Salón California

DeletedUser3950

Hosť
Ono na to vlastne ani nezáleží. Je síce pravda, že začiatok je dôležitý, ale pre tých pár hodín sa nestrieľa ani na západe ;).
 

DeletedUser

Hosť
Ono by bolo rozumnejšie to spustiť aspoň poobede, ale čo už.
 

Deleted User - 4

Hosť
Najlepšie by to bolo spustiť vtedy, kedy to každému jednému vyhovuje :)
 

DeletedUser

Hosť
Hm, nech je to kedy chce hlavná vec, že to bude :D . Tí čo používajú nugety tak tým to určite vadiť nebude, keď prídu neskoršie :p .
 

DeletedUser6358

Hosť
Berte to z toho lepšieho uhla pohľadu. Keď to spustia doobeda a vyskytne sa nejaká väčšia "chybyčka krásy", do večera (keď budete doma zo školy/práce) to už bude pravdepodobne bežať ako hodinky. :)
Druhá vec, je tá, že aj keby vám to spustili večer (alebo poobede), tak o čo to bude pre vás lepšie ? Príde ráno a šup šup, znovu do školičky a roboty. :p
 

Deleted User - 4

Hosť
Tak to máš pravdu, nejaké chybičky sa tam podľa mňa určite objavia, už teraz sa na to "teším" -> :sibko: :--)
 

DeletedUser3950

Hosť
No ak by mal byť začiatok taký, ako začiatok Buffala(snáď si ešte niektorí pamätáte), tak máš vlastne pravdu :D.
 

Deleted User - 4

Hosť
"Linteo mne furt ukazuje Server error not response"
"Ja si zatiaľ idem uvariť čaj.A vyprdnem sa na to až do večera."
"Panebože nič tam nejde, to buffalo je pekný FAIL!"

:--)
 

DeletedUser3950

Hosť
To kto písal? :D. Ja si na ten zabugovaný začiatok pamätám veľmi živo, ale tieto hlášky nie :D.
 

DeletedUser3950

Hosť
Škoda :D. Ak to bude bugovať aj teraz, tú diskusiu niekam zaši, to sú pamätné chvíle :D. Ale dúfam, že to nebude bugovať :D. Teším sa na ten svet :).
 
Hore