Pracovať ako podomový obchodník a kľúč

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
mal...veď inde by som ťa ani nepustila) tvoj humor mi vždy imponoval ) kvôli tebe všetko y/i)) som v eufórii, chápeš ))
 

DeletedUser

Hosť
Pokojne aj ty napíš, že hlúpym šťastie praje, lebo v tomto prípade je to ozaj tak) ale som rada, že mi len tak spadol z neba, aspoň si už nemusím lámať hlavu nad tým, ako ho získať a aký reskill si mám urobiť ) Dnes mám svoj šťastný deň asi) Na narodky by si mi mohol zabezpečiť aj 100 priateľských bodov))) Prosím ťa))))))

PS: dík za gratuláciu, beriem to tak)))



ja to zas poznam takto : ''ked sa stastie unavi, sadne aj na vola '' :D ale tym nic samozrejme nenaznacujem :DD

a gratulujem, pekny nalez :)
 

DeletedUser

Hosť
No Icebear...Tak ten kľúč do 24hodín nepadol :-D ťahám to už cez cca 200hodín a furt nič....nejaká rada ešte ? Mám premko na hodnotu a PB medzi 740-770...furt nič...už nemám trpezlivosť :(
 

DeletedUser2929

Hosť
Hlavne to nevzdávaj... Trpezlivosť je kľúčom ku kľúču :)

Ja som mal celkom šťastie s ním, išiel som od začiatku ešte cez tento build a tak som si iba obliekol veci na obchodovanie, aktivoval medailu na vyšší príjem jednodňovú a za pár hodín som ho mal :) Myslím, že vrchnú hranicu nálezu som mal tak okolo 7600 $...
 

DeletedUser

Hosť
Skús si dať na seba prázdninovú súpravu, poznám niekoľko ľudí čo ten kľúč s ňou našli za pár hodín. Bolo to síce pred 2.0 ale skús to.
 

DeletedUser

Hosť
Kľúč č.3

Ahojte,dnes sa mi podarilo nájsť 3.kľúč.
Urobil som reskil na obchodovanie,náleznú hodnotu som mal 1750-5200$,bez prémia. Hneď ako som urobil reskil som to skúšal presne 11x po 1.hodinových prácach a nič. Potom som si dal pauzu na cca.10 dní a potom som to skúsil.
Zadal som 3x 1.hodinovú prácu a na ten 3x mi padol :)

Tu je dôkaz:
[SPOIL]
68et.png
[/SPOIL]

Želám aj ostatných šťastie a trpezlivosť pri hľadaní :)
 

DeletedUser

Hosť
Mne na cz napísali že treba mať 2,kľúč v inventáry a mať splnenú nejakú úlohu v Meste duchov.

opakujem že mi to napísali tak sa do mňa nepúšťajte
P.s.: ja tomu neverím :D
 

DeletedUser9352

Hosť
podľa mňa to pravda neni, kamarat ten kľúč č.2 nemal ak sa nemylim a ten 3. ziskal aj tak... nevem to ale isto! :(
 

DeletedUser2929

Hosť
To, či nájdete kľuč č.3 vôbec nezávisí od toho, či máte aj kľuč 2 ;)
 

DeletedUser

Hosť
asi 99% falošných návodov, úloh, rád a tipov pochádza z .cz fóra...očividne radi zavádzajú ľudí :)
 

DeletedUser9352

Hosť
Iní kraj, iní mrav.. :) čo dodať máme veľmi kvalitný forum team - Linteo + admini + redaktori + moderátori + aktivisti ktorí pomáhajú ostatným hráčom.. :) :howgh: veľká vďaka a úcta vám patri
 

DeletedUser8003

Hosť
čaute,aj ja hľadám kľúč a mám aj s prémiom hodnotu max. 7550,už som pracoval asi 2 týždne a každý deň asi 4 hodiny priemerne. Stále však nič ale snažím sa
 

DeletedUser9352

Hosť
mno ono keď máš len trochu nad tou sumou ako v tvojom prípade neni veľká šanca že ho nájdeš (treba mať nálezné aspoň takých 8000-9000 potom padne zaručene.. :) )
 

DeletedUser

Hosť
mno ono keď máš len trochu nad tou sumou ako v tvojom prípade neni veľká šanca že ho nájdeš (treba mať nálezné aspoň takých 8000-9000 potom padne zaručene.. :) )
blbosť, je to quest drop a od hodnoty nezávisí, treba tam mať nad 700PB tuším, presnejšie je to napísané na tw-db.
Takže jediné čo môžem poradiť - skúšaj ďalej a trpezlivo ;) (drž vysokú motivačku)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore