indiánov a presne mi to tak vyšlo ako si napísal
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore