Pracovať ako podomový obchodník a kľúč

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahojte! Nenašiel som tému kde sa to rozoberá hoci som dosť dlho hľadal ... Koľko pracovných bodov treba,aby som pri práci pracovať ako podomový obchodník našiel 3 kľúč? Treba pri tom aj prémium vyšší príjem? :) teraz už mám +792 PB...bude to dosť?
 

DeletedUser9839

Hosť
792 PB je dosť, prémium netreba, ak to v poslednej aktualizácii nezmenili. A treba trpezlivosť, nenájdeš ho okamžite.
 

DeletedUser6273

Hosť
JJ, trpezlivosť :)

Ja som ho na obchodníkovi hľadal pol roka a nenašiel :)

Prajem ti viacej trpezlivosti ako som mal ja :)
 

DeletedUser

Hosť
Mne na starej verzii padol za 2x 1hodina na vykrádaní.. Mal som celkom šťastie, hneď ako som našiel kľuč tak všetko mi padalo do 2-6 hodin.. takže som mal za dva dni zlatu :)
 

DeletedUser

Hosť
čaro hľadania kľúča je v tom nemať a príliš veľa bodov, podľa mňa to neprospieva. Pokojne by som zmenili oblasť bodov na 730 až 750. Tam to padá z dosť veľkou istotou do 24 hodín práce. Z veľmi vysokými bodmi bývajú zlé skúsenosti.
 

DeletedUser

Hosť
Tak tomuto ja vobec nechápem, nehladala som, mala som len plus 83 pracovných bodov a nájdem toto? [report=243363865d6d2fc3ec]Oznámenie z práce: Pracovať ako podomový obchodník[/report]

http://prntscr.com/19fby6
 

DeletedUser

Hosť
ale ja som z toho paf.....nemám ani súpravu Allana, mám ju požičanú, tak som si dokupovala pracovný návod a s tým som mala plus 83 pracovných bodov a nájdem toto??? To sa asi imo teraz muselo seknúť....
 

DeletedUser

Hosť
Pokojne aj ty napíš, že hlúpym šťastie praje, lebo v tomto prípade je to ozaj tak) ale som rada, že mi len tak spadol z neba, aspoň si už nemusím lámať hlavu nad tým, ako ho získať a aký reskill si mám urobiť ) Dnes mám svoj šťastný deň asi) Na narodky by si mi mohol zabezpečiť aj 100 priateľských bodov))) Prosím ťa))))))

PS: dík za gratuláciu, beriem to tak)))
 

DeletedUser

Hosť
to je hlúpi majú šťastie....a odvážnym šťastie praje...Ty nie si od nás,že ?))
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore