Pracovať ako podomový obchodník a kľúč

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9352

Hosť
:( ... mno ale musíš mať rozmedzie nálezu cez 7500 dolárov... :p
 

DeletedUser

Hosť
No mám to rozmedzeie a furt nič :) už osm aj prázdninovú skúšal :) furt nič :)
 

DeletedUser

Hosť
Keď si ešte neskúšal tak si daj komplet AQ súpravu+cart.koň a sedlo
 

DeletedUser8884

Hosť
Ahojte mám jeden problém
Určite poznáte súpravy na šťastie (Ala. q a cartw. kôň a sedlo )
Chcem sa opýtať šťastie ktoré je obsiahnuté v súprave je na nález produktu ale predmetu alebo na obe ??
Ak niekto viete prosím napíšte alebo telegram na arizonu alebo californiu pod menom Jidop26


 

DeletedUser2929

Hosť
mno ono keď máš len trochu nad tou sumou ako v tvojom prípade neni veľká šanca že ho nájdeš (treba mať nálezné aspoň takých 8000-9000 potom padne zaručene.. :) )

Paradoxne ho ľudia našli skôr, keď nemali takú veľkú hodnotu nálezu, väčšina ho pokiaľ viem našla keď mali cca 7500 $ - 8000 $ náleznú hodnotu...
 

DeletedUser

Hosť
blbosť, je to quest drop a od hodnoty nezávisí, treba tam mať nad 700PB tuším, presnejšie je to napísané na tw-db.
Takže jediné čo môžem poradiť - skúšaj ďalej a trpezlivo ;) (drž vysokú motivačku)
ja neviem čo je na tomto také ťažké pochopiť... ide o pracovné body
pri obchodníkovi je tá hodnota vyššia pri toľkých bodoch, pri vykrádaní je nižšia ale vždy ide len a len o tie body.
 

DeletedUser

Hosť
Body mám ako majú byť..a furt nič...heh :-D skade by som tú súpravu mal :-D
 

DeletedUser5708

Hosť
Niekde som sa dopočul, že na vykrádaní treba mať medzi 730 až 760 PB. Ale to si odporuje, pretože mám náleznú hodnptu 7418 na PB 827 aj s prémiom, Tak ako to je?
 
Niekde som sa dopočul, že na vykrádaní treba mať medzi 730 až 760 PB. Ale to si odporuje, pretože mám náleznú hodnptu 7418 na PB 827 aj s prémiom, Tak ako to je?

Ja som našiel na bete 3. klúč pri 732 PB.

Ja na Californii už hľadám 3 klúč na vykrádaní asi 3 mesiace a stále nič... Nálezy mám v celkovej hodnote cez 500 000 (Report analyser), našiel som 50 prsteňov a 54 kúskov lístku časť 2. Hľadám vždy s takmer kompletnou prázdninovou súpravou a pridávam celkovo 841 PB. Asi reskillnem pár schopností. :D
 

DeletedUser

Hosť
CCa? Podľa šťastia,nijak inak :) ja osm mal 740PB,a za 3mesiace mi padli akurát tak enjaké blbosti pár x natova mačeta,opaosk adah izák a produkty v hodnote asi 100k :-D nič viac :)
 

DeletedUser

Hosť
ja som na cz hľadal 3.kľúč, pod 730PB nič nepadalo, potom som si požičal nôž AQ, mal som presne 730PB a na 3.tiu hodinovku padol klúč :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore