Salón California

DeletedUser

Hosť
aj ja.. :--) ale neviem do akeho mesta pojdem tak ak niekto plánujete nejaké mesto založiť, tak napíšte..
 

DeletedUser7779

Hosť
Pozri si mestá v priečinku "California- Mestá", tam určite niečo nájdeš. odporúčam mesto ktoré má založiť BE4S7. :)
 

DeletedUser

Hosť
vie sa aspon približny čas kedy to spustite??? myslim ráno, doobeda, poobede alebo večer
 

Deleted User - 4

Hosť
Zvyčajne sa svety spúšťajú doobeda, ale na 100% to nie je. Večer to určite nebude.
 

DeletedUser3950

Hosť
Asi tak. Mohol by sa spustiť až niekedy okolo tej pol štvrtej, štvrtej...
 

Deleted User - 4

Hosť
Keď budem vedieť čas, tak to sem napíšem, aby ste zbytočne nečakali.
Keď nebudem vedieť, tak nenapíšem.
 

DeletedUser3950

Hosť
Dúfam, že aspoň tomu najvyššiemu dajú včas vedieť :D.
 

DeletedUser

Hosť
ano ale pritiahli by hráčov ak by to spustili neskôr...
 

DeletedUser6358

Hosť
ano ale pritiahli by hráčov ak by to spustili neskôr...

áno ? a ako, prosím ťa ? lebo fakt nechápem, ako by to pritiahlo nových hráčov...
Veď tých pár hodín hore-dolu, alebo kvôli tomu, že by si sa regol o 3 hodiny neskôr (príklad) ako pár hráčov by si na nový svet nešiel ?
Ak si pozrieš posledné spustené svety na iných jazykových mutáciach, zistíš, že hráči sa tam registrujú priebežne a nie všetci hneď po spustení sveta.
 

DeletedUser

Hosť
Myslím že by bolo lepšie spustiť hneď s novou verziou, já si počkám do Stredy až potom začnem:) Na novej verzii, idú veľmi rýchlo XP. Hrám na bete týžden a som lvl 26:)
 

Deleted User - 4

Hosť
Takže svet spustíme zajtra doobeda, medzi pol dvanástou a dvanástou hodinou.
 

DeletedUser3950

Hosť
Grrr wrrr... :D. Ja som to vedel :D. Ešteže je utorok, možno sa mi podarí regnúť cez webdizajn :D.
 
Hore