Salón na pokec

DeletedUser

Hosť
Ty ma neprestávaš prekvapovať, tak mi napíš čo z toho čo som napísal je proti pravidlám hry. Duelovanie určite nie nech je charakter aký chce :D

A k tomu zavretiu témy: snáď som ťa nejako neurazil? :neisty: To by mi bolo ľúto a sry ak som, nechcem aby ti vám to tu zamkli, veď čo je lepšie ako vyspamovať sa ostatným so svojimi problémami v hre :D To vám neberiem tak ja už mlčím ;) Ale píš do PM ak chceš odpovedať a čakáš aj odpoveď :)
 

DeletedUser3671

Hosť
jedina vec,ktorej nerozumiem je,ze skoro stale sa stazuju stavbari.myslite si,ze ti,co idu cez pasce,skryvanie alo vodcovstvo su na tom lepsie ako vy?nie,skor horsie,kedze vy mate body aj v sile uderu....skoro ziaden dobrodruh sa nestazuje,tak by ste si aj vy mohli zobrat priklad.duely patria k hre,s tym nic nespravite.....stavbarov sa snazim neduelovat,ale zo zaciatku su v mestach len stavbary,tak na vyber velmi nieje
 

DeletedUser

Hosť
konecne nejaky normalny prispevok... slimshady, suhlasim s tebou...
 

DeletedUser3241

Hosť
presne tak.....ja som na s1 stavitel ...ale ked ma niekto napadne tak sa hned nepytam preco ale jednoducho na seba hodim mexicku satku atď, ostru macetu a hned mu to vysvetlim rucne strucne....(chvilku som bol najlepsi duelant z mesta ;) )
 

DeletedUser2943

Hosť
jedina vec,ktorej nerozumiem je,ze skoro stale sa stazuju stavbari.myslite si,ze ti,co idu cez pasce,skryvanie alo vodcovstvo su na tom lepsie ako vy?nie,skor horsie,kedze vy mate body aj v sile uderu....skoro ziaden dobrodruh sa nestazuje,tak by ste si aj vy mohli zobrat priklad.duely patria k hre,s tym nic nespravite.....stavbarov sa snazim neduelovat,ale zo zaciatku su v mestach len stavbary,tak na vyber velmi nieje

a kde vidíš stavbára? všetko sme vojaci alebo duelanti, ktorý sa prestrielali niekoľkými svetmi :D .
Vadí že každý frajer si dá do profilu koľkých dal do kómy a aké skvelé umiestenie má v duelovom rebríčku a pritom v živote nestretol rovnocenného súpera. Ja si svojich súperov vážim aj keď ma dajú do kómy, ak bojujú čestne. S mnohými si ešte dokonca vymeníme pár pochvalných telegramov. niekto to tu berie ako bežnú hru a niekto zasa ako virtuálny divoký západ. Možno preto tu je toľko dospelých hráčov na rozdiel od iných hier.
 

DeletedUser3671

Hosť
bolo to myslene vseobecne....ked ides do suboja s neistotou,ci vyhras,aj vyhra je potom sladsia,ale ked ta daju do komy 2 vojaci,zatial co mam v strielani cca 50 bodov,to uz velmi zasluzene vitazstvo nieje
 

DeletedUser2943

Hosť
no veď o tie pekné duely nám ide. ;) aj preto sa tak dohadujeme. dúfam že ich bude na tomto svete dosť. Niekto si zvýši duelovú úroveň na stavbároch a my ostatný sa potom pekne naexpíme na nom:--) .
Proste niektorý hráči majú potrebu už pred začiatkom sveta každého odsúdiť a vysmiať a iný si zasa aspoň navonok hráčov vážia. Ked zoberiem napríklad príspevky Vaqera, ktoré sú vecné a nikoho neurážajú tak si toho hráča vážim aj keď som s ním nikdy neprišiel do styku. A já mám rád súperov na úrovni.
inak táto téma je fajn a môžeme tu prebrať bez urážok hromadu sporov a mnohé si vyjasniť. :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
jo, vaqero je fajn chlapik :)
hej, su aj utoky na stavbarov, ale myslim, ze vacsinou je to vec taktickeho hladiska ako som uz spominal. alebo je to vec nenavisti miest. mozne je vsetko :D
 

DeletedUser

Hosť
Možno sa vám tie útoky na stavbárov zdajú "zbabelé", ale podľa mňa to nieje nič zvláštne. Proste niekto potrebuje expy, tak prečo si ľahko neprivyrobiť.
Ale niekto, kto nedokáže poraziť nikoho iného len stavbára, je naozaj zbabelec.:)
 

DeletedUser

Hosť
boze moj zduelovat stavbara no a co ?? mozno ten hrac je na dalsom svete a prave on dueluje dalsich stavbarov (a je duelant napr) ... kazdy hrac ktory ide za stavbara by si mal uvedomomit aj toto riziko .......
 

DeletedUser3671

Hosť
suhlasim,ale ani stavbarov netreba az privelmi vynechavat z duelovania....:D:eezmurk:ale tak zasa s mierou....moja taktika je zduelovat najptv slabsich,az potom sa pustit do silnejsieho....:D

tak dufam,ze tuto temu mozme uzavriet.co tak teraz prejst od staznosti k chvalam?(sorry za doublepost)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2943

Hosť
chváliť? ešte je skoro:D
páči sa mi ako sa rozbehli mestá, pri tom počte vojakov som mal strach z nedostatku stavbárov...
 

DeletedUser3241

Hosť
jj ale virginia nedrzi slub !!!!mal som ist na duhej urovni obydlia ...mal som to dohodnute a oni vezmu faildera (nie zeby som mu to zazlival) ale pride mi to nefer brat ho len preto ze je prvy....
 
Hore