Salón Buffalo

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Las Vegas rovno :D :D

:Kapitán Severu:Kapitán Severu:Kapitán Severu:Kapitán Severu
 

DeletedUser

Hosť
Svetom sa mená dávaju podla, ABECEDY .. :) Na rade je C určite tam bude viac výberov ale California sa mi zdá najkrajšie ...



Las Vegas tu bude možno za také 2-3roky :)..
 

DeletedUser

Hosť
šak uvidíme podla názvov určite ich tam bude minimálne 10 .. to sa nemúsiš báť ale hlavne nech to nieje Colorádo aby sme boli odlišni a originálns..
 

DeletedUser

Hosť
Na názve svetu mi ani tak nezaleží,skôr aby bol ten svet kvalitou dobrý nie ako to je na mnohých sk svetov.

Ale už sa teším na ňho:p
 

DeletedUser

Hosť
Jasné predovšetkým kvalitné aliancie, mestá a boje .. :happy1:
 

DeletedUser

Hosť
Už by aj mohli dať hlasovanie :) nech zahlasuje čo najviac ludí :) Ale aj tak by ma zaujimal mesiac kedy sa vytvorí svet a viem že to závisí od vlastníka atd. atd.


:El Mariachi
 

DeletedUser

Hosť
Ak všetko pojde po masle počíta sa okolo 20-25februára ak nie Začiatkom marca ..
 

DeletedUser

Hosť
Ved to :) :) no v každom prípade dufam že to nedaju v stredu o polnoci :xdxdxd: :xdxdxd: naj by bolo keby to dali v nejaky normálny čas :) a nie ako na iných hrách :) lebo potom su tam 5 ludia s nejakým tým náskokom
 

DeletedUser

Hosť
Svety a updaty sa spúšťajú od 12:00 do 15:00,tak to do teraz bolo.
 

DeletedUser

Hosť
Berú ohlad aj na školo povinných a zvičajne sa to spúštava od tej druhej poobede :)
 

DeletedUser

Hosť
Ak všetko pôjde ako po masle, ževraj oklo 20 februára ale určite do Marca ...
 

DeletedUser

Hosť
Ta da

no tak potom by to hlasovanie fakt mohli spustiť :D ved je 14. to maju necleý týždeň




:howgh::howgh::howgh::howgh::howgh:
 
Hore