Prihlásite sa na post moderátora/hernej podpory?

Prihlásite sa?


  • Celkový počet hlasujúcich
    60
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tak aké máte plány? Budete práve vy spasiteľom a odľahčíte moderátorov a supportérov od ich práce?
 

DeletedUser

Hosť
nemám 16 a po vystupovaní na fóre by ma ani nezobrali :p
 

DeletedUser3950

Hosť
Možno by som to skúsol, ale minimálny vek je 16, čo si aj tak myslím, že je pekná blbosť, ale nechajme to tak...
 

DeletedUser

Hosť
Nemám 18 a tá červená sa mi neľúbi... majú smolu :nejaký_tupý_smile:
//: Bolo tu už aj také, že skoro všetci mali pod 15. Treba skúšať... nabudúce to možno bude pod 14 a preferované bude pod 12 :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
a zoe4ever bol ked mal 13 tak to je naozaj super omg mna porazí
 

DeletedUser3950

Hosť
keby to bolo pod 16 tak by to tu ale vyzeralo

Možno máš pravu, ale mnoho detí aj vo veku okolo 13-14 rokov sa dokáže správať a na fóre aj v hre prejavovať oveľa vhodnejšie ako nejakí ľudia vo vekovej kategórii 18+...netvrdím, že to je môj prípad, ale je to tak...
 

DeletedUser

Hosť
najlepšie by bolo keby vek nebol podstatný
niekedy deti uvažuju lepšie ako taký 30 ročný dospelák :--)
 

DeletedUser

Hosť
Micho, snáď si si nerobil nádeje, že by ťa zobrali? Akurát tak utierať moderátorom klávesnice po robote :p
 

DeletedUser4451

Hosť
Ja zaujem nemam a brat ktory zaujem mal na post moderatora sa toho vzdal lebo nema mikrak :D blba podmienka co uz :D
 

DeletedUser

Hosť
Raz som sa už prihlasoval, teraz nebudem, vraj majú moju prihlášku, tak ak budú chcieť, oslovia ma.

Podľa mňa zoberú starbuck :--)
 

DeletedUser3382

Hosť
vynimka potvrdzuje pravidlo je mi jasne ze niektory malolety by na to boli vhodnejsi ako niektory vo veku 18+ , ale ved na to je ta prihlaska tam sa uvidi ako vie komunikovat a ako vystupovat a podla mna urcite vyberu radsej tych co sa aktivne zapajaju do fora uz teraz
 

DeletedUser

Hosť
hej ten chalpík sa tam neprihlási? podla toho čo hovorí má nad 16... alebo je len nejaký soplák čo sa snaží byť dospelím..
Ja osobne by som sa tam neprihlásil a kebyže to je od 14 rokov... v reálnom živote mám dobré vystupovanie ale na takýchto fórach sa snažím uvolniť a netvárit sa ako dospelí ale ako dieťa...pritom nemám moc v láske písať aj z diakritikou.. tak ako väčšina detí nepíšem moc spisovne.. však načo? toto je fórum kde sa máš uvolniť a pokecať o hre alebo len tak ( myslím len Henryho salón a u oskalpovaného bobra) a ktorý mód odišiel ked hladajú nového? viem že icebear bol povýšený na admina ale iba ked jeden mód už nemoderoval napr. lalia tak ho nahradil iný mód(Kopix)
Možno že mi dáte za toto negatívne kartičky alebo budete protestovať ale je to pravda... aspon u väčšiny detí.. a zasa užívatelia nad 16 rokov si o nás myslia že sme len nevychovaní sopliaci ale aj oni taký boli a nech nehovoria že nie...
 

DeletedUser

Hosť
ach jaj :odJackNoface::odJackNoface:mysím užívatela chlapík555
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore