Prihlásite sa na post moderátora/hernej podpory?

Prihlásite sa?


  • Celkový počet hlasujúcich
    60
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
A ako chceš pochopiť princíp fungovania vBulletinu, keď si nevieš ani zapnúť mikrofón na počítači? :D Inak ako podmienka je to normálne, ak preferujú hovorenú komunikáciu cez Skype. A čo sa týka tej ochoty pomáhať, eSprit. polož si ruku na srdce. Vážne by si bol schopný odpísať dementnému dieťaťu niečo, kde by nebola použitá ani jedna nadávka? Tak to ti neverím. :D

Zapnutí mikrofonu a pochopení zaučení ve vBulletinu jsou dvě diametrálně rozdílné věci. Mně osobně by vadilo volat si se spoustou lidí, mám raději psaní (hovor pouze s lidmi, kterým věřím). Takže dokážu pochopit odmítavý postoj k tomuto bodu. :)

Pomoci většinou není problém - informace jsou na různých místech a spousta aktivních uživatelů také ráda radí a hledá si tak nové přátele (možné budoucí spoluobyvatele). Nejhorší je posuzovat věci na hranici pravidel a zhodnotit, zda je již potřeba kartovat, nebo stačí pouze upozornit. Věřte, že pokud nebudete používat stejný metr, rychle se to obrátí proti vám - co nejhoršího může moderátor provést, když nepotrestá svého kamaráda za přestupek obdobného typu jako jiného uživatele. V porovnání s tím je rada opravdu to nejsnadnější.

PS: vyjadřovat se o malých dětech jako "dementních" mi nepřijde vůbec vhodné :hanbimsa:

Petee: ty se už taky řadíš mezi naháněče příspěvků? :ocikru: vítej do kolektivu :D
 
Taký moderátor musí byť v prvom rade hezký :xdxdxd:

mikrofón už nie je problém, vedie ich pekne schovať, nie ako voľakedy keď to boli veľké bambuľe :odJackNoface:

do 20.00 - to kľudne môžu moderovať aj deti :)
do 22.00 - 16 - ročný ;)
po 22.00 - si tu dospeláci spravia párty bez pravidiel o 4.00 sa to zmaže :hanbimsa:
 

DeletedUser

Hosť
Mohli by vziať aj wookieho, to by bolo ine kafe :--)

(wookie, vyjadri sa :D)
 

DeletedUser

Hosť
ale len v plavkách a to by dopadlo niky :--)

myslím že 18+ je v tomto prípade asi dobre aj keď sám poznám pár ľudí o ktorých som si myslel že majú viac podľa vystupovania vo vzájomnej komunikácii a keď mi prezradili skutočný vek bol som milo prekvapený
 

DeletedUser5114

Hosť
Ja:
[SPOIL]
ugly-women-18.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
teda, čekám, kdy se z tohoto vlákna stane seznamka :D no snad se přihlásí i dost uchazečů mužského pohlaví, ráda bych se taky kochala :D
 
starbuck, pochopil som až teraz tie rožky :D

vyzeráš dosť hanblivo :xdxdxd:

a o tvojom HP nemusíme ani hovoriť :)
 
Naposledy upravené :

DeletedUser4451

Hosť
starbuck nepochopila si. na nasom PC ten mikrak nie je vypnuty tomu asi nerozumies proste tam odisla nejaka hujovina na komunikaciu a na kazdom mikraku to len susti a nic z toho takze smola, uz sa na to pozera aj trosku lepsi odbornik
 

DeletedUser

Hosť
určite sa tam neprihlásim je to ťažká práca ...vždy len písať a písať ...achh:ahaok:
 

DeletedUser

Hosť
onak sa zbitočne prihlasujete, oni už noých modov davno maju :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore