Prehodenie zbrane

Chcete preradiť tomahawk do strelných zbraní?

  • Áno

    Hlasy: 33 33,7%
  • Nie (odvôvodním v príspevku :))

    Hlasy: 65 66,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    98
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser177

Hosť
Zdravím, toto bude návrh len an jeden riadok lebo sa nejedná o žiadnu obrovskú zmenu :) Takže nedávajte nie už po otvorení témy :)

Ide o to, že pokiaľ viem, tak Tomahawk sa nepôzíval ako ručná zbraň, ale na hádzanie. Tak by som ju preradil k strelným zbraniam.

Čo myslíte :)
 

DeletedUser

Hosť
Nie. Dôvod? Narušilo by to, už aj tak labilnú, stabilitu medzi strelnými a ručnými zbraňami.

Navyše máš zle spravenú anketu!
 

DeletedUser

Hosť
popravde ja by som ten tomahowk nehádzal :D
-reálne :D
...musíš vyhádzať z toho :D
- teda na 1 použitie to by mohli byť aj nože a tak ;)
 

DeletedUser

Hosť
mas pravdu ,tomahawk sa pouzival na hadzanie ,ale dal som nie lebo bi to narusilo hru ,aku zbran bi si dal na miesto tomahawku a aku strelnu zbran bi si viradil na miesto tomawku
 

DeletedUser

Hosť
hej hej presne - musel by si ju niečim nahradiť a u strelných zas asi niečo "vyradiť"
...nie toto nie :D

- strašne veľa duelantov s chadnou majú práve tomahowk, teda to neprejde :D
 

DeletedUser

Hosť
S tymto by som si hlavu nelamal. :) Myslim, ze Zierava kyselina je na tom horsie. Nejako mi nezapada do stylu hry.
 

DeletedUser

Hosť
tomahawk sa síce hádzal, ale mne to celkom nesedí, pozrieš sa na takú zbraň a povieš si: niečo podobne ako sekera:):). Nováčikom by to nepasovalo.:):)

S tymto by som si hlavu nelamal. :) Myslim, ze Zierava kyselina je na tom horsie. Nejako mi nezapada do stylu hry.

Skôr mi tam na to prehodenie sedí Žieravá kyselina, ale to už je OT:):)
 

DeletedUser

Hosť
Ale keby si prehodil zieravu aky vyznam by mal mastickarsky ked s vsetkymi vecami dava strielanie?Ano s tomahawkom je to pravda ale to je so vsetkym tak,videl si v nejakom westerne ze jeden by vytiahol pistol a druhy macetu ? :D
 

DeletedUser

Hosť
NIE.

Ak by sa ale pridala nejaká iná chladná zbraň, tak áno.
 

DeletedUser

Hosť
dal som nie pretoze na svete 2 mam ostry tomahawk a slusnu silu uderu a teraz by som musel dat vsetko do strielania :eezmurk: :eezmurk:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore