Prihlásite sa na post moderátora/hernej podpory?

Prihlásite sa?


  • Celkový počet hlasujúcich
    60
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5371

Hosť
Áno, ale len za moderátora
no ale až ked budem mať 18 rokov... :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
ja nechápem ľudí, ktorí sa velice hrnú na moderátora a pritom si neuvedomujú o čo vlastne ide... každý len vykrikuje, že chce byť mod, no pokiaľ by došlo na lámanie chleba a bol by vyrozumený so svojimi povinnosťami, 99% z nich, by sa zrazu stiahlo...
myslím si, že robiť moda má svoje výhody aj nevýhody... na jednej strane človek musí upratovať fórum, starať sa oň a x ďalších vecí, no na druhej strane je zas na fóre rešpektovaný a viac uznávaný...
ja sa na post neženiem už len preto, že nespĺňam vekový limit (čo si myslím, že je svojim štýlom blbosť, veď je pravda, že niekto môže byť inteligentný a vhodý na tú prácu aj bez toho, aby spĺňal požadovanú vekovú hranicu)a okrem toho si myslím, že človek môže byť na fóre rešpektovaný aj bez toho, aby mal červený rank pod nickom...
 

DeletedUser

Hosť
prihlásil som sa :) už tretí krát, veď sa vraví do tretice všetko dobré. A k tomu vekovému obmedzeniu, možno tu na fóre vystupujú aj mladší lepšie ako dospelí, ale ruku na srdce, ktorí z Vás tak vystupuje aj medzi kamošmi ? tipujem maximálne 5%? ostatok je len pretvárka tu na fóre a hranie formy xD
 

DeletedUser

Hosť

DeletedUser

Hosť
napriklad mňa vzali na cz do wiki-týmu a len dnes som si tam vytvoril účet ....
 

DeletedUser

Hosť
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore