Prihlásite sa na post moderátora/hernej podpory?

Prihlásite sa?


  • Celkový počet hlasujúcich
    60
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3382

Hosť
aha tak prepac nevsimol som si to meno a ked za toto dostanes cervenu kartu tak ju dostanes neferovo a moze ti to byt vazne uplne jedno
 

DeletedUser

Hosť
... Lalia :--) :--) :--) skapem :D :D :D

No čo už, skúsite to nabudúce, keď sa lepši vyspia :D
 

DeletedUser

Hosť
cem isd sa developerora
mosno sa stretnem aj z justinom biebieriom
 

DeletedUser

Hosť
:D :D :D :D :D :D nemozem z toho xDxDxD
nj nemam mikrofon a ani nebudem kedze ak si dobre spominas angel na tomto pc nam ziadny mikrka nefunguje :D ale nechapem co to je za blbu podmienku :D

Podmienka je to dobrá napr. TeamSpeak, má to dosť výhod porozprávate sa atď a ešte keby niekto klamal s vekom tak by to tam počuli pravdepodobne, ale čo som tam niekedy chodieval vždy sa tam našiel nejaký ten tenký hlások čo bol ešte k tomu aj ukecaný :-/
 

DeletedUser

Hosť
Možno by som to skúsol, ale minimálny vek je 16, čo si aj tak myslím, že je pekná blbosť, ale nechajme to tak...
Máš pravdu, je to blbosť...:odJackNoface: Vedenie by malo dať šancu všetkým a potom z toho vyberať (nerobím si nádeje, že to pozmeníte...). Myslím si, že určite by sa niekto medzi 13-14 ročnými našiel...

keby to bolo pod 16 tak by to tu ale vyzeralo
Určite by to vyzeralo dobre. Podľa mňa tu je veľa ľudí, ktorí sú mladší ako 16 roční, ale vedeli by to tu pekne vyčistiť a udržovať poriadok. Moj názor je taký, že by to boli dobrí moderátori, pretože by sa určite našiel aj nejaký spamer, s ktorým by sa dobre vychádzalo- živím príkladom je Petee (ak som ťa tým urazil, kľudne to zmaž), on bol spamer, ale teraz je to úžasný moderátor...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to je pekná blbosť: idem tam vytvoriť tú novú tému a čo mi vypíše? davideno,nemáš povolenie zakladať témy v tejto sekcii.
 

DeletedUser

Hosť
To je neskutočne ťažká matematika, z dátumu narodenia vyrátať vek :D
 

DeletedUser3382

Hosť
a aj take sa da vyratat vek z datumu narodenia??? :D:D:D problem je asi v tomto ze nevie ze sa to da:D
 

DeletedUser5114

Hosť
Nj ako som vravel mikrofon mi tu nejde takze smola co uz

A ako chceš pochopiť princíp fungovania vBulletinu, keď si nevieš ani zapnúť mikrofón na počítači? :D Inak ako podmienka je to normálne, ak preferujú hovorenú komunikáciu cez Skype. A čo sa týka tej ochoty pomáhať, eSprit. polož si ruku na srdce. Vážne by si bol schopný odpísať dementnému dieťaťu niečo, kde by nebola použitá ani jedna nadávka? Tak to ti neverím. :D
 

DeletedUser

Hosť
Určite by to vyzeralo dobre. Podľa mňa tu je veľa ľudí, ktorí sú mladší ako 16 roční, ale vedeli by to tu pekne vyčistiť a udržovať poriadok. Moj názor je taký, že by to boli dobrí moderátori, pretože by sa určite našiel aj nejaký spamer, s ktorým by sa dobre vychádzalo- živím príkladom je Petee (ak som ťa tým urazil, kľudne to zmaž), on bol spamer, ale teraz je to úžasný moderátor...
Uff... Tak ja sa teda doznám... Spammerom som predtým, než som sa stal moderátorom, nikdy nebol. Predtým som bol príkladným používateľom fóra, písal som vždy dlhé, vecné a konštruktívne príspevky, od moderátorov som nedostal ani jedinú kartu. Spammera som fejkoval iba kvôli tomu, aby som ľahšie zapadol a vybudoval si image. Prvým človekom, ktorý ma kedy nazval spammerom, som bol práve ja sám, za účelom vsugerovať tento dojem ostatným používateľom. Dúfam, že ma po tomto doznaní budete naďalej môcť aspoň trochu rešpektovať. :( :neisty:
Spammerom som sa naozaj stal, až keď som začal moderovať :D.

Čo sa týka toho vekového obmedzenia... Je pravda, že to zabilo šance asi 95% fóra, veď to je aj účel. 99% z vás by po dosiahnutí toho vekového limitu spĺňalo mnohé požiadavky lepšie ako teraz. Čím dlhšie ste na fóre, tým vyzretejší váš prejav a tým zručnejší budete... Berte to teda ako šancu na to, aby ste pri prípadnom nábore o pár rokov boli ešte silnejší :).
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore