Salón na pokec

DeletedUser

Hosť
Este sa vratim trochu k tym vojakom.
Ako tak hram The west, vychadza mi, ze jednoznacne najlepsie je dat sa za vojaka a kludne robit build stavbara. To co am stavbar ako ulohy.... alebo special predmety. to je skor vysmech, proste podla mna je vojak velmi blbo urobena postava, lebo je najsilnejsia v hre a na zaciatok ti da velke plus, ci uz v podobe kriza , alebo vyhody v taktike.
Takze byt stavbarm , ale v triede vojak sa mi zda nie az tak zla strategia. jednak nikto nevie, ak si to mudry nenapise do profilu, ci je stavbar, alebo vojak cez chladne zbrane, za druhe, questy az na jeden su rovnake a minimlane vyhody co ma stavbar su v neskorsej casti hry bezpredmetne, ale vystupuju do popredia vyhody vojaka, ked sa stavbar prebuduje na duelanta. takze , ak niekto nechce aby ho duelovali, nech si da triedu postavy vojak a smelo ide build stavbara a ma pokoj :)
 

DeletedUser

Hosť
potom sa nebude moct stažovat že ho dueluju ked bude vojak :) a myslim že viac pokoja by mu to neprinieslo..
 

DeletedUser3241

Hosť
Na sk svetoch pripadne zhruba 9,068 hracov na server

Na de svetoch pripadne zhruba 18,515 hracov na server

HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!
 

DeletedUser3671

Hosť
aby nebola hamba,ze mame malo svetov ,tak mame 5 poloprazdnych....:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ale pozri v nemecku je najviac obyvateľov v EÚ!!!!!

A k tomu duelovaniu stavbarov: Hran na sk3 a ešte ani raz(ak si dobre spomínam)som nezaútočil na stavbára
 

DeletedUser198

Hosť
ale pozri v nemecku je najviac obyvateľov v EÚ!!!!!

A k tomu duelovaniu stavbarov: Hran na sk3 a ešte ani raz(ak si dobre spomínam)som nezaútočil na stavbára

no ale si zabudol spomenúť,že na tvoju úroveň až tak veľa duelov nemáš....a suhlasim tu s pár výrokmi ľudí...na začiatku je naozaj malokto nestavbár takže nieje z koho vyberať a oni si to vybrali ja som na 4-ke stavbár a chápem tých čo na mna útočia...aj oni potrebujú expy...tak to proste je či už si stavbar,duelant,vojak,dobrodruh každý má do 10 úrovne čas na rozmislenie a je na nich či sa nelutostne pustia do kolotoča duelov,alebo zvolia skor styl zameraný na práce...každy nejako musí získat exp...a stavbary expov dajú najviac. mozte tento moj koment ociernit ako len chcete,roztrhat ho svojimi rečami na kusy,ale kodexy su len pre takých čo to tak chcú/nehovorím každý hrá ako chce dueloje koho chce či už s kodexom alebo bez je to jeho vec!/
a ja osobne sa riadim kodexom:každá skúsenost je dobrá! nech každý hrá ako mu to ide najlepšie a nerozdelujte sa v tejto teme na 2 tabory. skor my totu pride ako na trhu ked sa hadate o miesto kde budete predavat...zobudte sa preboha a prestante sa hadat...da sa to aj bez tých hádok si myslím...tak kódexáci a expáci nehádajte sa už konečne :happy1: a začnite veci riešiť diplomaticky,spoločnou cestou!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Na sk svetoch pripadne zhruba 9,068 hracov na server

Na de svetoch pripadne zhruba 18,515 hracov na server

HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!

1, nemôžeš porovnávať DE servery s SK servermi
2, na DE servery chodí veľa hráčov aj z iných krajín
 

DeletedUser3671

Hosť
len pre porovnanie...za duel na stavbara som ziskal 36xp,za duel na vojaka 7.....este nieco dodat?:huh1:
 

DeletedUser3671

Hosť
to viem...ta bola rovnaka...12a 13...2 pracovnici-2 vojaci....70xp-15xp
 
Hore