Salón California

DeletedUser6358

Hosť
Chcel by som si raz vyskúšať pozíciu supportéra v deň spustenia nového sveta. :--) Mohla byť to byť celkom sranda. :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Hahaha, no tak teraz sa musím smiať :D Nevieš o čo žiadaš!!!! :D
 

DeletedUser3950

Hosť
West žije, len toto fórum nie...ale myslím, že tento svet bude mať úspech, veď je možno posledný...ja osobne sa teším, idem tam cestou craftingu, ktorý je pre mňa zatiaľ najlepšou vecou, ktorú pridali :D. Už som si kvôli tomu aj napísal build :D.
 

DeletedUser3950

Hosť
Som si toho plne vedomý...ale najlepšie časy sú už dááávno preč, moje najobľúbenejšie sekcie zapadajú prachom a riešia sa tu kadejaké pre mňa "somariny". Ale toto je troška OT :D.
 

DeletedUser6358

Hosť
West žije, len toto fórum nie...ale myslím, že tento svet bude mať úspech, veď je možno posledný...ja osobne sa teším, idem tam cestou craftingu, ktorý je pre mňa zatiaľ najlepšou vecou, ktorú pridali :D. Už som si kvôli tomu aj napísal build :D.

Uf, tak ja zase dúfam, že týmto svetom, teda skôr updatom sa to trošku rozbehne. Aj keď sa mi nový update až tak moc nepozdáva (má svoje mušky), páči sa mi to nadšenie "mladých pušiek" z Inna (z toho videa) a dúfam, že im to vydrží a bude to každou verziou lepšie a lepšie. :p
 

DeletedUser5958

Hosť
najviac ma mrzí, že prídem o všetky oznámenia :(
ked ja sa tak rada chválim úspechmi :xmas10
 

DeletedUser3241

Hosť
ja som o ne prisiel uz pri presune ... takze tak ...
 

DeletedUser5409

Hosť
Mam otazku.zajtra sa spusti California v akej verzii?
 

DeletedUser5507

Hosť
neviete nahodou ci bude spustena rano naobed poobede ci vecer ?
 

DeletedUser

Hosť
prve mesto na C
http://prntscr.com/j3skn :D

4b7246e914be49799d3b5bb.png
 
Hore